Profile cover photo
Profile photo
Mtna news
2 followers -
متنا | پایگاه خبری تکنولوژی های پیشرفته
متنا | پایگاه خبری تکنولوژی های پیشرفته

2 followers
About
Posts

Post has attachment
مطلب پیشنهادی برای مطالعه در زمینه علم تغذیه
Add a comment...

Post has attachment

دانشمندان به فناوری رهاسازی پپتیدها به سلول های پوستی نائل شده‌اند. این روش پپتیدها را به داخل پوست انتقال و به سلول ها رهاسازی می‌دهد و یک پاسخ زیستی دریافت می‌کند. این فناوری احتمالا قابل‌ استفاده برای کاربردهای نظیر واکسیناسیون می‌باشد.

#MTNA #متنا #واکسیناسیون #نانو #nanu_tech
اصل مقاله در: yon.ir/0C4f
Photo
Add a comment...

Post has attachment

شرکت سامسونگ اپلیکیشنی به نام Dowell طراحی کرده که برای کاربران دارای معلولیت، امکان کنترل تلفن‌ هوشمند را با استفاده از دستگاه های کامپیوتری کمکی موجود فراهم می‌کند. این افراد در حال حاضر برای کار با کامپیوتر، از ابزارهای مانند Head mouse، Track balls و دیگر فناوری های کمکی استفاده می‌کنند که بدون نیاز به کلیک کردن عمل می‌کنند؛ اما راه اندازی و کار با تلفن های هوشمند، نیازمند حرکات مختلف دست مانند ضربه زدن، لمس کردن یا کشیدن است که این دسته از کاربران را عموماً برای کنترل تلفن های هوشمند دچار مشکل می کند.

اپلیکیشن Dowell توسط شرکت Samsung Software Membership طراحی شده است؛ تمامی فعالیت‌های این سازمان کاملاً داوطلبانه انجام می‌شود و هدف اصلی آن کمک به دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برای کسب مهارت های نرم افزاری است. Dowell روی تلفن های هوشمند سامسونگ (گالکسی S3 تا جدیدترین مدل‌ها) قابل‌نصب است.

#MTNA #متنا #سامسونگ #samsung #Dowell #IOT
اصل مقاله در: yon.ir/J6pU
Photo
Add a comment...

Post has attachment

فیس‌ بوک، گوگل، توییتر و اپل نمونه‌ ای از غول‌ های دنیای فناوری هستند. جون کارد در سفری به سان فرانسیسکو رموز موفقیت این شرکت‌ های بزرگ را جست‌ و جو می‌کند.

دره سیلیکون مهد کسب‌ و کارها ی تکنولوژیک و مرکز جهانی دانش و نوآوری و محل فعالیت غول‌ های نظیر فیس‌ بوک، گوگل، توییتر و اپل است. با اینکه در هیچ نقشه‌ ای قابل رویت نیست، اما این منطقه تنها نقطه در سراسر خلیج سان‌ فرانسیسکو است که به محل فعالیت استعداد های برتر جهان امروز بدل شده است. کارآفرینان، سرمایه‌ گذاران و سیاست‌ مداران همه در آرزوی کشف اسرار این منطقه هستند.
#اپل #توییتر #سیلیکون
#MTNA #متنا #گوگل #فیس_بوک #google #کارآفرینی #startups
اصل مقاله در: yon.ir/99Tu
Photo
Add a comment...

Post has attachment

پژوهشگران با استفاده از طراحی الگوریتم ابری اقدام به ارائه برنامه‌ای کرده‌اند که می‌توان از آن برای رصد و مدیریت بیماری استفاده کرد. این نرم‌افزار به پزشک امکان می‌دهد تا بعد از اولین ویزیت به صورت دائمی شرایط بیمار را کنترل کند.

#MTNA #متنا #الگوریتم #ابری #cloud #algorithm
اصل مقاله در: yon.ir/VI6I
Photo
Add a comment...

Post has attachment

ایده استفاده از حسگرهای الکتروشیمیایی برای توسعه ادوات تشخیصی سیار، برنده جایزه مسابقه تبدیل دانش به محصول شد. این حسگرها باعث افزایش درک مهندسان از اثرات متقابل پروتکل‌ها و سخت‌افزارها می‌شوند و به توسعه سریع روش‌های الکتروشیمیایی جدید کمک می‌کنند.

شرکت دولومیت(Dolomite)، شرکت زیمِرتِک( Zimmertech) را به عنوان برنده مسابقه تبدیل دانش به محصول ۲۰۱۶ معرفی کرد. طرح برتر زیمرتک در زمینه توسعه حسگر الکتروشیمیایی بود. این حسگرها به پژوهش‌ ها در زمینه روش‌ های الکتروشیمیایی جدید برای تشخیص بیماری‌ ها کمک خواهند کرد.

#MTNA #متنا #حسگر #sensor #Dolomite #Zimmertech
اصل مقاله در: yon.ir/H1P8
Photo
Add a comment...

Post has attachment

اولین همایش آینده طراحی وب (Future of Web Design) یک رویداد دو روزه برای طراحان و توسعه‌دهندگان Front–End است که می‌خواهند اثری متفاوت در وب فارسی ایجاد کنند و از تجربیات و تخصص کسانی که دستی به آتش دارند استفاده کنند.

#MTNA #متنا #اولین #همایش #طراحی #وب #web #design
ادامه در: yon.ir/Zr4p
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded