Profile cover photo
Profile photo
Biuro Usług Księgowych DUET
4 followers
4 followers
About
Biuro Usług Księgowych DUET's posts

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania ofertowe to zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie firmy. Przypominamy, że nasze biuro położone jest w samym centrum województwa łódzkiego – w Łodzi przy ulicy Niemojewskiego 12. Dane teleadresowe wraz z mapami dojazdu umieszczone zostały na stronie: http://www.biuro-duet.pl/kontakt/.

Post has attachment
Jeżeli zatrudnienie i rozliczenia finansowe z pracownikami przyprawiają Państwa o zawrót głowy to koniecznie skorzystajcie z usług profesjonalnego biura rachunkowego, np. takiego jak nasze. Współpraca z Biurem Rachunkowym Duet to gwarancja zadowolenia! Szczegółowy opis oferty umieszczony został pod adresem: http://www.biuro-duet.pl/.
Photo

Głównym celem naszego biura podatkowego jest zapewnienie podmiotom gospodarczym opieki w zakresie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Posiadamy grono stałych klientów. Wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie i terminowo. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi referencjami: http://www.biuro-duet.pl/referencje/.

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do odwiedzenia strony internetowej: http://www.biuro-duet.pl/ i kontaktu telefonicznego z pracownikami naszego biura podatkowego. Gwarantujemy, że odpowiemy na każde z zadanych pytań.
Photo

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą naszego biura to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub osobistego w siedzibie firmy. Przypominamy, że znajdziecie nas w Łodzi przy ulicy Niemojewskiego 12. Dokładne dane teleadresowe wraz z mapami dojazdu umieszczone zostały pod adresem: http://www.biuro-duet.pl/kontakt/.

Post has attachment
To co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji to indywidualne podejście oraz zaangażowanie, z którym podchodzimy do każdego zlecenia. Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego jesteśmy otwarci na jego sugestie. Współpraca z nami to nie tylko gwarancja otrzymania rzetelnej pomocy księgowej, ale również poufności. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.biuro-duet.pl/.
Photo

Nasze biuro tworzy zespół doświadczonych oraz rzetelnych rewidentów. To właśnie oni w profesjonalny sposób zajmą się przeprowadzeniem rewizji finansowych. W centrum naszego zainteresowania stoi zawsze klient i jego zadowolenie, dlatego każdego dnia staramy się być jeszcze lepsi. Więcej informacji o charakterze naszej działalności znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.biuro-duet.pl/. Zapraszamy!

Post has attachment
Należymy do programu Rzetelne Biuro Rachunkowe. Wystarczy, ze klikniecie w link: http://www.cik.org.pl/Certyfikowane-Biura-Rachunkowe-%C5%81%C3%B3d%C5%BA---Lista.php i będziecie mogli przekonać się sami, że jesteśmy solidnym partnerem biznesowym. Zapraszamy do współpracy!
Photo

Przypominamy, że oferta naszego biura obejmuje między innymi pełen zakres usług rachunkowych i księgowych. Z chęcią podejmiemy się prowadzenia uproszczonej księgowości, księgowości wspólnot mieszkaniowych, księgowości fundacji i wielu innych. Szczegółowy opis oferty umieszczony został pod adresem: http://www.biuro-duet.pl/.

Post has attachment
To co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji to bogaty zasób wiedzy specjalistycznej oraz znajomość programów pomocowych dedykowanych dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Do podjęcia współpracy zachęcamy przede wszystkim osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Po więcej informacji zapraszamy na:  http://www.biuro-duet.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded