Profile cover photo
Profile photo
Bilim ve Teknoloji Haberleri
2 followers -
Güncel bilim ve teknoloji haberleri
Güncel bilim ve teknoloji haberleri

2 followers
About
Posts

WiFi isimlendirmesi değişiyor: WiFi Birliği standartların isimlendirilmesinde değişikliğe gidiyor. Bundan böyle WiFi 4, WiFi 5 ve WiFi 6 şeklinde kullanılacak. Böylece son kullanıcıdaki kafa karışıklığı da giderilmiş olacak.
Add a comment...

Türkiye krizi F-35 projesini baltalıyor: 24 ay gecikecek korkusu: Türkiye ile ABD arasında yaşanan siyasi kriz, ABD’nin en büyük savunma sanayi projelerinden biri olan F-35’lerin kabusu olmuş durumda. ABD basını olayı yetkili ağızlara dayandırarak irdeliyor.
Add a comment...

Tüm zamanların en çok indirilen iOS oyunu Candy Crush Saga: Mobil uygulama analizi firması App Annie tarafından hazırlanan rapor, Candy Crush Saga'nın iOS platformunda tüm zamanların en çok indirilen oyunu olduğunu ortaya koydu. Peki listede hangi oyunlar var?
Add a comment...

Nvidia GeForce RTX 2080 Ti çıkış tarihi yılan hikayesine döndü: Oyun dünyasının şu an için en güçlü ekran kartı olmaya hazırlanan RTX 2080 Ti halen pazara çıkmış değil. Stok sıkıntısı nedeniyle Nvidia ön siparişleri parçalı olarak karşılıyor.
Add a comment...

Yahoo'dan yeni mesajlaşma uygulaması: Yahoo Together: İnternet dünyasının en köklü şirketlerinden Yahoo, geçtiğimiz Temmuz ayında Yahoo Messenger hizmetini sonlandırmıştı. Şirket şimdi Yahoo Together ile mesajlaşma dünyasına geri dönüyor.
Add a comment...

Geliştirilen yeni aşı kanser tedavisinde umut vadediyor: Kansere çare arayışı tıbbın en çok konuşulan araştırma konularından birisi. Son gelen haberlerde kanser hastaları için ümit verici bir gelişmeye yer verildi. Detaylar haberimizde.
Add a comment...

OnePlus 6T'nin ekrana gömülü parmak izi tarayıcısıyla ilgili tanıtım videosu yayınlandı: Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus'ın kısa bir süre sonra piyasaya sunacağı ve ekrana gömülü parmak izi tarayıcısına sahip olan OnePlus 6T ile ilgili bir tanıtım videosu yayınlandı.
Add a comment...

Twitter'ın mobil uygulamalarına veri tasarrufu özelliği geldi: Twitter, mobil uygulamalarını internet paketinden daha az veri tüketmek isteyenleri sevindirecek şekilde güncelledi. Sosyal platformun Android ve iOS uygulamalarında artık veri tasarrufu özelliği var.
Add a comment...

Uber elektrikli scooter hizmetini başlattı: Yolculuk paylaşım uygulaması Uber, şehir içi taşımacılıkta daha hızlı alternatifleri test ediyor. Geçtiğimiz aylarda elektrikli bisiklet hizmetini genişlete Uber, elektrikli scooter işine de girdi.
Add a comment...

Analize göre Türkiye’de en güvenli kripto para borsası BtcTurk: Kripto para borsaları yavaş yavaş güvenlik araştırmalarına konu olmaya başladı. Ülkemizde BtcTurk araştırmaya göre en güvenli borsa durumunda. Globalde ise Coinbase Pro var.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded