Profile cover photo
Profile photo
TEWA Nowe i Używane Urządzenia Gastronomiczne i Chłodnicze
3 followers -
www.tewa.pl
www.tewa.pl

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Specjalnie dla Was nasza oferta poszerzona została o zestawy kotłów przechylnych. Oferowane przez firmę TEWA urządzenia spełniają wszystkie niezbędny normy. Dodatkowo spełniają wymagania użytkowe oraz higieniczne. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://tewa.pl/kotly-warzelne/c,43603,1 oraz skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalne urządzenia do gastronomii bywają kosztowne. Jednak nie u nas! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w naszej ofercie dostępne są nawet krajalnice do wędlin. Na stronie: http://tewa.pl/informacje/O_nas/ uzyskacie Państwo dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Add a comment...

Post has attachment
Okap to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcecie pozbyć się zapachu podczas gotowania. Ponadto świetnie sprawdza się w kuchniach, w których nie ma okna. Pamiętajmy również o tym, że jest to doskonały sposób na udekorowanie kuchni. http://tewa.pl/okap-gastronomiczny/c,72249,1
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą galerią produktów dostępną na stronie: http://tewa.pl/informacje/Galeria/. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy chętnie regularnie składają u nas zamówienia. Specjalnie dla Was również nieustannie poszerzamy nasz asortyment. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

W naszym sklepie gastronomicznym oferujemy produkty, które doskonale sprawdzają się w każdej gastronomii. Jeśli więc chcecie wymienić swoje garnki w domu, czy też restauracji – skontaktujcie się z nami! Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zapewniamy konkurencyjne ceny. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://tewa.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, co przykuwa największą uwagę Klientów? Kluczem jest odpowiednia wystawa. Dlatego do Waszej dyspozycji oddajemy gustowne witryny cukiernicze, które z pewnością przykują uwagę nie jednej osoby. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z galerią dostępną na stronie: http://tewa.pl/lady-cukiernicze/c,33926,1.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako jedna z nielicznych firm prowadzimy gastronomiczny komis. Jeśli więc chcecie pozbyć się niepotrzebnego sprzętu – skontaktujcie się z nami. Przygotujemy wszystkie niezbędny dokumenty dotyczące zakupu. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://tewa.pl/informacje/Komis-Tewa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kuchnia indukcyjna? A może elektryczna? W naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziecie dokładnie to, czego szukacie! Na nasze produkty zdecydowało się już wielu Klientów, którzy chętnie polecają firmę TEWA. Nam warto zaufać! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://tewa.pl/. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnie dla Was na stronie: http://tewa.pl/informacje/Galeria/ dostępna jest galeria naszych produktów. Do Waszej dyspozycji oddajemy wyłącznie najwyższej jakości meble gastronomiczne czy też zmywarki przemysłowe. Jesteśmy przekonani, że współpraca z firmą TEWA będzie dla Was w pełni satysfakcjonująca. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się serwisem zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Dla nas nie ma zadań niemożliwych! Chętnie podejmiemy się nawet najtrudniejszych napraw. Na stronie: http://tewa.pl/informacje/Serwis/ uzyskacie Państwo dodatkowe informacje. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded