Profile cover photo
Profile photo
Clusiv
13 followers
13 followers
About
Clusiv's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Muszę Wam dzisiaj pokazać mojego faworyta… Na ten projekt natknęłam się wiele miesięcy temu i często do niego wracam, bo ma w sobie to „coś”.

To Mishimi House zaprojektowany przez grupę architektów Keiji Ashizawa Design, realizacja zlokalizowana jest w Tokyo; zdjęcia wykonane przez Daici Amo. Dom ma być idealnym mieszkaniem dla małej rodziny. Ideą tego projektu było połączenie odpowiedniej ilości prywatności z zapewnieniem komfortu i wygodnym funkcjonowaniem na przedmieściach Tokyo.

http://www.blog.clusiv.pl/projekty-keiji-ashizawa-design-moj-faworyt.html

Post has attachment
Na firmę Artemidę natknęłam się przypadkiem w internecie. Produkują lampy o wyjątkowych formach,  ich wzory nie są powtórką z tego, co wszyscy już znamy.

http://www.blog.clusiv.pl/designerskie-oswietlenie--lampy-artemide.html

Post has attachment

Post has attachment
#design  , #inspiration  , #beton  , #blog
Jak uzyskać efekt betonu na ścianie ?
Porównujemy dostępne metody:
- Farba betonowa
- Beton dekoracyjny
- Tynk dekoracyjny 
http://www.blog.clusiv.pl/inspiracje-beton-we-wnetrzu.html

Post has attachment
Photo

Post has attachment
CLUSIV Sztukateria to miejsce stworzone z myślą o wymagających klientach, którzy w życiu szukają wyrafinowanego smaku wyrażanego w każdym detalu.

Styl to zabawa, olśnij gości dobrym nastrojem. I wystrojem.
W naszym sklepie znajdą Państwo stylowe dodatki i elektryzująco eleganckie dekoracje pochodzące z kolekcji firm: ORAC DECOR® , NMC oraz elementy polskiego producenta sztukaterii elewacyjnej EXTERIOR.
Znamy sekret, który kryją olśniewające piękne wnętrza i dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym chcemy się z Państwem podzielić każdą tajemnicą dobrego stylu.

Dlaczego sztukateria CLUSIV.pl?
Oferujemy Państwu nie tylko ekskluzywne dekoracje, ale także wyjątkową obsługę, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i z chęcią spełnimy każde marzenie.

Dlatego stworzyliśmy miejsce w którym mogą Państwo poczuć kuszącą przyjemność stylowych zakupów.

Warto nam zaufać…
realizujemy zamówienia szybciej niż ma to miejsce w tradycyjnym sklepie. Utrzymujemy stany magazynowe na poziomie pozwalającym natychmiastową realizację większości zamówień;
przed realizacją zamówienia można zamówić próbkę materiału, dzięki czemu mają Państwo możliwość doświadczenia oferowanych dekoracji;
realizujemy Państwa zamówienia na terenie całego kraju;
uważnie Państwa słuchamy i zawsze służymy profesjonalnym wsparciem.
Wait while more posts are being loaded