Profile cover photo
Profile photo
Impression
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Kolejna usługą, wykonywaną w ramach serwisu jest regeneracja oraz dorabianie elementów maszyn poligraficznych. W rękach wykwalifikowanych fachowców Impression zużyte lub uszkodzone podzespoły zyskają nowe życie: http://www.impression.info.pl/serwis/czesci-zamienne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach opieki technicznej naszym Klientom możemy zapewnić dostęp do szerokiego asortymentu części zamiennych. Zawsze staramy się dostarczyć oryginalne podzespoły danego producenta, co nie zawsze jest możliwe. W takim wypadku proponujemy wysokiej jakości zamienniki: http://www.impression.info.pl/serwis/czesci-zamienne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalistyczny serwis maszyn poligraficznych stanowi ważny punkt oferty Impression. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie prace serwisowe przebiegły sprawnie i w możliwie najkrótszym czasie. O naszym doświadczeniu w tej dziedzinie piszemy pod adresem: http://www.impression.info.pl/serwis/serwis-maszyn.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
IMPRESSION – nasza firma zlokalizowana jest w Zgorzale, przy ulicy Rybitwy 22. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Chętnie udzielimy szczegółowych odpowiedzi i opowiemy o naszym asortymencie. Dane kontaktowe znajdują się pod adresem: http://www.impression.info.pl/kontakt.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z oferowanych przez nas maszyn jest oklejarka BOOK BINDER HORIZON BQ 470 EVA. Szczegółową specyfikację techniczną i inne dane dotyczące proponowanej przez nas oklejarki znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Przypominamy, iż maszyna jest w idealnym stanie, po przeglądzie fabrycznym: http://www.impression.info.pl/maszyny-introligatorskie/oklejarki/book-binder-horizon-bq-470-eva_56.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gilotyna POLAR 137XT – to jeden z naszych nowych produktów. Została wyprodukowana w 2005 roku, posiada powiększone stoły boczne z rozdmuchem, barierą zabezpieczającą, funkcją zmiany noża od frontu, a także kolorowy wyświetlacz dotykowy touch screen. Te i inne dodatkowe elementy mogą poznać Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.impression.info.pl/maszyny-introligatorskie/krajarki-peryferia-i-trojnoze/polar-137xt_49.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W specjalistycznej ofercie Impression znajdą Państwo urządzenia pochodzące wyłącznie od renomowanych, uznanych producentów. Nasz bogaty asortyment pochodzi od takich marek, jak „Daecho”, „Heidelberg”, „Hohner”, „Perfecta”, „Polar Mohr” i wielu innych: http://www.impression.info.pl.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako specjaliści od zaawansowanego technicznie sprzętu poligraficznego, naszym Klientom zapewniamy profesjonalny serwis maszyn. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie, głęboka wiedza i znajomość specyfiki branży poligraficznej, czy wreszcie szerokie zaplecze różnorodnych części zamiennych przekładają się na sprawne, skuteczne i terminowe usługi serwisowe: http://www.impression.info.pl/serwis/serwis-maszyn.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z firmą Impression wyposażą Państwo drukarnię w profesjonalne maszyny drukarskie oraz introligatorskie. Doskonałym uzupełnieniem punktu świadczącego tego typu usługi będą urządzenia stosowane przy produkcji i składaniu opakowań. Tę część oferty przybliży Państwu strona: http://www.impression.info.pl/maszyny-do-opakowan.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub usług, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Dzięki szerokiej wiedzy i ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu służymy Państwo również profesjonalnych doradztwem technicznym: impression.info.pl.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded