Profile cover photo
Profile photo
Konsmetal – Sejf
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Polecamy Państwu sejfy z serii Koliber, nadają się one zarówno do użytku domowego, jak i biurowego. Można w nich przechowywać gotówkę, biżuterię, broń palną, amunicję i papiery wartościowe. Istnieje możliwość przystosowania sejfu do montażu w meblach, jak również oferujemy wersję ścienną - http://www.konsmetal-sejf.com.pl/sejfy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakłady pracy na pewno zainteresuje nasza oferta skrytek śniadaniowych. Pracownicy mogą w nich przechowywać naczynia i sztućce oraz jedzenie przynoszone do pracy. Skrytki oferujemy w wersji 12- i 8-skrytkowej w kolumnach po sześć komór. Istnieje możliwość wyposażenia skrytek w numerki na drzwiach. Polecamy nasze usługi - http://www.konsmetal-sejf.com.pl/szafy-bhp/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu spokoju i radości. Niech pod choinką znajdą się tylko trafione prezenty i niech wszystkie dni będą tak piękne, jak te świąteczne. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. http://www.konsmetal-sejf.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta szaf metalowych jest bardzo różnorodna. Posiadamy m.in. kartotekowe szafy na dokumenty, szafy na broń. Istnieje możliwość dokupienia do szaf kompatybilnego wyposażenia dodatkowego w postaci wewnętrznych skrytek, półek, zamków szyfrowanych, elektronicznych. Zachęcamy do kontaktu - http://www.konsmetal-sejf.com.pl/szafy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sejfy firmy Konsmetal to gwarancja jakości. Nasze produkty przechodzą bardzo surowe testy odpornościowe. Wszystkie posiadają także certyfikaty, które potwierdzają zgodność z rygorystycznymi normami europejskimi. Dzięki temu mają Państwo pewność, że sejfy będą stanowić pewną ochronę. Polecamy - http://www.konsmetal-sejf.com.pl/sejfy/.
Sejfy - Konsmetal – Sejf
Sejfy - Konsmetal – Sejf
konsmetal-sejf.com.pl
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez nas kasy pancerne KPL posiadają specjalne wypełnienie ThermControl o właściwościach ognioodpornych. Wewnętrzna płyta kompozytowa oraz uszczelka termoaktywna stanowią dodatkową izolację przed ogniem. Mogą być Państwo pewni, że w naszych sejfach Pańśtwa materiały są bezpieczne. Zachęcamy do współpracy - http://www.konsmetal-sejf.com.pl/kasy-pancerne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród produktów przeznaczonych dla banków są również sejfy kasjerskie. Można je wykorzystać na stanowiskach kasowych i innych miejscach, gdzie występuje obrót i depozyt gotówki. Sejfy posiadają szufladę z wkładami na bilon i banknoty z otworem wrzutowym, który pozwala na deponowanie nadmiaru gotówki do części depozytowej. Polecamy - http://www.konsmetal-sejf.com.pl/produkty-dla-bankow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta produktów dla banków obejmuje m.in. wrzutnie elektroniczne. Są one przeznaczone do całodobowego deponowania i przechowywania wartości. Oferujemy trzy wersje urządzenia: wrzutnię wolnostojącą, wrzutnię do zabudowy w ścianie oraz wrzutnię z rękawem do zabudowy w ścianie. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.konsmetal-sejf.com.pl/produkty-dla-bankow/.
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta to także najlepsze zamki różnego typu. Polecamy zamki kluczowe, szyfrowe mechaniczne oraz elektroniczne. Te ostatnie posiadają opcje cichego alarmu i powiadomienia o napadzie. Wyposażone zostały także w kilkuminutową blokadę zamka po wprowadzeniu fałszywego kodu. Polecamy - http://www.konsmetal-sejf.com.pl/zamki/.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz zakresu usług. Można się z nami skontaktować drogą telefoniczną lub mailową – szczegółowe dane zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.konsmetal-sejf.com.pl/kontakt/. Zachęcamy również do osobistych odwiedzin w naszej siedzibie w Nidzicy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded