Profile cover photo
Profile photo
MASTERPAK
About
Posts

Post has attachment
Dobór odpowiedniej taśmy z pewnością nie jest sprawą prostą. Musimy dobrze się zastanowić nad różnymi parametrami. Należy ustalić jej szerokość, kolor i rodzaj nadruku lub też jego brak. Bardzo ważna jest też temperatura – w zależności od warunków, w jakich będziemy przechowywać lub przewozić zaklejone paczki. W naszym asortymencie na pewno znajdziesz taśmy najlepsze do Twoich celów, zapraszamy - http://www.masterpak.pl/jaka-tasme-wybrac/.
Photo

Post has attachment
Naszej oferty nie kierujemy tylko do hurtowych odbiorców. Jeśli interesuje Państwa niewielkie zamówienie, również je zrealizujemy. Nie ma potrzeby zamawiania całej palety, gdy potrzebują Państwo jedynie kilku czy kilkunastu taśm. Przyjmujemy do realizacji zamówienia nawet na pojedyncze sztuki. Zachęcamy do współpracy - http://www.masterpak.pl/tasma/.
Photo

Post has attachment
Nasz asortyment z pewnością zainteresuje firmy z różnych branż. Taśmy pakowe, folia stretch i opakowania kaszerowane przydadzą się w magazynach, centrach logistycznych czy sklepach internetowych. Nasze towary takie jak taśma malarska znajdą zastosowanie przy pracach malarskich i montażowych. Zainteresowane firmy zachęcamy do kontaktu - http://www.masterpak.pl/magazynwysylka/.
Photo

Post has attachment
Sprostamy nawet największym zamówieniom. Jesteśmy w stanie zrealizować hurtowe zamówienia, nawet na kilka tysięcy sztuk jednocześnie. Mimo tak dużej ilości sztuk zapewniamy, że każda rolka taśmy będzie wykonana zgodnie z wszelkimi normami jakościowymi. Bez problemu sprawdzą się w różnych warunkach, zachęcamy do kontaktu - http://www.masterpak.pl/kontakt-masterpak/.
Photo

Post has attachment
Naszą ofertę uzupełniają taśmy ogrodzeniowe. Służą przede wszystkim do wydzielenia i zabezpieczenia terenu. Mogą jednakże stanowić również źródło reklamy, dzięki nadrukowi na taśmie. Rodzaj nadruku, kolor czy rozmiar zależy od preferencji Klienta. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Zapraszamy - http://www.masterpak.pl/tasma/.
Photo

Post has attachment
Prowadzisz sklep internetowy? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Znajdziesz u nas taśmy pakowe (z nadrukiem i bez), folię bąbelkową, stretch, a także opakowania kartonowe i kaszerowane. Z naszą pomocą bezpiecznie i dokładnie zapakujesz każdy towar, a dzięki taśmie z logo Twojej firmy wyróżnisz się wśród konkurencji - http://www.masterpak.pl/tasma/.
Photo

Post has attachment
Jeśli planujesz malowanie ścian w swoim domu, na pewno przyda Ci się taśma malarska. Z jej pomocą skutecznie ochronisz różne elementy przed zabrudzeniem farbą. Progi, ramy drzwiowe i listwy wykończeniowe pozostaną dobrze zabezpieczone. Taśma pomoże też równo oddzielić sufit od ściany. Taśmy malarskie znajdziesz w naszej ofercie - http://www.masterpak.pl/tasma/.
Photo

Post has attachment
Życzymy Państwu wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech będzie to czas wypoczynku od codziennych obowiązków i trosk. Życzymy smacznego jajka i mokrego dyngusa i niech nie opuszcza Państwa szczęście i wiosenna pogoda ducha - http://www.masterpak.pl.
Photo

Post has attachment
Wysyłka szklanych przedmiotów zawsze wiąże się z dużym ryzykiem. Dlatego oprócz dokładnego zabezpieczenia towaru np. folią bąbelkową i szczelnego wypełnienia kartonu, warto umieścić stosowną naklejkę na zewnątrz. W naszej ofercie znajdziesz etykiety z napisem „Ostrożnie szkło” i „Nie rzucać”. Dzięki jej użyciu dostawca na pewno będzie transportował nadaną przez Ciebie przesyłkę z większą ostrożnością. http://www.masterpak.pl/kontakt-masterpak/
Photo

Post has attachment
Jeśli wysyłasz delikatny towar, niezbędna będzie folia bąbelkowa. Znakomicie zabezpieczy przedmioty przed wstrząsami i uderzeniami. Folia stanowi też doskonałą ochronę przed wilgocią i brudem. Teraz będziesz spokojny o transportowany towar - http://www.masterpak.pl/kontakt-masterpak/.
Photo
Wait while more posts are being loaded