Profile cover photo
Profile photo
Grupa Prawna Goldwin S.A.
About
Posts

Post has attachment
Czy Wasz biznesplan nie okazał się strzałem w dziesiątkę? Chcecie walczyć o swoją firmę, jednak nie wiecie jak to zrobić? W takim razie zachęcamy do kontaktu z Grupą Prawną GOLDWIN. Opierając się na Prawie Restrukturyzacyjnym pomożemy Wam wyjść z kłopotów. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://gpgoldwin.pl/stalaochrona-prawna-kompetencje-kancelarii-goldwin-cennik/prawo-korporacyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukamy wykwalifikowanego prawnika, który będzie odpowiedzialny za samodzielną obsługę prawną Klientów. Osoba zatrudniona w firmie GOLDWIN będzie odpowiedzialna również za bezpośredni kontakt z Klientem oraz przygotowywanie i opiniowanie umów. Dodatkowe informacje dotyczące oferty pracy dostępne są na stronie: http://gpgoldwin.pl/kariera/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów ofertę przygotowujemy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, dlatego też podejmujemy się również pojedynczych spraw. Ponadto przypominamy, że służymy fachową poradą na każdym etapie współpracy. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://gpgoldwin.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w usługach związanych z podatkiem dochodowym liniowym. Chętnie podejmiemy się również windykacji w Toruniu. Wybierając Grupę Prawną Goldwin możecie być pewni maksymalnego zaangażowania oraz terminowości. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://gpgoldwin.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bezpieczeństwo Waszego biznesu jest dla Was z pewnością najważniejsze. Dlatego z przyjemnością doradzimy, gdzie ryzykować, a których miejsc unikać. Na stronie: http://gpgoldwin.pl/ znajdują się dodatkowe informacje. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy również telefonicznie. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odzyskiwanie należności od dłużnika nie jest łatwe. W sytuacji, gdy nie możecie odzyskać długu – skontaktujcie się z nami! Z przyjemnością pomożemy Państwu w rozwiązaniu problemu. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://gpgoldwin.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
„Nieznajomość prawa szkodzi”, dlatego przed podjęciem ważnej decyzji dotyczącej Waszej firmy zachęcamy do skorzystania z usług prawnika. Przepisy w Polsce zmieniają się często, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc prawną. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie: http://gpgoldwin.pl/oferta/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Możecie liczyć na nas w zakresie jednorazowego zlecenia oraz dłuższej współpracy. Zapewniamy terminowość oraz maksymalne zaangażowanie. Wasza satysfakcja jest priorytetem naszej działalności! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://gpgoldwin.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grupa Prawna GOLDWIN serdecznie wita na oficjalnym profilu Google+. Oferujemy profesjonalne oraz kompleksowe usługi z zakresu windykacji oraz opieki prawnej. Chętnie nawiążemy współpracę zarówno z małymi, jak i średnimi przedsiębiorstwami. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo na stronie: http://gpgoldwin.pl/o-nas/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded