Profile cover photo
Profile photo
JaM Servis
Firma JaM Servis s.r.o. je obchodní společnost se sídlem v Kutné Hoře.
Firma JaM Servis s.r.o. je obchodní společnost se sídlem v Kutné Hoře.
About
Posts

Post has attachment
Funkční ochrana pro lidi proti klíšťatům a blechám - BEZ OČKOVÁNÍ!


ZECKO je ultrazvukové zařízení na odpuzování klíšťat a blech pro lidi každého věku - děti, dospělí i starší lidé. Jednoduchým stiskem tlačítka lze zařízení vypnout a zapnout dle potrřeby.

ZRCKO působí nepřetržitě jako prevence proti napadení blechami a klíšťaty, a to především v sezóně. Tento odpuzovač vydává ultrazvukové impulzy, které odpuzují klíšťata a blechy v okruhu tří metrů.

Zařízení je zcela neškodné pro lidi a zvířata, ekologické a naprosto netoxické a bez zápachu. Zařízení je pouze prevencí proti napadení. V případě, že je člověk již napaden, je třeba jej blech a klíšťat zbavit.

Nastavení je automatické, bez instalace. Tahem vysunete plastickou pacičku a zařízení se zaktivuje.

Kdykoli se můžete přesvědčit, zda je funkční tak, že stisknete tlačítko a LED žárovka, které se rozsvítí signalizuje, že je zaříezení stále v provozu.

Životnost baterky je cca 9 - 12 měsíců, což je celá sezóna. Baterii lze vyměnit. V případě poškození výrobku špatnou výměnou baterie, se na výrobek již ale případná reklamace nevztahuje.

Možnost výběru ze dvou stejně funkčních barevných variantách: Explorer and Army. V případě vytvoření objednávky, napište prosím typ (barvu) do poznámky.


Velikost: délka - 6cm, šířka - 3cm, výška - 2cm.

Dosah: 3m

http://www.jamservis.cz/eshop/psi/potreby-proti-parazitum/ultrazvukovy-odpuzovac-klistat-blech-pro-lidi?cPath=270
Photo

Post has attachment
Nová balení PLATINUM MENU MINI 100g jsou tady
Malým pejskům jsme udělali určitě velkou radost.
Balení 375 g jim bylo servírováno i tři dny za sebou, to je minulostí. 

Nyní můžete servírovat ideální 100g balení svému psímu miláčkovi každý den, tak čerstvé jak jen PLATINUM MENU může být. 

Yorkšírci, čivavky, grifonci, boloňáčci, bišonci, maltézáčci, naháči a další se již nemohou dočkat svého prvního PLATINUM MENU MINI 4x100 g za zaváděcí cenu 99,- Kč.
 

Méně je někdy více

Pouhých 100 g PLATINUM MENU MINI  je optimální denní krmná dávka pro 3-4kg psa, což je poloviční dávka, než-li u jiných konkurenčních konzerviček, paštiček a jiných serepetiček :o) PLATINUM MENU MINI v potravinářské kvalitě můžete ochutnat i Vy. Budete překvapeni.
Photo

Post has attachment
Krmivo Wolfsblut opět skladem.
Photo

Post has attachment
Zajímavosti ze světa psů, aneb věděli jste, že…

7. díl

Staří Řekové a Římani používali obratu, že právě panují »psí dny«. Měli tím na mysli nejteplejší období středomořského léta a nebylo to vůbec míněno jako urážka. V tu dobu na obloze jasně svítí psí hvězda Sírius, kterou naši antičtí předkové měli ve velké úctě.

Nejstarší vyobrazení psa nalezneme ve Španělsku na jedné z tamějších slavných nástěnných jeskynních maleb. Je stará více než 12 tisíc let.

Lidé a psi si byli nejspíše souzeni samotným Stvořitelem. Jak jinak si vysvětlit, že právě psa lidstvo domestikovalo dávno před kočkou, koněm, oslem, kozou, krávou nebo slepicí, tedy zvířaty zdánlivě užitečnějšími, která jim pomáhala při práci nebo v boji, nebo se stala součástí našeho jídelníčku?

V jednom nedávném průzkumu se přiznalo 33 % respondentů, že se svými psy hovoří po telefonu a občas jim dokonce nechají vzkaz na záznamníku. Nikdo ale nepotvrdil, že by jim jejich miláčci odpověděli.
Photo

Post has attachment
Dobrý den,
nyní dárek ke všem krmivům pro psy. Volná jízdenka (kupon) na jízdu vlakem tam i zpět pro vašeho čtyřnohého přítele u českých drah. Akce platí do 30.9. 2015 nebo do vyčerpání zásob kuponů. U nás akce platí na všechny značky krmiv pro psy. V případě zájmu při objednávce prosíme vepsat do poznámky, popř. kontaktovat tel. nebo emailem. www.jamservis.cz
Photo

Post has attachment
Zajímavosti ze světa psů, aneb věděli jste, že…

6. díl

Ve středověku vyráželi do bitev v brnění nejen rytíři, ale také jejich velcí psi, předchůdci dnešních dog a mastifů, kteří měli svá vlastní brnění a ostnaté obojky. Stejně vybavení a ozbrojení psi byli používáni také k ochraně kupeckých či šlechtických karavan.

Předkové dnešních pekinských palácových psíků a japončinů byli pro obyvatele Dálného východu ve středověku natolik důležití, že jim platili vlastní služebnictvo. Pekinézové byli dokonce uctíváni v chrámech.

Slavný mongolský vládce Kublaj-chán byl nejen obávaný bojovník, ale také asi největší »kynolog« v historii. Ovšem měřeno pouze počtem vlastněných psů – podle dobových kronik jich měl na 5 tisíc.

