Profile cover photo
Profile photo
blogutis.lt
8 followers -
buvau, ma(s)čiau, todėl ir pasakoju
buvau, ma(s)čiau, todėl ir pasakoju

8 followers
About
Posts

Post has attachment
2013 m. lapkričio 11 d. Laisvasis universitetas (LUNI) pakvietė į knygrišybos dirbtuves. Jose buvo galima pasigaminti savadarbę knygą ar užrašų knygutę. Dirbtuvėse savo žiniomis dalijosi laisvalaikiu knygrišyba besidominti ir karts nuo karto knygutes gaminanti Monika.
Add a comment...

Post has attachment
Nors knygrišyba – sudėtingas ir daug kantrybės reikalaujantis menas, tačiau pasigaminti užrašų knygutę plonais viršeliais gana nesudėtinga. Tereikia žinoti, kaip surišti lapus, ir po ranka turėti reikiamų medžiagų:
§ storesnio popieriaus viršeliui (be ne kartono),
§ plonesnio popieriaus knygutės lapams,
§ žirkles,
§ adatą,
§ siūlą,
§ liniuotę,
§ pieštuką,
§ klijų.
Galutinis rezultatas – jūsų fantazijos, kruopštumo (arba nekruopštumo) ir įgūdžių reikalas. Šių dirbtuvių metu sužinosite, kaip surišti lapus ir padaryti viršelį. Po to galėsite šias žinias pritaikyti praktiškai ir pasigaminti užrašų knygutę.
Dirbtuvėse savo žiniomis pasidalins laisvalaikiu knygrišyba besidominti ir karts nuo karto knygutes gaminanti Monika. Daugiau rankų darbo knygučių galite pasižiūrėti čia: http://www.blogutis.lt/monikos-portfolio/category/4-uzrasu-knygutes
P.S. Kiekvienam dirbtuvių dalyviui nebūtina atsinešti visų medžiagų. Būtina kooperuotis!
Add a comment...

Post has attachment
Ar gali nepa­žinti miesto, kuriame gyveni?
Ar gali mies­tas, kuriame nuo­lat gyveni, nustebinti?
Ar tavo miesto kas­die­nybė gali būti kam nors įdomi?
Juk Vilnius visų pirma yra mies­tas, kuriame, kaip ir visuose kituose mies­tuose, gyvena žmonės. Ir daž­niau­siai tie žmonės po miestą vaikšto su rei­ka­lais: į darbą, į par­duo­tuvę, į sve­čius, namo, alaus arba spor­tuot, kar­tais į jogą…
Labai daž­nai į rei­ka­lin­gas vie­tas žmonės vaikšto tomis pačio­mis gat­vė­mis ir pamiršta visas kitas gat­ves, skve­rus, namus ir išti­sus rajo­nus. Taip Vilnius išsi­skaido ir pavirsta į dau­gybę mažų Vilnių, kurių neįma­noma pažinti, jei nepa­žįsti to žmogaus.
Liepos 5d. Meno duobė Kultūros nak­ties lan­ky­to­jus kvie­čia nusi­leisti į pože­minę mašinų sto­vė­jimo aikš­telę po Kudirkos aikšte ir bent akies kraš­te­liu dirs­te­lėti į Vilnių, kuriame būna ir gyvena Benas Šarka, Petra Valiskova, Vilma Fiokla Kiure, Lina Rūkevičiūtė, Lina Žige­lytė, Gabrielius Mackevičius, Gogelmogelis, Simonas P., Hose, Jonas Ešerys, Darius ir Dmitrijus, Toma Simanavičiūtė.
https://www.facebook.com/events/484847048276645/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded