Profile cover photo
Profile photo
Ferreus. Przychodnia stomatologiczna
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Poszukują Państwo zaufanego stomatologa w Warszawie, który zajmuje się leczeniem kanałowym, czyli endodoncją? Decydując się na leczenie w klinice Ferrerus mogą mieć Państwo absolutną pewność tego, że leczenie przebiegnie sprawnie i właściwie bezboleśnie. Nie ma dla nas niemożliwych rzeczy, dlatego też przychodzą do nas Pacjenci z tzw. „trudnymi” przypadkami. Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://ferreus.pl/endodoncja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielu osobom wydaje się, że nitkowanie zębów to chwyt marketingowy. Nic bardziej mylnego! Czy wiedzieli Państwo o tym, że samo szczotkowanie nie jest w stanie usunąć resztek pokarmu, które znajdują się między zębami? A nieusuwanie tych resztek prowadzi do próchnicy, a nawet do paradontozy! W naszym gabinecie przykładamy dużą wagę do profilaktyki. Lepiej zapobiegać niż leczyć, prawda? Na stronie internetowej: http://ferreus.pl/profilaktyka/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Pacjentom oferujemy różne rodzaje aparatów ortodontycznych. Rodzaj aparatu dobieramy w zależności od wady zgryzu, a także Państwa oczekiwań. Warto mieć na uwadze, że w naszym gabinecie do potrzeb każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, dlatego też mogą mieć Państwo stuprocentową pewność doboru najlepszej opcji leczenia. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://ferreus.pl/ortodoncja/, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Krzywe zęby to Państwa kompleks? Nasi specjaliści są od tego, by pomóc Państwu w pozbyciu się tego problemu. Oferujemy kompleksowe i indywidualne leczenie ortodontyczne. Z naszą pomocą będą mogli Państwo cieszyć się pięknym uśmiechem i prostymi zębami! Na stronie internetowej: http://ferreus.pl/ortodoncja/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierwsza wizyta u stomatologa z dzieckiem? Państwo też się stresują? Spokojnie! Nasi dentyści to ludzie pozytywnie nastawieni do świata! Mamy podejście do dzieci, a wizyty u nas przebiegają bezstresowo. Zapraszamy na wizytę adaptacyjną do naszej kliniki stomatologicznej, w trakcie której zapoznamy Państwa pociechę z zawodem stomatologa, pokażemy nasz gabinet i sprzęty, którymi leczymy chore zęby. To wszystko w trosce o komfort Państwa dziecka. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na stronę internetową: http://ferreus.pl/stomatologia-dziecieca/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Umówili się do nas Państwo na wizytę stomatologiczną? Jednak w ostatniej chwili przypomnieli sobie Państwo o braku gotówki? Spokojnie! U nas można płacić kartą. To wszystko z myślą o zadowoleniu naszych Pacjentów. Na stronie internetowej: http://ferreus.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niejednokrotnie wspominaliśmy o tym, że dbamy o naszych Pacjentów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nawet w trakcie oczekiwania na wizytę czuli się Państwo komfortowo. Herbata, woda? A może dostęp do bezprzewodowego Internetu? Brzmi kusząco, prawda? Na stronie internetowej: http://ferreus.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o naszych udogodnieniach.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uporczywy ból zębów? Picie kawy czy jedzenie lodów sprawia Państwu ból? Nie ma co dłużej zwlekać! Po co się męczyć, skoro wystarczy skonsultować swój problem ze stomatologiem, który pomoże Państwu w zlikwidowaniu tej dolegliwości! Na stronie internetowej: http://ferreus.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ci, którym wydaje się, że guma do żucia jest w stanie zastąpić szczotkowanie zębów, są w ogromnym błędzie! Guma jedynie może wspomóc działanie pasty, jednak większość zawiera cukier, który szkodzi zamiast pomagać… Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://ferreus.pl/profilaktyka/, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim naszym Pacjentom doradzamy korzystanie z nici dentystycznych tuż przed szczotkowaniem. W ten sposób, pozbędą się Państwo wszelkich zalegających resztek pokarmów, które znajdują się w przestrzeniach międzyzębowych. Mają Państwo pytania lub wątpliwości? Nasi uśmiechnięci dentyści są do Państwa dyspozycji! Na stronie internetowej: http://ferreus.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded