Profile cover photo
Profile photo
Vinç Hizmeti
11 followers -
Vinç Hizmeti, profesyonel kadrosuyla İstanbul'da vinç kiralama hizmeti veriyor.
Vinç Hizmeti, profesyonel kadrosuyla İstanbul'da vinç kiralama hizmeti veriyor.

11 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
http://www.vinchizmeti.com/kiralik-mobil-vinc/
+Vinç Hizmeti 

Vinç kiralama alanındaki Firmamızın gerekli olan tüm belgelere ve vinç operatörlüğü, iş güvenliği ve sağlık eğitimlerini tamamlamış uzman operatörlerine sahip olmasının yanı sıra, hizmet politikasının da çözüm odaklı olması, projelerinizi operasyon şefimizin gözetiminde vaktinde tamamlaması bizleri ön plana çıkarıyor. Çalıştığımız firmalara müşteri olarak değil iş ortağı olarak bakıyoruz, işinize projenize sizin kadar değer veriyoruz. Kiralık Vinçlerimizle titizlikle, saha kontrol ekibimizin gözetiminde profeyonel bir hizmet sunuyoruz. Çalışmalarımızın sürekliliğini sağlayarak uzun yıllar Kiralık Vinç hizmeti sağlayabileceğimiz şirketlerle çalışmayı hedefliyoruz. Daha detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Direk dikme, kablo açma, konteyner taşımacılığı, vinçli nakliye, fabrika ve makine taşıma hizmetleri.

#vinç   #vinçkiralama   #kiralıkvinç   #mobilvinç   #hiyapvinç   #istanbul  
Photo
Add a comment...

çok koleksiyon vinç kiralama işleri be.
Add a comment...

Post has attachment
www.vinchizmeti.com olarak vinç işletmeleri topluluğunu destekliyoruz.

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
http://www.vinchizmeti.com/kiralik-mobil-vinc/erenkoy.html

Erenköy Vinç Kiralama, projeniz için ihtiyacınız olan hizmeti, profesyonel ekibiyle sizlere sunmak için hazır! Erenköy Kiralık Vinç, 2001 yılından bu yana Erenköy, İstanbul'da Vinç kiralama hizmeti veriyor. %100 müşteri memnuniyetini hedef edinmiş ekibimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat var gücüyle çalışıyor. Erenköy Vinç nakliyat ve taşımacılık misyonu, Erenköy'da operasyon şeflerimiz ve saha kontrol ekibimizle birlikte projelerinizi tam zamanında başarıyla çözüme ulaştırmaktır. Tam donanımlı uzman operatörlerimizden hemmmen hizmet almak için telefon numaralarımızdan satış departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

#vinç   #crane   #erenköy   #istanbul   #kiralıkvinç   #vinçkiralama   #vinçhizmeti  
Add a comment...

Post has attachment
SUADİYE KİRALIK VİNÇ İSTANBUL’DA UZMAN OPERATÖRLERİYLE PROFESYONEL MOBİL ARAÇ ÜSTÜ HİYAP VİNÇ KİRALAMA HİZMETİ
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
SUADİYE KİRALIK VİNÇ
Suadiye Vinç, projeniz için ihtiyacınız olan hizmeti, profesyonel ekibiyle sizlere sunmak için hazır!

Suadiye Kiralık Vinç, 2001 yılından bu yana Suadiye, İstanbul'da Mobil Vinç kiralama hizmeti veriyor. %100 müşteri memnuniyetini hedef edinmiş ekibimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat var gücüyle çalışıyor. Suadiye Vinç nakliyat ve taşımacılık misyonu, Suadiye'da operasyon şeflerimiz ve saha kontrol ekibimizle birlikte projelerinizi tam zamanında başarıyla çözüme ulaştırmaktır. Tam donanımlı uzman operatörlerimizden hizmet almak için telefon numaralarımızdan satış departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN SUADİYE VİNÇ KİRALAMA'DAN HİZMET ALMALIYIM?

Suadiye Vinç kiralama alanındaki Firmamızın gerekli olan tüm belgelere ve vinç operatörlüğü, iş güvenliği ve sağlık eğitimlerini tamamlamış uzman operatörlerine sahip olmasının yanı sıra, hizmet politikasının da çözüm odaklı olması, projelerinizi operasyon şefimizin gözetiminde vaktinde tamamlaması bizleri ön plana çıkarıyor. Çalıştığımız firmalara müşteri olarak değil iş ortağı olarak bakıyoruz, işinize projenize sizin kadar değer veriyoruz. Suadiye bölgesinde Kiralık Vinçlerimizle titizlikle, saha kontrol ekibimizin gözetiminde profeyonel bir hizmet sunuyoruz. Çalışmalarımızın sürekliliğini sağlayarak uzun yıllar Kiralık Vinç hizmeti sağlayabileceğimiz şirketlerle çalışmayı hedefliyoruz. Daha detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.
#suadiye   #vinç   #kiralama   #kiralık  
http://www.vinchizmeti.com/kiralik-mobil-vinc/suadiye.html
Suadiye Kiralık Vinç
Suadiye Kiralık Vinç
vinchizmeti.com
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Caddebostan Kiralık Vinç - Caddebostan Vinç Kiralama
gün geçmiyor ki yeni bir heyecan başlamasın. vinç hizmeti yeniliklerin efendisi güzeller güzeli caddelerin caddesi bostanların bostanı caaaddeee bostaaaann;)
#vinç   #mobil   #kiralık   #kiralıkvinç #vinçkiralama   #caddebostan  
http://www.vinchizmeti.com/kiralik-mobil-vinc/caddebostan.html
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded