Profile cover photo
Profile photo
Jack Service Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Serdecznie witamy wszystkich zainteresowanych na oficjalnym profilu Google+ firmy Jack-Service. Czym się zajmujemy? Naszym Klientom oferujemy usługi z zakresu montażu systemów przeciwpożarowych czy zabezpieczeń antykorozyjnych. Jesteśmy pewni tego, że nasza bogata oferta spełni Wasze oczekiwania! http://www.jackservice.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ochrona przeciwpożarowa konstrukcji stalowych i żelbetowych, to nasza specjalność! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży możemy Państwu zaoferować pełną gamę usług nie tylko w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych, ale też antykorozyjnych. Nasi Klienci mogą liczyć również na fachowe doradztwo w doborze systemów ogniochronnych. http://www.jackservice.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonamy dla Państwa przepusty instalacyjne zarówno rur palnych, jak i niepalnych: https://goo.gl/JQvD6a. Elementy naszych zabezpieczeń ogniochronnych spełniają wymagane klasy szczelności oraz izolacyjności ogniowej. Przepusty konstruujemy w sposób, który nie przeszkodzi w przeprowadzeniu remontów oraz ewentualnych naprawach instalacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym celem jest dostarczanie Klientom nowoczesnych rozwiązań w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Wykonujemy między innymi ściany oddzielenia pożarowego, przegrody budowlane, kanały oddymiania oraz kanały do przejść kablowych. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdą Państwo wszystkie nasze usługi: http://www.jackservice.com.pl/zabezpieczenia-przeciwpozarowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się również w zabezpieczeniach antykorozyjnych oraz naprawach konstrukcji żelbetowych . W ramach naszej oferty w tym zakresie wykonujemy impregnacje oraz izolacje przeciwwilgociowe betonu, taśmy z włókien węglowych czy posadzki żywiczne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://www.jackservice.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Materiały wykorzystywane przez nas podczas realizacji zleceń z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych spełniają wszelkie standardy jakości oraz posiadają stosowne certyfikaty. Jednak najlepszym potwierdzeniem wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług są referencje uzyskane od naszych zadowolonych Klientów. Ale nie muszą nam wierzyć Państwo na słowo. Sprawdźcie sami: http://www.jackservice.com.pl/referencje.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych. Oferujemy nowoczesne systemy ochrony przeciwpożarowej, które obejmują szczeliny dylatacyjne w ścianach i stropach, kanały oddymiania oraz kanały kablowe. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem: http://www.jackservice.com.pl/kontakt.html. Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani współpracą z godnym zaufania wykonawcą usług z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych i antykorozyjnych. Wykonujemy między innymi ściany oddzielenia pożarowego oraz szczeliny dylatacyjne zarówno w ścianach, jak i stropach. Z kompletną ofertą naszego przedsiębiorstwa mogą Państwo zapoznać się na stronie: http://www.jackservice.com.pl/zabezpieczenia-przeciwpozarowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo solidnej firmy specjalizującej się w technologiach ochrony przeciwpożarowej? Proponujemy zapoznać się z ofertą Specjalistycznego Przedsiębiorstwa Budowlanego JACK-SERVICE: http://www.jackservice.com.pl/. Zabezpieczenia ogniochronne to nasza specjalność! Przekonajcie się sami o naszych możliwościach.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma JACK-SERVICE świadczy profesjonalne usługi z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych i antykorozyjnych konstrukcji zarówno stalowych, jak i żelbetowych. Oferujemy również kompleksowe naprawy wyżej wymienionych konstrukcji. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów realizacji zlecenia: http://www.jackservice.com.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded