Profile cover photo
Profile photo
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałczu Grzegorz Wołodkowicz
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Uczestnictwo w licytacji komorniczej obwarowane jest pewnymi warunkami. Biorący w niej udział nie mogą być dłużnikiem lub bliskim członkiem rodziny dłużnika, licytantem, który nie wywiązał się z obowiązku zapłaty za poprzednio wygraną licytację nieruchomości itp. Dalsze szczegóły przybliży Państwu strona: http://walcz.e-komornik.com/licytacje.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci odzyskali należne zaległości pieniężne lub świadczenia niepieniężne, określone tytułem wykonawczym. Zabezpieczamy także roszczenia, czego podstawę stanowi tytuł egzekucyjny. Więcej informacji o Kancelarii Komorniczej Grzegorza Wołodkowicza w Wałczu znajdą Państwo pod adresem: http://walcz.e-komornik.com/cms-8-8.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie internetowej Kancelarii Komorniczej Grzegorza Wołodkowicza znajdą Państwo zakładkę „wniosek egzekucyjny”. Wypełniony i wydrukowany wniosek wraz z pozostałymi dokumentami gotowy jest do wysłania na adres Kancelarii podany na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu: http://walcz.e-komornik.com/wniosek-egzekucyjny.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kancelaria Komornicza Komornika Grzegorza Wołodkowicza pozostaje do Państwa dyspozycji w poniedziałek w godzinach 8:00 – 16:30, od wtorku do czwartku - 8:00 – 16:00 oraz w piątek od godziny 8:00 do 15:30. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, zapraszamy w poniedziałki w godzinach 10:00 – 16:00: http://walcz.e-komornik.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do naszych zadań należy między innymi doręczanie zawiadomień sądowych, obwieszczeń, protestów i zażaleń. Zajmujemy się również dostarczaniem innego rodzaju dokumentów za potwierdzeniem odbioru i oznaczeniem daty. Wszystkich Państwa, którzy potrzebują pomocy w wyżej wymienionym zakresie, zapraszamy do współpracy: http://walcz.e-komornik.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz prowadzenia egzekucji należności pieniężnych i niepieniężnych oraz zabezpieczania roszczeń, zajmujemy się również innymi czynnościami na zlecenie Klienta. Sporządzamy protokoły stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora. Jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas usługami, zachęcamy do kontaktu: http://walcz.e-komornik.com/cms-6-6.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby rozpocząć postępowanie komornicze, wierzyciel zobowiązany jest złożyć wniosek o wszczęcie egzekucji wraz z pisemnym oświadczeniem o skorzystania z prawa do wyboru komornika. Nadzór nad działalnością Komornika Sądowego Grzegorza Wołodkowicza sprawuje Prezes Sądu rejonowego w Wałczu. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej pracy, zachęcamy do kontaktu: http://walcz.e-komornik.com/cms-6-6.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy Państwo! Przypominamy, iż zgodnie z artykułem 8. Ustawy o komornikach sądowych i egzekucji, wierzyciel ma prawo wybrać komornika sądowego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wyjątek stanowią sprawy związane z nieruchomościami oraz sprawy, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. Wybór Kancelarii Grzegorza Wołodkowicza na komornika sądowego, to gwarancja Państwa satysfakcji: http://walcz.e-komornik.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich Państwa, zainteresowanych współpracą z naszą Kancelarią Komorniczą, prosimy o skontaktowanie się w celu omówienia szczegółów, które dotyczą Państwa sprawy. Wszystkie niezbędne dane teleadresowe znajdą Państwo na stronie: http://www.walczkomornik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kancelaria Komornika Sądowego w Wałczu wykonuje usługi w zakresie obsługi obwieszczeń. Realizujemy również wszelkie prace związane z prowadzeniem licytacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości z Państwa strony, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Komornika Sądowego Grzegorza Wołodkowicza: http://walcz.e-komornik.com/cms-6-6.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded