Profile cover photo
Profile photo
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałczu Grzegorz Wołodkowicz
3 followers
3 followers
About
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałczu Grzegorz Wołodkowicz's posts

Post has attachment
Szanowni Państwo! Na naszej stronie znajdują się dane teleadresowe do Kancelarii. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące naszej działalności lub udzielimy fachowej porady. Służymy pomocą w sprawach związanych z egzekucjami sądowymi. Dla ułatwienia kontaktu, mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę: http://www.walczkomornik.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Wszystkim naszym Klientom zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście. W każdą świadczoną przez nas usługę angażujemy się w pełni i działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Podejmujemy się wszystkich spraw dotyczących roszczeń pieniężnych i niepieniężnych. Zajmujemy się również wykonywaniem orzeczeń sądowych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z Komornikiem Sądowym Grzegorzem Wołodkowiczem: http://www.walczkomornik.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Podejmujemy się spraw dotyczących roszczeń pieniężnych i niepieniężnych. Kompleksowo zajmujemy się również zabezpieczaniem roszczeń. Mogą Państwo liczyć na rzetelne i profesjonalne podejście do każdej sprawy. Na każdym etapie oferujemy fachowe doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kontakt znajduje się na stronie: http://www.walczkomornik.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Serdecznie witamy na oficjalnym profilu Google + Komornika Sądowego Grzegorza Wołodkowicza. Zajmujemy się wykonywaniem rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. Kancelaria znajduje się przy Sądzie Rejonowym w Wałczu. Wszelkie czynności wykonujemy w sposób przewidziany w przepisach kodeksu postepowania cywilnego i oraz ustawy o komornikach i egzekucjach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z naszych usług: http://www.walczkomornik.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded