Profile cover photo
Profile photo
Wiktor Julian Sztwiertnia (Druedain)
276 followers -
Umiem nie być sobą, kiedy trzeba.
Umiem nie być sobą, kiedy trzeba.

276 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has shared content
#programowanie
Mam kilka pytań do osób pałujących się programowaniem, w szczególności do tych, którzy nie korzystają przy tym z IDE, a jedynie z edytorów tekstu (bo pomiędzy chyba nic nie ma, chyba że skrypty?):

1. W jaki sposób radzicie sobie z brakiem narzędzi ułatwiających pracę, np. wspomagających refaktoryzację, generujących poprawny kod, sprawdzających poprawność jeszcze przed odpaleniem interpretera / kompilatora? Problem nie istnieje? Nigdy nie używaliście czegoś takiego? Nie radzicie sobie…?

2. Używacie jednego edytora do wszystkiego, czy na każdy język coś najlepszego?

3. Jakiego edytora NIE polecacie? (Nie pytam o to jaki polecacie, bo odpowiedzi są dość przewidywalne, myślę, a ja pewnie i tak używać będę Kate.)

Post has shared content
Wrzucam tu, bo mam Moto G, a to prawie jak Nexus i może poradzi mi ktoś celnej na czystego Androida (4.4.4) co robić...
#drogiplusie #android #scam
Od dłuższego czasu jak wchodzę na moronixa-phoronixa, dostaję niezamykalne okno z info, ze mogę mieć wirusa, gdzie komunikat jest po polsku, ale z krzaczkami zamiast polskich znaków.

Nie da się tego zamknąć, jest tylko przycisk "Ok" i przenosi on do strony m.appsliu.com . Cofnięcie tez przenosi na tę stronę. Okienko zasłania treść i pasek adresu Chroma (bądź innych przeglądarek),więc nie mogę tego olać.

Ktoś widział, miał ten problem? Jak tego się pozbyć na Androidzie bez roota, poza oczywistym rootowaniem? :-(

Post has attachment
Nexusa nie mam, ale Moto G jest w wersji Google Edition :-) . Planuje za jakiś czas napisać o niej parę słow. Na dzień dobry rzec mogę, że telefon sprawia bardzo dobre wrażenie, jeśli się pamięta cenę urządzenia (markowego urządzenia, trzeba pamiętać!). Na razie w oczy rzuca mi się tylko kiepsko bardzo aparat...

Post has attachment
Add a comment...

#problemypierwszegoświata  
Smartfony nierozbieralne często mają śliczną obudowę (np. HTC One), ale co jeśli się zawiesi system tak, że nawet przycisk włączania nie reaguje?

Jak wczoraj na telefonie Sony Xperia Z otwarłem aplikację YouTube, to system się tak genialnie zawiesił, że jedyne, co można było zrobić, to zostawić go w kącie, aż się rozładuje…
Add a comment...

Dowolny wpis na Wikipedii poprzez skończoną liczbę powiązań prowadzi to artykułu o seksie…
Add a comment...

Post has attachment
Nie wszyscy słuchają Trójki o tej godzinie, więc…
Add a comment...

Why was six afraid of seven?

It wasn't. Numbers are not sentient and thus incapable of feeling fear.
Add a comment...

Post has shared content
„Patrz Jasiu, stamtąd pochodzisz…”
Originally shared by ****
This is a picture from the Curiosity Rover on Mars showing Earth from the Perspective of Mars. You are literally looking at your home from the Perspective of another planet.
Photo
Add a comment...

Hi! Does anyone know if it's possible to have different activities on each monitor?

I started using second monitor for my laptop and it would be great if I could put one Activity to different desktop, eg. have the one with Eclipse on bigger screen :)
Wait while more posts are being loaded