Profile cover photo
Profile photo
Paper Hub
11 followers
11 followers
About
Paper Hub's posts

Post has attachment
Po téměř třech letech fungování +Paralelní Polis se zdá být #bitcoin trochu #retro. Otevíráme se nové kryptoměně, mladší, rychlejší, levnější, lehčí, prostě víc "lite"... zatím s #litecoin zaplatíš v kavárně a můžeš jím přispět za naše akce, platba členství v +Paper Hub se připravuje. Stay tuned, stay #crypto !
https://www.paralelnipolis.cz/paralelni-polis-doporucuje-litecoin-jako-prostredek-platby/

Post has attachment
+Paper Hub v +Paralelní Polis hledá 2 parťáky! Ale naše sdílená kancelář není pro každého. Nehlaste se tedy všichni, hledáme jen ty http://bit.ly/praveruceproPH .

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Přáli bychom si mít v Čechách svobodné podnikatelské prostředí (a #bezeet!). Být nezávislí, soběstační. Mít volné ruce.
+Robert Vlach s portálem +Na volné noze pomáhá s tím základem: postavit se na volnou nohu. A nejen to: dodává důvěru, že nezávislým profesionálem se může stát každý. Své bohaté know-how vycházející ze 17 let zkušeností předal do http://bit.ly/KnIHa a příští úterý ji spolu slavnostně pokřtíme a zapijeme v +Paralelní Polis!
PS: 760 stran? Ayn Randová by měla radost :)
https://www.facebook.com/events/860368177450361/


Post has attachment
Jak vypadá JEDINÝ blešák na světě, kde se platí jen bitcoiny?
S kamerou ho v +Paralelní Polis zachytila členka našeho coworkingu Adéla Fruhbauerová...
https://youtu.be/xl-Xc7OHyX8

Post has attachment
Jak to v minulém roce v +Paralelní Polis žilo? A bude nový rok svobodnější? Pojď na tom pracovat s námi: ať nezávislou prací v +Paper Hub, trojrozměrnou tvorbou v +MakersLab, sladkou bitcoinovou torturou v Bitcoin Coffee nebo účastí na akcích a přednáškách v Institute of Cryptoanarchy! Prostě #vejdiven...
www.paralelnipolis.cz / www.paperhub.cz / www.makerslab.czPost has attachment
Chceš, aby Paper Hub v +Paralelní Polis vyhrál Central European Startup Awards? Dej mu svůj hlas na bit.ly/PHforCESA. Za 2 týdny se koná finále v Lublani a my jako národní vítěz postupujeme spolu s dalšími 9 coworkingy do posledního klání. Věříš-li našemu svobodymyslnému konceptu a máš dojem, že máme na to z Dělnické 43 dobýt Evropu, vyber ten svůj "Best Coworking Space". Díky!

Post has attachment
On the 10th of November, +Paper Hub in +Paralelní Polis was awarded as the best coworking space in Czech Republic by Central European Startup Awards 2016!
https://www.paralelnipolis.cz/paper-hub-best-coworking-space-in-czech-republic/

Post has attachment
Jaké byly naše dojmy po oznámení, že coworkingový prostor Paper Hub vyhrál Cenu veřejnosti v soutěži CBRE Zasedačka roku o nejatraktivnější pracovní prostředí?
Wait while more posts are being loaded