Profile cover photo
Profile photo
Centrum Edukacji Familia Alina Baron-Wieczorek
About
Centrum Edukacji Familia Alina Baron-Wieczorek's posts

Post has attachment
W Centrum Edukacji Familia http://familia.edu.pl/zlobek/ dbamy o to, aby zajęcia dla dzieci nie stanowiły jedynie zapełnienia czasu podczas kiedy rodzice są w pracy. Przykładamy wagę do kreatywnego rozwoju Państwa pociech. Wierzymy, że właściwa edukacja wczesnoszkolna pozwala młodemu człowiekowi na łatwiejsze, szybsze i bezstresowe odnalezienie się w późniejszych etapach kształcenia. 
Photo

Post has attachment
Nie każde dziecko będzie posiadać predyspozycje do pracy zespołowej. Jest to jednak umiejętność, której w pewnym stopniu można się nauczyć. Dlatego w naszym przedszkolu prowadzimy liczne zajęcia drużynowe w oparciu o sprawdzone metody pedagogiczne. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami programów, które wykorzystujemy w pracy z dziećmi zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://familia.edu.pl/metody-pracy/. 
Photo

Post has attachment
Najlepiej jak najwcześniej wdrażać dziecku dobre nawyki żywieniowe, ponieważ zła dieta może prowadzić do nadwagi oraz szeregu innych schorzeń jej towarzyszących. W Centrum Edukacji Familia promujemy aktywny styl życia i uświadamiamy dzieciom jak ważna jest zdrowa dieta. Dzięki naszym zajęciom najmłodsi dowiedzą się jak łatwo i szybko można wyczarować pożywne posiłki. Być może już na tym etapie mali odkrywcy odnajdą w sobie pasję do gotowania? http://familia.edu.pl/ 
Photo

Post has attachment
Centrum Edukacji Familia: http://familia.edu.pl/, to artystyczno-językowe przedszkole, w którym stawiamy na rozwój aktywności twórczej dziecka. Dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych rozbudzamy kreatywność maluchów. Wszystkie zajęcia w prywatnym Zespole Żłobko-Przedszkolnym są starannie przemyślane i przygotowane przez wykwalifikowanych pedagogów w oparciu o sprawdzone programy dydaktyczno-wychowawcze.
Photo

Post has attachment
Wiemy, że stworzenie optymalnych warunków jest bardzo ważnym czynnikiem sprzyjającym rozwojowi Państwa pociech. Centrum Edukacji Familia, to miejsce stworzone dla dzieci. Lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku zapewnia komfortową edukację. Nasze przedszkole jest także przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć żłobka i przedszkola w naszej galerii, którą znajdą Państwo na stronie internetowej: http://familia.edu.pl/galeria/. 
Photo

Post has attachment
W pracy z dziećmi ważna jest także bliska współpraca z Rodzicami naszych podopiecznych. Dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy Państwa do kontaktowania się z naszą placówką. Staramy się zawsze udzielać wyczerpujących odpowiedzi i rozwiewać ewentualne wątpliwości. Wszelkie dane potrzebne do kontaktu z nami znajdują się na naszej stronie internetowej: http://familia.edu.pl/kontakt/. Zapraszamy również Państwa do wysyłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego.
Photo

Post has attachment
Edukacja poprzez zabawę, to najprostszy i najprzyjemniejszy sposób nauki. Przykładamy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju najmłodszych, dlatego organizujemy liczne zajęcia dodatkowe. Prowadzimy stałą współpracę z Teatrem Ateneum, Galerią Sztuki Współczesnej, a także innymi instytucjami, które pomagają odkrywać Państwa dzieciom drzemiące w nich talenty. Kreatywne zajęcia, które wzbudzają w maluchach naturalną ciekawość, to najlepsza droga do zdobycia wiedzy w niewymuszony i przyjemny sposób! www.familia.edu.pl
Photo

Post has attachment
Wiemy, że zabieganym Rodzicom czasem trudno jest zorganizować dzień w taki sposób, aby nie rezygnować z żadnego ze swoich planów. Zapisując dzieci do Centrum Edukacji Familia: http://familia.edu.pl/przedszkole/ możecie Państwo liczyć na szereg udogodnień związanych z elastycznymi godzinami otwarcia placówki. Pracujemy już od 6:30 rano do późnych godzin popołudniowych. Oferujemy także możliwość dowozu i odwozu Państwa pociech z przedszkola do domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Edukację wczesnoszkolną w naszej placówce realizujemy w oparciu o programy dydaktyczno-wychowawcze według sprawdzonych metod pedagogicznych. Celem tych programów jest kształtowanie prawidłowego rozwoju psychoruchowego dzieci. Zajęcia odbywają się w rodzinnej atmosferze pod okiem doświadczonych pedagogów i psychologów. Innowacją w naszym przedszkolu jest stały monitoring dostępny dla Rodziców. Więcej informacji o naszych metodach pracy znajdą Państwo na stronie: http://familia.edu.pl/metody-pracy/. 
Photo

Post has attachment
Wśród dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, dysfunkcjami ruchu czy wadami postawy dobre efekty przynoszą terapie z udziałem zwierząt. Wspomagają one rozwój psychomotoryczny oraz stanowią doskonale uzupełnienie innych form rehabilitacji. W Centrum Edukacji Familia: http://familia.edu.pl/ przykładamy wagę do prawidłowego rozwoju dzieci, dlatego udostępniamy możliwość dodatkowych zajęć dogo- i hipoterapeutycznych. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki.
Photo
Wait while more posts are being loaded