Profile cover photo
Profile photo
Polska Drewniana Sp. z o.o.
22 followers
22 followers
About
Polska Drewniana Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat budowy domów drewnianych z bali. Znajdą Państwo na niej również szczegółowy cennik http://www.polskadrewniana.pl/oferta/projekty projektów, domów oraz makiet. Zachęcamy do lektury! 

Post has attachment
Polska Drewniana miała przyjemność wykonać projekt wyjątkowej hali tenisowej znajdującej się na Mazurach. Obiekt wykonany jest z drewna ze wstawkami z kamienia, a znaczną część ścian zajmują duże okna. Na naszej stronie internetowej: http://www.polskadrewniana.pl/sala-sportowa/851 znajduje się więcej informacji na ten temat. Zapraszamy! 
Photo

Post has attachment
Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym projekcie. Rozległa rezydencja położona nad jednym z jezior na Mazurach. Jej architektura jest trudna do zdefiniowania. Rezydencja ta przenosi do świata baśni i dziecięcych marzeń, pozbawiona jest cech charakterystycznych dla współczesnych czasów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacja na temat tego budynku zamieszczonymi na naszej stronie internetowej: http://www.polskadrewniana.pl/rezydencja-na-mazurach/4373 Zapraszamy! 
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się nie tylko budową nowych domów drewnianych, ale także renowacją już istniejących. Obiekty zabytkowe są dla nas szczególnym wyzwaniem i zawsze staramy się podejść do nich z dużą pokorą. Praca przy takich budynkach to dla nas także ogromna możliwość nauki, której nie dają żadne, nawet najlepsze podręczniki. Wszystkich zainteresowanych renowacją obiektów drewnianych zapraszamy na naszą stronę interntową: http://www.polskadrewniana.pl/kategoria/projekty/renowacje-projekty
Photo

Post has attachment
Polska Drewniana wykonuje projekty modelowe i indywidualne. Projekt indywidualny to projekt całkowicie nowy, wykonany według indywidualnych założeń inwestora, niepowtarzalny. Zawsze należy uwzględnić położenie inwestycji wydobyć wszystkie atuty krajobrazu. Na naszej stronie internetowej: http://www.polskadrewniana.pl/kategoria/projekty/indywidualne znajdą Państwo więcej informacji na ten temat. Zapraszamy! 
Photo

Post has attachment
Mazury to zagłębie inwestycji turystycznych w Polsce. Dlatego Polska Drewniana miała przyjemność projektować i nadzorować budowę różnorodnych obiektów turystycznych. W swoim dorobku mamy hotele, pensjonaty oraz kwatery agroturystyczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.polskadrewniana.pl/kategoria/projekty/pensjonaty-i-hotele, na której znajdują się szczegółowe informacje na ten temat. 
Photo

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się budową i renowacją domów drewnianych z bali. Projekty domów wykonane są przez grupę pasjonatów architektury drewnianej, którzy pracują z największą starannością. Budowę domów drewnianych wykonują zawsze doświadczone ekipy ciesielskie. Na naszej stronie internetowej: http://www.polskadrewniana.pl/kategoria/referencje znajdują się referencje. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. 

Post has attachment
Budowa domów drewnianych to nasza wielka pasja i misja. Swoją pracę wykonujemy z ogromną dbałością o każdy element, szczegół. Dokładamy wszelkich starań aby nasze budynki były ozdoba polskiego krajobrazu i idealnym miejscem do zamieszkania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.polskadrewniana.pl/, na której znajdują się szczegółowe informacje na ten temat. 
Photo

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo skąd czerpiemy inspiracje? W 1659 roku ukazał się jeden z najważniejszych polskich podręczników budowlanych: „Krótka Nauka Budownicza Dworów Pałaców i Zamków Podług Nieba i Zwyczaju Polskiego”. Już sam tytuł jest znaczący uwzględnia nie tylko projekt i budowę, ale także specyficzny klimat i otoczenie przyrody. Wartości te również dla nas są bardzo ważne. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej: http://www.polskadrewniana.pl/o-nas/galeria-inspiracji, na której znajduje się więcej informacji na ten temat. 
Photo

Post has attachment
W ostatnim czasie wykonaliśmy przebudowę i rozbudowę siedliska położonego w samym sercu Puszczy Augustowskiej. O wyjątkowym charakterze tego miejsca świadczy przede wszystkim uznany za zabytek – Kanał Augustowski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.polskadrewniana.pl/siedlisko-nad-kanalem-augustowskim/5008, na której znajdziecie szczegółowe informacje na temat tej inwestycji. 
Photo
Wait while more posts are being loaded