Profile cover photo
Profile photo
Çengelköy Life
2 followers -
Çengelköy Life bir Genç Yapı Grubu projesidir.
Çengelköy Life bir Genç Yapı Grubu projesidir.

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Çengelköy Life, 77 m² ile 461 m² arasında değişen 120 adet bağımsız konuttan oluşan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri, teraslı çatı dubleksleri, bahçe katları, zengin sosyal alanları, ticari üniteleri ve değerli konumuyla sizi seçkin bir yaşama davet ediyor.

Boğaziçi imar alanı geri görünüm bölgesinde, sahil yoluna ve ana arterlere bir kaç dakika mesafede, Bosna Bulvarı (Eski Nato Yolu) üzerinde konumlanan Çengelköy Life'ta yarısı şimdi kalan yarısı vade farksız 24 ay taksit fırsatı devam ediyor!

Dilerseniz 120 aya kadar cazip vade seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.
Bilgi için: 0850 558 08 33
Photo

Post has attachment
Hani o iyi hissettiğimiz anlarımız var ya, dileriz yeni yıl bolca o anlardan yaşatır hepimize 😄 Hoş gel #2016!
Photo

Post has attachment
Çengelköy Life'ta kimi hayatlar "yarısı şimdi kalan yarısı vade farksız 24 ay taksitle!" başlayacak 😄
Photo

Post has attachment
Pozitif enerji yayacak sosyal alanlarımız, haftaya daha zinde hazırlanmanızı sağlayacak. 
Gelin, siz de bu enerjiye ortak olun.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Boğaziçi imar alanı içerisinde yer alan, bölgenin en değerli arazilerinden birinde, Türkiye’de ilk kez uygulanan farklı mimari konseptiyle, 6.000 m² sosyal alana sahip 12.000 m² alana kurulu Çengelköy Life, 77 m² ile 460 m² arasında değişen 34 farklı tipte, toplamda 120 adet bağımsız konuttan oluşuyor.

Çengelköy Life, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri, teraslı çatı dubleksleri, bahçe katları, ticari üniteleri, kapalı otoparkları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, Spinning ve pilates salonları, çocuk oyun parkları gibi sosyal alanları ve konumuyla sizleri seçkin bir yaşama davet ediyor.

Projenin teslim tarihi Aralık 2016 !

Detaylar için: http://www.cengelkoylife.com

Satış Ofisi: Bosna Bulvarı (Eski Nato Yolu üzeri) No:106, Çengelköy, Üsküdar, İstanbul

İletişim : 0850 558 08 33

Post has attachment
5. Yüzyılda Doğu Roma İmparatoru 9. Justinianos’un eşi İmparatoriçe Sofia, seyretmeye doyamadığı doğal güzelliği ve muhteşem havasıyla Çengelköy’e hayran kalmıştı...

21. Yüzyılda yine bambaşka bir güzelliğe bürünen Çengelköy’de sizi kendine hayran bırakacak, estetiği ve kaliteyi güvenle sunan, insana ve doğaya saygılı bir proje yükseliyor! Türkiye’de ilk kez uygulanan farklı mimari konseptiyle, 6.000 m² sosyal alana sahip 12.000 m² alana kurulu ÇENGELKÖY LIFE, 1+1’den 6+1’e kadar değişen daire seçenekleri, teraslı çatı dubleksleri, bahçe katları, sosyal alanları ve konumuyla sizleri seçkin bir yaşama davet ediyor.

Alanında lider markaların son teknoloji ürünlerinin kullanıldığı ve birinci sınıf işçilikle inşa edildiği Çengelköy Life, sizlere hem seçkin bir yaşam hem de yatırım fırsatı sunuyor.

Photo
Wait while more posts are being loaded