Profile cover photo
Profile photo
Gymnázium Na Zatlance
22 followers -
"Gympl roku" v regionu Praha (2014 a 2015) - ocenění od České studentské unie
"Gympl roku" v regionu Praha (2014 a 2015) - ocenění od České studentské unie

22 followers
About
Posts

Post has attachment
Studenti a učitelé se o velké přestávce sejdou na školním dvorku. Název akce se vztahuje na umístění dvorku v těsném sousedství vjezdu do tunelu Mrázovka :)

Inspirativní akce k pátečnímu Dni prázdných tříd: http://emptyclassroomday.eu/cz/

https://www.facebook.com/events/942004365916759/

Add a comment...

Post has attachment
Mistři, mistři!!!
Gratulujeme našemu debatnímu týmu 3. ročníků, který ve středu 8. června vyhrál republikové kolo soutěže Studentská Agora (Cestou do Parlamentu). Po vítězství v dubnovém krajském kole se naši debatéři představili ve Valdštejnském paláci, sídle Senátu PČR a i zde si vedli skvěle. Nejdříve vyřadili gymnazisty z Opavy a Kutné Hory a ve finále pak po vyrovnaném boji porazili litoměřické gymnázium. Náš tým tak dosáhl jednoho z největších úspěchů v dějinách naší školy. Triumf týmu navíc stvrdil ještě Patrik Gabriško, který získal jednu z cen pro nejlepšího debatéra. A kdo jsou naši další mistři republiky? Charlota Hatschbachová, Nikola Derková, Bára Kučerová, Bára Šťastná, Kačka Brownová, Mikuláš Klenor, Petr Vondráček, Michal Novotný a Dan Král. Jménem Zatlanky gratulují Jan Čapek a Radek Aubrecht.
Fotka uživatele Gymnázium Na Zatlance.
Add a comment...

Post has attachment
Blíží se další kolo vyhledávání témat pro závěrečné práce ...
Letos se studenti věnovali nejrůznějším oblastem

A co radí ti, co mají práci za sebou? (náhodný výběr z reflexe)
- Vzít práci zodpovědně, pak je vše daleko jednodušší než se na počátku může zdát.
- Doporučuji, aby začali, co nejdříve a také to měli co nejdříve z krku a mohli se zabývat dalšími povinnostmi, které je čekají ve 4. ročníku.
-Napsat to, fakt.
- "Vybrat si téma, které vás baví!
- Vybrat si vedoucího, který vaše téma ocení!
- Nezačínat na poslední chvíli!
- Nebát se obhajoby!"
Add a comment...

Post has attachment
VYHRÁLI JSME! ZATLANKA OPĚT GYMPLEM ROKU!
Děkujeme všem, kteří pro Zatlanku hlasovali ve IV. ročníku ankety o oblíbenou školu s názvem "Gympl roku". Díky vaší značné podpoře jsme se již potřetí v řadě stali nejoblíbenějším gymnáziem v Praze!
http://www.gymplroku.cz/zebricky/2016/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Časopis Vlaštofka č.6

První vydání časopisu Vlaštofka v tomto školním roce je na světě a určitě stojí za přečtění! Najdete ho jako obvykle na webu školy v sekci Zatlanka ve formátu PDF nebo na stránkách schoolpressclubu, kde můžete jednotlivé příspěvky také ohodnotit. Zároveň gratulujeme Báře Sedlákové a Adéle Voldrábové z 2.E, jejichž článek Nejzábavnější prostor je MHD otiskly Lidové noviny ve své úterní příloze Akademie.


http://www.schoolpressclub.com/skoly/vlastofka
Gymnázium Na Zatlance
Gymnázium Na Zatlance
schoolpressclub.com
Add a comment...

Post has attachment
Pozvánka na autorské čtení s Markem Šindelkou


Zveme vás na autorské čtení spisovatele Marka Šindelky. Uskuteční se v úterý 3. listopadu v 15 hodin v knihovně Zatlanky. Marek Šindelka (31 let) bude číst z povídkového souboru Mapa Anny (2014, knížku si můžete půjčit ve školní knihovně). Autor je držitelem Ceny Jiřího Ortena za sbírku Strychnin a ceny Magnesia Litera za prózu Zůstaňte s námi. V současnosti vede dílnu tvůrčího psaní při Akademii Literárních novin nazvanou „Úvod do anatomie prózy“.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Předvánoční lyžování 18.12. - 22.12.


Vyhněte se předvánočnímu shonu a vydejte s námi do rakouských Alp rozlyžovat se na sezónu 2015 - 2016. Informace o výběrovém kurzu v termínu 18.12 - 22.12. najdete v přihlášce.
přihláška na kurz + informace »
 
Add a comment...

Lyžařský kurz pro 2. ročníky

Od 12. do 26. 10. 2015 se můžete přihlašovat na lyžařské kurzy pro 2. ročníky. Přihlášky a zálohu vybírají tělocvikáři v kabinetu Tv. Těšíme se. Tělocvikáři
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded