Profile cover photo
Profile photo
Halex. Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe
About
Halex. Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe's posts

Post has attachment
Spotkaliście się Państwo kiedyś z zasadą 3R? Promuje ona nie tylko zdrowy dla środowiska tryb życia, ale także konsumpcji dóbr i postępowania z odpadami. Polega ona zarówno na ograniczeniu ilości generowanych w gospodarstwie domowym odpadów, jak i ponownym używaniu opakowań powszechnie uważanych za jednorazowe, takich jak butelki czy opakowania plastikowe. Ponadto zasada 3R zakłada oddawanie do odzysku m.in. odpadów, których samodzielnie nie można przetworzyć. Jeżeli troska o środowisko nie jest Wam obca, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://scinka.pl/oferta/


Post has attachment
Recykling jest jedną z podstawowych metod dbania o środowisko naturalne. Wszelkie materiały, które przeznaczone są do ponownego użycia oznaczone zostają przy pomocy specjalnego kodu recyklingu. Symbole te zawierają trzy strzałki, które tworzą trójkąt, a groty skierowane są zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Ponadto wewnątrz owych trójkątów umieszcza się liczbę określającą kod użytego materiału. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://scinka.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Zajmujemy się m.in. obróbką odpadów wtórnych. Działamy nie tylko na terenie kraju, ale także całej Unii Europejskiej. Do dyspozycji naszych pracowników oddaliśmy profesjonalną flotę samochodów przystosowanych do transportu odpadów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie. Jesteśmy przekonani, że sprostamy nawet największym oczekiwaniom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://scinka.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach z zakresu szeroko pojętego recyklingu. Współpracujemy zarówno z koncernami spożywczymi, jak i przedsiębiorstwami przemysłu ciężkiego czy drukarniami. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
http://scinka.pl/oferta/


Post has attachment
Przetwarzanie surowców wtórnych pozwala ograniczyć wykorzystanie surowców pierwotnych, dzięki czemu możliwa jest ochrona zasobów pochodzenia naturalnego. Warto również zaznaczyć, że przetwarzanie i odzyskiwanie surowców wpływa korzystnie na redukcję ilości wytwarzanych odpadów. Po więcej informacji zapraszamy na: http://scinka.pl/oferta/.
Photo

Do grona naszych zadowolonych klientów należą między innymi duże sieci sprzedaży hurtowej oraz detalicznej, koncerny spożywcze, drukarnie, przedsiębiorstwa przemysłu samochodowego i ciężarowego drukarnie i wiele innych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z listą referencji, które otrzymaliśmy przez lata działalności: http://scinka.pl/oferta/.

Post has attachment
Przypominamy, że klientom oferujemy kompleksowe usługi w ramach skupu i sprzedaży folii, makulatury oraz tworzyw sztucznych. Jesteśmy przekonani, że u nas znajdziecie Państwo wszystko, czego szukacie: www.scinka.pl.
Photo

Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie skupem oraz sprzedażą surowców. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci, pozwoliło nam rozwijać działalność. Obecnie jesteśmy znaną i szanowaną w branży firmą. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Po więcej informacji zapraszamy na: www.scinka.pl.

Do grona naszych klientów należą m.in.: koncerny spożywcze, przedsiębiorstwa przemysłu ciężkiego i metalowego, sieci sprzedaży detalicznej oraz hurtowej, drukarnie i wiele innych. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: : http://scinka.pl/oferta/.

Post has attachment
Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnych urządzeń konfekcjonujących, które umożliwiają nam na magazynowanie ok. 20000 ton odpadów. Przypominamy, że działalność prowadzimy nie tylko na terenie całej Polski, ale również na terenie krajów należących do UE. Po więcej informacji zapraszamy na: http://scinka.pl/oferta/. Zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded