Profile cover photo
Profile photo
AnImUs AlDo
5 followers
5 followers
About
AnImUs's posts

Post has attachment

Post has attachment
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Parametrat E Nevojshme Per PC
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes eshte nje loje ne proces, aksion
dhe aventure nga kompania KONAMI, te cilet bene te mundur publikimin e
parametrave te lojes. Kjo eshte nje pamje nga loja: Atehere
parametrat, minimumi i tyre eshte: OS: Windows Vista 64-Bit...

Post has attachment
Grand Theft Auto V - "First Person Experience" Trailer
Epo, mesa duket ja vlejti edhe pritja nga perdoruesit e Pc per lojen e ardhshme GTA V. Kompania Rockstar nepermjet nje traileri ka publikuar nje menyre tjeter te te luajturi ne GTA. Sic mund ta shihni edhe nga trialeri i meposhtem: Ose sic mund te shihet ed...

Post has attachment
Si Te Beni Disable iCloud Ne IOS
1. Shkoni te "Settings"  2. Me pas zgjidhni opsionin "iCloud" 3. Shkoni deri ne fund te faqes , shtypeni tek "Delete Account" Tashme iCloud nuk do te jete i disponueshem per IOS_in tuaj dhe nuk do te ruaje me te dhenat tuaja personale.

Post has attachment
Lojes Shadow Of Mordor i Nevojitet 6GB VRAM (VideoRam) Per 'ULTRA' Settings
Keto kohe, edhe nese PC juaj ka qene pak i vjeter (2-3 vjet) ju
mund ti hapnit lojrat me maksimumin e grafikave. Por shansi qe kjo gje te
ndodhe me lojen e ardhshme Shadow Of Mordor do te jene shume te paketa. Edhe disa prej kartave grafike me reja nuk
mund...

Post has attachment
Blackhat - Trailer
Universal Pictures publikoi nje trailer per filmin e ardhshem,
aksion/thriller, Blackhat, me regjisor Michael Mann. Aktoret kryesore jane, Chris
Hemsworth, Viola Davis, Holt McCallany, Tang Wei dhe Leehom Wang. Subjekti: "Te vendosur perpara botes se krimit...

Post has attachment
Blackhat - Trailer
Universal Pictures publikoi nje trailer per filmin e ardhshem,
aksion/thriller, Blackhat, me regjisor Michael Mann. Aktoret kryesore jane, Chris
Hemsworth, Viola Davis, Holt McCallany, Tang Wei dhe Leehom Wang. Subjekti: "Te vendosur perpara botes se krimit...

Post has attachment
Driveclub - Trailer (I ri)
Sony
realizoi nje trailer te ri per lojen e tyre te ardhshme Driveclub,
ekskluzivisht per PS4. " Driveclub eshte
nje loje e bazuar ne garat me makina, me shoke, apo rivalet duke krijuar klubin
tuaj te garimit, bashke me super makinat e botes. Loja gjithasht...

Post has attachment
Ouija - Trailer
Kompania Universla Pictures publikoi trailerin per filmin e
ardhshem horror, Amerikan, Ouija , me regjisor Stiles White. Aktoret kryesore qe marrin
pjese, Douglas Smith, Olivia Cooke, Ana Coto, Bianca A. Santos, Erin
Moriarty dhe Vivis Colombetti. Subjekti:...

Post has attachment
Low Down - Trailer
Kompania  Oscilloscope Pictures publikoi trailerin per filmin
e ardhshem Amerikan Low Down   me regjisor Jeff Preiss. Bazuar ne kujtimed e shkruajtura
nga Amy-Jo Albany, per babain e saj, nje pianist i famshem,Joe Albany dhe
dedikimi pas droges. Aktoret kry...
Wait while more posts are being loaded