About
Tenisista's posts

Post has attachment
Serena Williams (35 lat) potwierdziła dziś, że jest w 20 tygodniu ciąży. Jeśli urodzi zgodnie z planem, ominie ją wrześniowe US Open. Nie wiadomo, ... http://tenisista.com.pl/aktualnosci.html

Z zakończonego w dn. 13.03.17 r turnieju WTK w Pszczynie, 9-io letnia Emilka Nizio (ACT Sport Tarnów) wróciła z podwójnym srebrem! Pierwszy zdobyła razem ze swoją deblową partnerką Natalią Kłys z Krakowa. Drugie srebro wywalczyła w grze pojedynczej pokonując po kolei 3 zawodniczki. W finale lepsza jednak okazała się 2 lata starsza i bardziej doświadczona tenisistka Zuzanna Kosowska z Bielska Białej.
#tenisista.com.pl #nizio #tenisTarnow
Photo

Zastanawiałeś się jak się robi piłeczki tenisowe? Jeśli tak, zobacz materiał filmowy.

12.02.17 Emilka Nizio (UKS ACT Tarnów) wygrała Halowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Krasnali w deblu organizowane przez Akademię Tenisową Angelique Kerber w Puszczykowie k/Poznania

Kolejne w tym dniu zwycięstwo zawodniczki ACT Sport Tarnów. Po raz kolejny Emilia Nizio okazuje się lepsza od swoich rywalek zajmując I miejsce w turnieju WTK Chorzów. W finale Emilka pokonała zawodniczkę KS Górnik Bytom Polę Kasprzak 6:0, 6:3

W grze podwójnej Emilka i Natalia Kłys z Krakowa zajęły 2 miejsce.

Emilia Nizio (9 lat) z klubu UKS ACT Sport Tarnów, Mistrzynią Województwa Małopolskiego! To już drugie zwycięstwo Emilii w tym roku.
Photo

Piątek 13-ego okazał się szczęśliwy dla Johanny Konty, która pokonała dziś Agnieszkę Radwańską w finale Apia International (WTA) w Sydney, w trwającym nieco ponad godzinę meczu 6-4, 6-2. Brytyjka australijskiego pochodzenia wcześniej spotkała się na korcie z Radwańską dwa razy, oba wcześniejsze spotkania przegrała.
tenisista.com.pl/aktualnosci.html#ar1

Koniec kolejnej kariery tenisowej. Tym razem ze ścieżki zawodowej schodzi Nadia Petrova (34 l.). W wydanym oświadczeniu Petrova poinformowała, że... http://tenisista.com.pl/aktualnosci.html#petrova