Profile cover photo
Profile photo
DACHLUX - Hurtownie Pokryć Dachowych
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Świetliki rurowe to znakomite rozwiązanie, w sytuacji gdy nie możemy w pomieszczeniu zamontować okien dachowych lub pionowych. Stosując świetliki rurowe, zapewniamy odpowiedni dostęp światła słonecznego. Nasza oferta obejmuje świetliki dostosowane go różnego rodzaju pokryć dachowych - https://www.dachlux.pl/oferta/okna-dachowe/fakro/swietliki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli potrzebujesz większe ilości światła na poddaszu, to dobrym pomysłem będzie zamontowanie świetlików dachowych. Nie dość że zapewnią więcej światła, to przyczynią się również do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. W ofercie Dachlux znajdą Państwo świetliki firmy Fakro - https://www.dachlux.pl/oferta/okna-dachowe/fakro/swietliki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okno FDY-V Duet ProSky firmy Fakro zostało wykonane drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo. System topSafe gwarantuje podwyższoną odporność na włamanie. Warto wspomnieć też o klamce Elegant umieszczonej w dolnej części skrzydła. Pozwala ona na prostą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie. Zachęcamy do zakupów - https://www.dachlux.pl/oferta/okna-dachowe/fakro/okna-fakro/fdy-v-duet-prosky/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu okna dachowe FDY-V Duet ProSky firmy Fakro. Jedna ościeżnica okna posiada dwa skrzydła. Górnw skrzydło otwiera się obrotowo, natomiast dolne skrzydło jest nieotwierane. Powłoka ze szkła laminowanego zwiększa bezpieczeństwo użytkowania okna. Zachęcamy do zapoznania się z produktem - https://www.dachlux.pl/oferta/okna-dachowe/fakro/okna-fakro/fdy-v-duet-prosky/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy kosze dachowe od firmy MDM, tłoczone podłużnie oraz poprzecznie. Kosz tłoczony poprzecznie posiada wyraźnie zaznaczone miejsca profilowania, dzięki czemu zdecydowanie ułatwia montaż. Kosz jest bardzo sztywny i wytrzymały, dostępny w wersji aluminiowej oraz miedzianej. Zachęcamy do zakupów - https://www.dachlux.pl/oferta/akcesoria/mdm/strefa-kosz/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podbitka dachowa umieszczona jest pod okapem dachu. Chroni końcówki krokwi, więźby i inne elementy dachu, a także stanowi estetyczne wykończenie okapu. Istnieje możliwość montażu podbitki bezpośrednio do krokwi lub uprzednio przykręconego rusztu. Oferujemy szeroki asortyment podbitek od renomowanych producentów, takich jak Budmat i Galeco - https://www.dachlux.pl/oferta/akcesoria/podbitka/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród okien dachowych firmy Velux polecamy także model SOLAR z fabrycznie wbudowanym silnikiem zasilanym baterią słoneczną, sterownikiem, czujnikiem deszczu i dotykowym panelem sterowania. Dzięki zasilaniu baterią słoneczną okno można zamontować bez prowadzenia przewodów. Jest to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy montaż odbywa się w wykończonych pomieszczeniach. Polecamy - https://www.dachlux.pl/oferta/okna-dachowe/velux/okna-velux/solar/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okno Velux VFE zostało wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo, pokrywanego impregnatem i lakierem. Okno tego typu otwierane jest uchylnie i posiada bezpieczną blokadę chroniącą przed przypadkowym otwarciem przez dzieci. Poza tym stanowi skuteczną zaporę przed wiatrem i zimnym powietrzem. Polecamy - https://www.dachlux.pl/oferta/okna-dachowe/velux/okna-velux/vfeviu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okna dachowe to marzenie wielu z nas. Umożliwiają one patrzenie w gwieździste niebo wprost z łóżka w naszej sypialni. Jednak abyśmy mogli cieszyć się tym efektem powinniśmy postawić na sprawdzonego fachowca, który zajmie się ich montażem. W naszej firmie mogą Państwo liczyć na pomoc profesjonalnych dekarzy, dzięki czemu obserwacja nieba stanie się dla Państwa ogromną przyjemnością! https://www.solidnydekarz.pl/montaz-okien-dachowych
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Słyszeli Państwo o bezokapowym systemie rynnowym firmy Galeco? System ten przeznaczony jest do montażu w ociepleniu budynków, które nie posiadają tradycyjnego okapu. Na produkt ten składa się stalowa rynna o prostokątnym profilu o szerokości 125 mm oraz rura spustowa wykonana z PVC-U o wymiarach 70 x 80 mm. Zachęcamy do zapoznania się z produktem - https://www.dachlux.pl/oferta/systemy-odwadniania/system-galeco/bezokapowy/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded