Profile cover photo
Profile photo
Anna Szuba
575 followers
575 followers
About
Posts

Post has attachment
Poznaj 3 TOP kosmetyki Lily Lolo!
Kosmetyki Lily Lolo zbierają bardzo dobre recenzje. Są świetnej jakości, mają dobry skład i można je stosować nawet do cery delikatnej i wrażliwej. Który produkt do pielęgnacji warto wybrać? Po jaki kosmetyk kolorowy najlepiej sięgnąć na początek?
Add a comment...

Post has attachment
Delia Good Foot – pielęgnacja i ukojenie dla stóp
Box z kosmetykami Delia Good Foot, czyli 8 produktów do pielęgnacji stóp, tarki… i skarpety we flamingi! To cała zawartość pudełka, która ma zadbać o Twoje stopy, sprawić, żeby były gładkie i dobrze nawilżone.
Add a comment...

Post has attachment
Euphrasia Świetlik – krople do oczu dla wymagających
Twoje oczy swędzą i ciągle masz uczucie piasku pod powiekami? Sprawcami takiego stanu rzeczy są zazwyczaj czynniki zewnętrzne, na które nie mamy wpływu, na szczęście mamy wpływ na to, jak odzyskać idealną kondycję oczu!
Add a comment...

Post has attachment
Podaruj bliskiej osobie prezent marzeń!
Niebawem zacznie się przedświąteczna gorączka! Poszukiwanie podarunków mikołajkowych i prezentów pod choinkę. Witryny sklepowe już są przygotowane – świąteczny klimat możemy poczuć idąc przez miasto, oglądając kolorowe światełka, bombki, choinki – mimo, że mamy dopiero listopad! Sprawdź jak unikną zakupowego szaleństwa.
Add a comment...

Post has attachment
Magazyn do nauki języka angielskiego - Deutsch Aktuell 88/2018
Magazyn do nauki języka niemieckiego Deutsch Aktuell to dobry wybór – możesz jednocześnie uczyć się słówek, ich zastosowania w tekście, gramatyki, rozumienia tekstu czytanego oraz rozumienia ze słuchu
Add a comment...

Post has attachment
Dzień Czwarty - Sarah Lotz
Książka utrzymana jest w niezwykle tajemniczym, niepokojącym klimacie. Czytając, mamy wrażenie, że jesteśmy na pokładzie „Pięknego marzyciela”, zaczynamy się zastanawiać co jest prawdą a co kłamstwem...
Add a comment...

Post has attachment
Deutsch Aktuell wydanie specjalne - język niemiecki dla początkujących
Jeśli jesteś na bieżąco z recenzjami na moim blogu, wiesz, że magazyny do nauki języków pojawiają się tutaj bardzo często. Dlaczego? Bo uważam, że to metoda nauki, która pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym – naukę, ze zdobywaniem interesujących informacji, odrobiną humoru, poznawaniem ciekawych miejsc i kultur.
Add a comment...

Post has attachment
Matura z angielskiego - zdaj na piątkę z English Matters!
Pamiętaj, że jeśli usiądziesz do nauki tydzień przed maturą, nauka nie będzie efektywna. Podczas przyswajania języków obcych najważniejsza jest regularność.
Add a comment...

Post has attachment

Rodzaje kaw - którą wybierasz?
Tak na wszelki wypadek, gdybyś każdego dnia sięgała po jeden, ten sam rodzaj kawy i powoli stawało się to nudne, a kawa zaczynała być przyzwyczajeniem a nie chwilą przyjemności, przygotowałyśmy małe podsumowanie, w którym poznasz rodzaje kaw po jakie możesz sięgnąć, żeby na nowo odkryć jej smak.
Add a comment...

Post has attachment
Język angielski biznesowy - wydanie specjalne Bussiness English Magazine
Język angielski biznesowy z początku może wydawać się trudny i nie do opanowania. Czas zmienić to wyobrażenie i spojrzeć na słówka biznesowe trochę bardziej przychylnie.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded