Profile cover photo
Profile photo
Korona s.c.
About
Korona s.c.'s posts

Post has attachment
Jednym z profili naszej działalności jest odbiór odpadów komunalnych. Są to wszystkie te związane z nieprzemysłową działalnością człowieka. Ponadto podzielić je można na płynne oraz stałe. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą lub macie pytania dotyczące jej działalności, zapraszamy do kontaktu.
http://korona-odpady.pl/kontakt/

Photo

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się m.in. czyszczeniem separatorów substancji. Są to urządzenia, które przeznaczone zostały do oczyszczania ścieków przed wprowadzeniem ich do sieci kanalizacyjnej. Separatory oczyszczają zarówno wodę deszczową, jak i roztopową oraz poprocesową z takich miejsc jak stacje paliw czy parkingi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://korona-odpady.pl/oferta/


Post has attachment
Za odpady uznaje się wszystkie nieprzydatne substancje oraz przedmioty. Możemy podzielić je m.in. na te o charakterze fizykochemicznym, biologicznym oraz ekonomicznym. Ponadto wyróżniamy odpady grożące zakażeniem, skażeniem czy szczególnie szkodliwe dla środowiska. Nasza firma dysponuje profesjonalnymi samochodami typu MAN i DAF, które przystosowane zostały specjalistycznego wywozu śmieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://korona-odpady.pl/ochrona-srodowiska/

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w bezpiecznym wywozie odpadów. Możemy pochwalić się certyfikatem jakości ISO 9001:2009 oraz 14001:2005. Działamy wyłącznie w oparciu o międzynarodowe standardy, które pozwalają unieszkodliwiać powierzone nam ładunki w zgodzie z obowiązującymi normami. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w przypadku pytań służymy radą.
http://korona-odpady.pl/bezpieczny-wywoz-odpadow/

Photo

Post has attachment
Ogromną wagę przykładamy do ochrony środowiska. Korzystamy z nowoczesnych i bezpiecznych technologii, a także profesjonalnie wyposażonego sprzętu. Dysponujemy zarówno samochodami ciężarowymi MAN, jak i DAF. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą, zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z wykonywaną przez nas pracą.
http://korona-odpady.pl/

Photo

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się m.in. skuteczną gospodarką odpadami. W codziennej pracy wykorzystujemy szereg najnowocześniejszych technologii, które przekładają się nie tylko na efektywność, ale także bezpieczeństwo pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
http://korona-odpady.pl/

Photo

Post has attachment
Jesteśmy liderami w zakresie skutecznej gospodarki odpadami. Do tego celu wykorzystujemy wszelkie dostępne w naszym sektorze nowości technologiczne. Gwarantujemy zarówno profesjonalną, jak też rzetelną i terminową obsługę każdego zlecenia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z wykonywaną przez nas pracą.
http://korona-odpady.pl/

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w bezpiecznym wywozie odpadów. Zapewniamy zarówno sprawny odbiór, jak i bezpieczny transport i unieszkodliwienie nieczystości. Działamy zgodnie z prawem i obowiązującymi normami, a także międzynarodowymi standardami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z ofertą.
http://korona-odpady.pl/

Photo

Post has attachment
W skład naszych usług wchodzą m.in. odbiór odpadów przemysłowych i budowlanych, a także wielkogabarytowych, jak i wywóz gruzu oraz ziemi. Specjalizujemy się w transporcie i unieszkodliwianiu odpadów. Dodatkowo likwidujemy dzikie wysypiska śmieci. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
http://korona-odpady.pl/
Photo

Post has attachment
Możemy pochwalić się nowoczesnym sprzętem czyszczącym. Umożliwia on nam dokładne oczyszczanie separatorów z substancji ropopochodnych, tłuszczu oraz skrobi. Oferujemy również mycie kanalizacji, zarówno tych sanitarnych, jak i przemysłowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie ewentualne wątpliwości.
http://korona-odpady.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded