Profile cover photo
Profile photo
Gabinet Urologiczny Narcyz Kiejna
1 follower
1 follower
About
Gabinet Urologiczny Narcyz Kiejna's posts

Post has attachment
Oferujemy pomoc w uśmierzeniu bólu okolic intymnych. Swędzenie, pieczenie czy ból pochwy, to objawy, które mogą świadczyć o jej zapaleniu lub innej infekcji. Po rozpoznaniu przyczyny choroby, nasz urolog pomoże w doborze najlepszej formy terapii. Zachęcamy do wizyty: http://twoj-urolog.pl/dla-pacjenta/.
Photo

Post has attachment
Do typowych objawów raka pęcherza moczowego należą: kwiomocz, częstomocz, bóle w podbrzuszu, zatrzymanie moczu oraz małe guzy. Jeżeli zauważyli Państwo u siebie takie objawy, zapraszamy do wizyty w naszym gabinecie. Przeprowadzimy badanie ogólne moczu, zrobimy USG jamy brzusznej z oceną pęcherza i wprowadzimy odpowiednie leczenie. http://twoj-urolog.pl/dla-pacjenta/.
Photo

Post has attachment
Bóle w okolicy lędźwiowej mogą być również objawem ostrego kłębuszkowego zapalenia nerek. Stwierdzenie stanu zapalnego jest możliwe, dzięki przeprowadzeniu odpowiednich badań moczu i zmian jakie zostaną w nim wykryte. Leczenie tego schorzenia polega na likwidacji wewnątrzustrojowych ognisk zapalnych oraz na stosowaniu odpowiedniej diety. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie: http://twoj-urolog.pl/dla-pacjenta/.
Photo

Post has attachment
Kiedy bakterie pochodzące z odbytu i krocza infekują pęcherz moczowy, cewkę moczową i pochwę, dochodzi do zapalenia pęcherza moczowego. Charakterystycznymi objawami choroby są: częstomocz – przy jednoczesnym utrudnionym odpływem moczu, gorączka, dreszcze, nudności oraz ból w okolicy lędźwiowej. Jeżeli zauważyli Państwo u siebie takie symptomy, zapraszamy na wizytę w naszym gabinecie: http://twoj-urolog.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Proponujemy wsparcie w leczeniu kamicy i kolki nerkowej. Są to schorzenia układu moczowego. Charakteryzuje je przewlekły ból w okolicy przewodu moczowego. Brak interwencji specjalisty, w przypadku ich pojawienia się, może skutkować uszkodzeniem nerek. Zachęcamy do wizyty: http://twoj-urolog.pl/dla-pacjenta/.
Photo

Post has attachment
Problemy z erekcją odbierają przyjemność życia, a i nie rzadko potrafią być przyczyną rozpadu związku. Problemowi temu można zaradzić, gdy już po pierwszych objawach niesprawności seksualnej zgłoszą się Panowie do lekarza. Zdajemy sobie sprawę, że jest to problem wstydliwy, z którym często trudno się pogodzić, ale szybkie wprowadzenie leczenia, znacząco może pomóc w walce z tą dokuczliwą przypadłością. Zachęcamy do rejestracji na badania: http://twoj-urolog.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
BPH, czyli łagodny rozrost prostaty, to przypadłość, na którą cierpią najczęściej mężczyźni po 50. roku życia – zachodzi ona pod wpływem zmian hormonalnych, wraz z upływem lat. Jest bardzo uciążliwa: obniża libido, pogłębia uczucie ciągłego parcia na pęcherz, powoduje rozdrażnienie i zmęczenie. Jeżeli któryś z objawów Panów dotyczy, warto zgłosić się na badania diagnostyczne do naszego gabinetu: http://twoj-urolog.pl/dla-pacjenta/.
Photo

Post has attachment
Zapalenie prostaty może dotknąć mężczyznę w każdym wieku. Wywołane przeważnie zakażeniem, powoduje przeszywający ból i pieczenie podczas oddawania moczu. Jeżeli doskwiera Panom jakikolwiek ból w okolicy krocza, maja Panowie problem z erekcją lub czują ogólny dyskomfort w okolicy krocza, prącia, odbytu, to znak, że jak najszybciej należy zgłosić się do specjalisty. Więcej informacji na ten temat, znajdą Państwo na stronie: http://twoj-urolog.pl/dla-pacjenta/.
Photo

Post has attachment
Zapalenie nerek to bardzo groźna choroba, ponieważ dotyczy kluczowego narządu, odpowiedzialnego za filtrowanie krwi i usuwanie z niej niepotrzebnych, toksycznych dla naszego organizmu substancji. Nieleczenie tej choroby może prowadzić nawet do niewydolności nerek, która może zagrozić życiu. Jeżeli czuja Państwo doskwierający ból nerek, warto się tym zainteresować i skontaktować z naszymi specjalistami. Zapraszamy: http://twoj-urolog.pl/dla-pacjenta/
Photo

Post has attachment
Nietrzymanie moczu to coraz powszechniejszy problem, który ze względu na swoja specyfikę, pozostaje ukrywany i nieleczony przez ogromną liczbę ludzi. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że problem ten sam nie mija, a tylko się pogłębia. W zależności od stopnia postępowania tej choroby, rozróżniamy leczenie zachowawcze oraz zabiegi inwazyjne. Nie warto ukrywać tego problemu, ze względu na konsekwencje jakie z tego wynikają, dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług urologicznych. Pomożemy! http://twoj-urolog.pl/dla-pacjenta/
Photo
Wait while more posts are being loaded