Profile cover photo
Profile photo
Blaivi Laisvė
4 followers -
organizacija bendraminčių, kurie stengiasi padėti žmonėms turintiems priklausomybę nuo alkoholio, narkotikų, lošimų, bei kitų psichoaktyvių medžiagų atrasti ir palaikyti blaivų gyvenimo būdą
organizacija bendraminčių, kurie stengiasi padėti žmonėms turintiems priklausomybę nuo alkoholio, narkotikų, lošimų, bei kitų psichoaktyvių medžiagų atrasti ir palaikyti blaivų gyvenimo būdą

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Photo
2016-08-01
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Alano klubo veikla pristatyta visų Kauno seniūnijų socialiniams darbuotojams

Lietingą liepos 14-osios, ketvirtadienio popietę į Alano klubą rinkosi Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų šeimai skyriaus darbuotojos, atstovaujančios visoms 10 miesto seniūnijų. Seminaro klausėsi net 24 žmonės.

Priklausomybės ligų specialistų asociacijos atstovai socialinėms darbuotojams papasakojo apie kenčiantiems nuo priklausomybių ir jų šeimų nariams skirto konsultacinio punkto veiklą, jo poreikį ir teikiamas paslaugas.

Liepos 16 dieną "Alano klubo" patalpose PLSA surengė seminarą
Liepos 16 dieną „Alano klubo“ patalpose PLSA surengė seminarą Kauno seniūnijų socialinėms darbuotojaoms
Kauno savivaldybės Socialinių paslaugų šeimai skyriaus, VšĮ „Blaivi laisvė“ ir Priklausomybių ligų asociacijos atstovai labai atvirai, nuoširdžiai ir praktiškai aptarė bendradarbiavimo aspektus, siekiant padėti kenčiantiems nuo priklausomybių Kauno mieste ir jų artimiesiems. Konsultantai pabrėžė, kad yra pasirengę bendradarbiaujant padėti ir patiems socialiniams darbuotojams.

Socialines paslaugas teikiančios kolegės pageidavo daugiau sužinoti apie krizines intervencijas esant probleminiam asmeniui, klausinėjo apie pagalbą neįgaliesiems, nepilnamečiams, konfidencialumo garantijas, motyvaciją. Atsakėme vieni į kitų klausimus, ir susitarėme periodiškai (ne rečiau kaip du – tris mėnesius) susitikti ir aptarti, kaip mums sekasi žengti bendru keliu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sporto transliacijas Alano klube stebime blaiviai

Europos futbolo čempionato Prancūzijoje pusfinaliai ir finalas, kuriame nugalėjo Portugalija tapo tradicijos, kad svarbiausias sporto transliacijas Alano klube žiūrime kartu. Europos futbolo čempionato finalas pasižymėjo valinga Portugalijos komendos pergale 1:0, pasiekta per pratęsimą.

Finalą žiūrėjusiems buvo sunku rasti labiau filmo vertą scenarijų. Cristiano Ronaldo nežaidė, bet labai daug aktyvumo pridėjo į aikštę žengęs Kingsley Comanas, o po keitimo taip pat pasirodęs prancūzas Gignacas prieš pat mačo pabaigą galėjo pelnyti pergalingą įvartį. Jis nuo vartininko aikštelės kampo pataikė tiesiai į virpstą. Tiksint paskutinėms minutėms portugalai baudos smūgiu pataikė į vartų skersinį, tačiau netrukus nuostabų tolimą smūgį atliko Ederis.

Pergalingas Ederio įvartis buvo įmuštas iš už aikštelės ribų. Po jo įvarčiai prancūzai bandė mestis į priekį, tačiau nieko rimto nesukūrė. Geriausiu čempionato puolėju tapo šešis įvarčius įmušęs Antoine Griezmann.

Be alaus, spiritinių gėrimų, be jokių svaigalų – taip žadame sekti ir Lietuvos krepšinio rinktinės kelią Olimpiadoje Rio de Žaneire iki pat paskutinės krepšinio varžybų dienos rugpjūčio 20 dieną. Galėdami įrodyti, kad gerai kompanijai ir gerai peržiūrai svaigalai tik kliudo, pradėjome nuo Lietuvos rinktinės kontrolinių varžybų.

Besiruošdama Rio de Žaneiro olimpiniam turnyrui, rungtynes dar nė karto nepralaimėjo, įveikė Naująją Zelandiją (88:58), Tunisą (81:56), Venesuelą (84:53), Olandiją (84:61),Baltarusiją (84:51) ir Ispaniją (87:83, 78:76). Per visas transliacijas, daugiausiai emocijų ir sukėlė paskutinės kontrolinės varžybos Ispanijoje, kur jauna Lietuvos rinktinė parodė charakterį, valią, susitelkimą ir nugalėjo.

Televizorių, naudojamą sporto transliacijų peržiūrai (o taip pat kitiems kultūriniams ir edukaciniams tikslams) Alano klubui skyrė Kauno m. Centro seniūnija.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded