Profile cover photo
Profile photo
Wiktor Julian Sztwiertnia (Druedain)
289 followers -
Umiem nie być sobą, kiedy trzeba.
Umiem nie być sobą, kiedy trzeba.

289 followers
About
Wiktor Julian's interests
View all
Wiktor Julian's posts

Post has shared content
#programowanie
Mam kilka pytań do osób pałujących się programowaniem, w szczególności do tych, którzy nie korzystają przy tym z IDE, a jedynie z edytorów tekstu (bo pomiędzy chyba nic nie ma, chyba że skrypty?):

1. W jaki sposób radzicie sobie z brakiem narzędzi ułatwiających pracę, np. wspomagających refaktoryzację, generujących poprawny kod, sprawdzających poprawność jeszcze przed odpaleniem interpretera / kompilatora? Problem nie istnieje? Nigdy nie używaliście czegoś takiego? Nie radzicie sobie…?

2. Używacie jednego edytora do wszystkiego, czy na każdy język coś najlepszego?

3. Jakiego edytora NIE polecacie? (Nie pytam o to jaki polecacie, bo odpowiedzi są dość przewidywalne, myślę, a ja pewnie i tak używać będę Kate.)

Post has shared content
Wrzucam tu, bo mam Moto G, a to prawie jak Nexus i może poradzi mi ktoś celnej na czystego Androida (4.4.4) co robić...
#drogiplusie #android #scam
Od dłuższego czasu jak wchodzę na moronixa-phoronixa, dostaję niezamykalne okno z info, ze mogę mieć wirusa, gdzie komunikat jest po polsku, ale z krzaczkami zamiast polskich znaków.

Nie da się tego zamknąć, jest tylko przycisk "Ok" i przenosi on do strony m.appsliu.com . Cofnięcie tez przenosi na tę stronę. Okienko zasłania treść i pasek adresu Chroma (bądź innych przeglądarek),więc nie mogę tego olać.

Ktoś widział, miał ten problem? Jak tego się pozbyć na Androidzie bez roota, poza oczywistym rootowaniem? :-( 

Post has attachment
Nexusa nie mam, ale Moto G jest w wersji Google Edition :-) . Planuje za jakiś czas napisać o niej parę słow. Na dzień dobry rzec mogę, że telefon sprawia bardzo dobre wrażenie, jeśli się pamięta cenę urządzenia (markowego urządzenia, trzeba pamiętać!). Na razie w oczy rzuca mi się tylko kiepsko bardzo aparat...

Post has attachment

#problemypierwszegoświata  
Smartfony nierozbieralne często mają śliczną obudowę (np. HTC One), ale co jeśli się zawiesi system tak, że nawet przycisk włączania nie reaguje?

Jak wczoraj na telefonie Sony Xperia Z otwarłem aplikację YouTube, to system się tak genialnie zawiesił, że jedyne, co można było zrobić, to zostawić go w kącie, aż się rozładuje…

Dowolny wpis na Wikipedii poprzez skończoną liczbę powiązań prowadzi to artykułu o seksie…

Post has attachment
Nie wszyscy słuchają Trójki o tej godzinie, więc…

Why was six afraid of seven?

It wasn't. Numbers are not sentient and thus incapable of feeling fear.

Post has shared content
„Patrz Jasiu, stamtąd pochodzisz…”
This is a picture from the Curiosity Rover on Mars showing Earth from the Perspective of Mars. You are literally looking at your home from the Perspective of another planet.
Photo

Hi! Does anyone know if it's possible to have different activities on each monitor?

I started using second monitor for my laptop and it would be great if I could put one Activity to different desktop, eg. have the one with Eclipse on bigger screen :)
Wait while more posts are being loaded