Jihoamerický indiánský kmen Mbaja věřil, že lidstvo kdysi žilo pod zemí. A žilo by tam dosud, kdyby je odtamtud na zemský povrch nevyvedli jejich věrní přátelé psi.
Photo

Post has attachment
Nově v nabídce!

Acana Sport & Agility 18kg + DOPRAVA ZDARMA!
Ať už hlídají ovce nebo skákají vysoko při víkendovém flyballu, aktivní psi vyžadují pro udržení své výkonnosti stravu bohatou na proteiny a tuky.

To je důvod, proč je krmivo Acana Sport a Agility plné kuřecího masa z volných chovů, celých vajec z místních prérijních farem, volně lovených platýsů z Vancouver Island a ovoce a zeleniny z našeho prosluněného údolí Okanagan. Všechny suroviny jsou dodávány čerstvé a bez konzervantů a mají tak bezkonkurenční výživovou hodnotu a energii. Krmivo ACANA obsahuje více proteinů a méně sacharidů a neobsahuje vysokoglykemické obiloviny jako je např. rýže a kukuřice. Pro snížení nechtěných kalorií z jednoduchých cukrů se ACANA vyznačuje řezaným Albertským ovsem, jakožto nízkoglykemického a jediným zdrojem obilovin. Krmivo ACANA sport a Agility se vyrábí výhradně v naší oceňované továrně, zde v Albertě, v Kanadě a zaručuje, že udrží Vašeho aktivního psa šťastného, zdravého a silného.
Přečtěte si složení našeho krmiva a uvidíte, že budete také spokojeni!

Složení krmiva Acana Sport a Agility:
Dehydrované kuře 33%, řezaný oves, kuřecí tuk 12%, vykostěné kuře 10%, celé čerstvé brambory, hrách setý, celá vejce 3%, vykostěný platýs 3%, vojtěška sušená na slunci, kuřecí játra 2%, olej ze sledě 2%, hrachová vláknina, celá jablka, celé hrušky, batata sladké brambory, dýně, dýně máslová, pastiňák, mrkev, špenát, brusinky, borůvky, kelp (mořská řasa), kořen čekanky obecné, bobule jalovce obecného, kořen anděliky lékařské, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, levandule lékařská.

Analýza krmiva Složení krmiva Acana Sport a Agility:
Hrubý protein .......................................................... 33 %
Obsah tuku ............................................................. 24 %
Hrubý popel ............................................................ 7,5 %
Hrubá vláknina ........................................................... 4 %
Vápník .................................................................... 1,7 %
Fosfor ..................................................................... 1,1 %
Omega-6 ................................................................. 2,5 %
Omega-3 ................................................................. 0,9 %
DHA & EPA ................................................... 0.4 % / 0.4 %
Glukosamin .......................................................1400 mg/kg
Chondroitin ........................................................ 900 mg/kg
Vstřebatelná energie je 3954 kcal/kg (475 kcal ve 250ml odměrce), 30% energie pochází z proteinů, 52% z tuků a 18% z ovoce, zeleniny a řezaného ovsa.
Výživové doplňky krmiva Složení krmiva Acana Sport a Agility:
Vitamin A: 15000 IU, Vitamin D3: 2000 IU, Vitamin E (CAS # 7695-91-2): 400 IU, E1 (železo): 40 mg, E2 (jód): 3 mg, E4 (měď): 13 mg, E5 (mangan): 14 mg, E6 (zinek): 150 mg, E8 (selen): 0.5 mg – Zootechnické doplňky: mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophilus LAFTI L10: 450 M CFU/kg a Enterococcus faecium NCIMB10415: 300 M CFU/kg.
Krmivo Acana je vyrobeno z čerstvých a přírodních surovin. Tvar a barva granulí se proto může lišit.

http://www.jamservis.cz/…/gr…/acana/acana-sport-agility-18kg
Photo

Post has attachment
Reakce dalších našich spokojených zákazníku, děkujeme za zaslání foto a pochvalu.

Dobrý den,
krmivo došlo v pořádku, pán z Geisu byl jako vždy velice ochotný a milý. Pejsek byl z tak velké dávky granulí naprosto odvařený a s chutí se pustil do jídla. Děkuji, příště objednávám zase jen od Vás :)
Photo

Post has attachment
Dobrý den, bohužel také jedna špatná zpráva. U krmiva ACANA a ORIJEN se zvyšuje cena přibližně o 13%. Náš e-shop bude zdražovat postupně dle vyprodávání zásob.
Photo
Photo
2015-06-05
2 Photos - View album

Post has attachment
Zajímavosti ze světa psů, aneb věděli jste, že…

5. díl

To že Lajka byla prvním psem, který vzlétl do kosmu, ví většina z nás, ale kdopak asi ví, že americký prezident John Fitzgerald Kennedy vlastnil teriéra, který se stal otcem štěňat, jejichž matkou byla Lajčina dcera?

Nejslavnější hollywoodskou psí hvězdou je dodnes proslulý ovčák Rin Tin Tin. Sám si dokonce podepisoval smlouvy na filmy, které natáčel. Používal k tomu otisk své tlapky.

Staří Egypťané prosluli svou úctou ke kočkám. Ale ve stejné úctě měli i své psy. Když zemřel jejich psí druh, oholili si obočí, do vlasů si vetřeli bláto a po několik dní nosili smutek.

V roce 2003 vymyslil jistý dr. Roger Mugford zařízení, které bychom mohli bez váhání nazvat »ocáskoměrem«. Podivínský vědec tvrdí, že jeho vynález je schopen podle intenzity vrtění psího ohonu bezchybně odhadnout psí náladu. A to špatnou i dobrou.
Photo
Wait while more posts are being loaded