Profile cover photo
Profile photo
Makilen - Szkoła językowa
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Coraz więcej obcokrajowców decyduje się zamieszkać w Polsce. Przyczyny są różne: niektórzy chcą się tu uczyć, inni pracują, a niektórzy zakochują się i postanawiają założyć tu rodzinę. Nie dziwi zatem coraz większa popularność kursów języka polskiego dla obcokrajowców. Dzięki temu łatwiej mogą znaleźć w naszym kraju pracę i porozumiewać się na co dzień. Na kursy zapraszamy do naszej szkoły - http://makilen.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto wspomnieć, że wszystkie zajęcia w naszej szkole językowej prowadzimy w języku polskim. Komunikacja po polsku w trakcie lekcji przyspiesza naukę i daje równe szanse kursantom z różnych krajów. Lekcje prowadzą wykwalifikowani lektorzy, którzy znają także język angielski i inne języki obce. Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów języka polskiego dla obcokrajowców - http://makilen.pl/kursy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizujemy kursy i szkolenia indywidualne dla obcokrajowców na różnym poziomie znajomości języka. Oznacza to, że nasza oferta jest skierowana także do osób początkujących, które nigdy nie miały wcześniej styczności z językiem polskim. Szczegółowe informacje na temat poziomów poszczególnych kursów zamieściliśmy pod tym linkiem - http://makilen.pl/kursy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zainteresowała Cię nasza oferta nauki języka polskiego dla obcokrajowców? W takim razie zgłoś się do nas już dziś! Nie trać czasu i rozpocznij naukę. Obcokrajowcom, którzy nie przebywają aktualnie w Polsce, a także osobom spoza Krakowa służymy pomocą w znalezieniu odpowiedniego noclegu. Wypełnij formularz, zapraszamy - http://makilen.pl/zapisz-sie-teraz/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszych kursach języka polskiego skorzysta każdy, kto przyjeżdża do Polski. Zapraszamy zarówno studentów, biznesmenów, pracowników, jak i zwykłych turystów, którzy chcą się nauczyć porozumiewać w języku polskim. Znajomość języka z pewnością okaże się pomocna w codziennym życiu w naszym kraju. Zachęcamy do zapisów - http://makilen.pl/zapisz-sie-teraz/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie wiesz, jak napisać się na kurs? Chciałbyś zapłacić za lekcje w euro? A może chciałbyś się dowiedzieć, na jakich poziomach odbywają się kursy? Odpowiedzi na te i inne popularne pytania związane z rozpoczęciem nauki języka polskiego w naszej szkole, zamieściliśmy pod tym linkiem - http://makilen.pl/faq/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli nie masz możliwości przyjechać do naszej siedziby na lekcje indywidualne, oferujemy dojazd lektora na miejsce. Możemy pojawić się u Ciebie w pracy lub też w domu. W tej sytuacji zostaje doliczona opłata za dojazd lektora. Jeżeli masz pytania dotyczące nauki, zachęcamy do kontaktu - http://makilen.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak długo trwa kurs języka polskiego? W ofercie naszej szkoły w Krakowie znajdziesz kursy o różnej długości. W przypadku kursów grupowych ilość godzin waha się od 10 do 120 godzin. W przypadku kursów indywidualnych istnieje możliwość kupienia dowolnej liczby godzin kursu. Zapraszamy - http://makilen.pl/kursy/rodzaje-kursow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli lepiej uczysz się w pojedynkę, a nie w grupie, to proponujemy Ci lekcje indywidualne języka polskiego. Przygotujemy dla Ciebie kurs, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Wspólnie z nauczycielem przygotujesz najbardziej optymalny plan zajęć. Zapraszamy - http://makilen.pl/kursy/rodzaje-kursow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy kursy różnego typu, w zależności od oczekiwań i potrzeb. Kurs języka specjalistycznego pomoże Ci opanować słownictwo branżowe oraz nauczyć się poprawnego posługiwania stylem wypowiedzi typowym dla danej dziedziny. Kurs ten będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących pracować w Polsce. Polecamy - http://makilen.pl/kursy/rodzaje-kursow/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded