Profile cover photo
Profile photo
ВИЗАЖ, САЛОН-МАГАЗИН
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Це-цікаво! Пропонуємо добірку незвичних балконів з усього світу. 🌎🏠

#тм_візаж #цікаво #балкони
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.05.2017
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Чи захищають пластикові вікна від шуму!?
Наскільки стане тихіше в будинку з новими вікнами з ПВХ?
Так, якісні пластикові вікна захистять будинок від міського шуму, знизивши його приблизно на 30 дб.
Рівень так званий, звуковий комфорт, називається чутність звуків у 40-45 дБ. Такий рівень шуму дають: шелест на вітрі листя дерев, звук залізниці, міський трамвай становить 85-95 дб.
Таким чином, якщо пластикові вікна знизять рівень шуму в квартирі на 30 дб, то він досягне 55-65 дб. Це означає, що те, що відбувається на вулиці ви практично не будете чути, відчуваючи достатній комфорт.

#тм_візаж #вікна #шум #комфорт #затишок
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Що робити, якщо розбовталася ручка пластикового вікна?
Через певний час, в залежності від частоти відкривання або навантаження на ручку, віконна ручка може розхитатися. Щоб усунути цю неприємність слід підняти або зняти (знаходиться під нею) декоративну планку і затягнути щільніше гвинти. Після цієї процедури ручка знову щільно зафіксується.

#тм_візаж #вікна #віконні_ручки
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Балкон - це не тільки місце, куди ви можете скласти ваші лижі і велосипед, а й простір, де ви можете відпочити і розслабитися. #ТМ_Візаж, підібрала для Вас круті дизайнерські ідеї, які допоможуть вам створити балкон або лоджію своєї мрії.

Живіть яскраво, не сумуйте і усміхайся коженого дня!

#ТМ_Візаж #балкони #лоджії
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.03.2017
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Догляд за пластиком:

1. Ніколи не використовуйте агресивні хімічні (містять хлор, спирт та інші добавки, покликані активно боротися з брудом) миючі засоби для чищення пластикових поверхонь вікна.
2. Навіть якщо спочатку Вам буде здаватися, що нічого з пластиком не відбувається, то через деякий час Ви можете бути неприємно здивовані, що змінився колір Вашого колись білого вікна.
3. Для догляду за поверхнею пластикових вікон можна використовувати знежирюючі миючі засоби, або простий теплий мильний розчин. Також, радимо використовувати м'які губки для чищення, без жорсткої поверхні.

#тм_візаж #поради #пластик #вікна #двері
.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Як вибрати якісні металопластикові вікна? Поради від #ТМ_Візаж.
1. Рахуємо камери.
Перевірити їх кількість можна, піднісши запалений сірник до скла - скільки подвійних вогників буде в відображенні, стільки і встановлено в склопакеті.
2.Теплозбереження.
Це можна також перевірити запаленим сірником. Один з вогників буде відрізнятися за кольором (може бути рожевий, червоний або блакитний відтінок). Якщо ви дісталися до документації, то буква S означає, що скло забарвлене або тоноване, а Pl доводить наявність теплоотражающей плівки.
3. Наповнення. Газ знаходиться в склопакеті або звичайний повітря, можна дізнатися, перевіривши документи виробника в розділі маркування камер. Відсутність букв означає, що в склопакеті звичайний повітря, Ar - пишеться, коли повітряна камера заповнена аргоном, Kr - криптоном, SF - гексафторид сірки (елегаз). Ar25 / Kr75, Ar50 / SF50 і т. Д. Означає, що в камері суміш газів. Ще можна пошукати отвір або клапани, через яке закачують газ.
4. Після зими.
Взимку можна перевірити конденсат, намерзання льоду, вологі або запліснявілі стіни. Це свідчення того, що вікна були розгерметизовані під час складання або монтажу, а значить, тепло і сухо в будинку не буде.
5.Плескати стулки.
Обов'язково перевірте всі механізми і фурнітуру вікна. Вона не повинна "танцювати", але і титанічні зусилля, щоб закрити/ відкрити вікно докладати ви не повинні.
#ТМ_Візаж #вікна #поради #стулки #металопластикові_вікна
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded