Profile cover photo
Profile photo
ТОВ Ревента - виробництво і продаж рекуператорів Reventa і Ventoxx
3 followers -
Reventa-Ventoxx
Reventa-Ventoxx

3 followers
About
Posts

Post has attachment
До Нового року залишилося небагато. Команда Reventa бажає вам, щоб в прийдешнім році сталося саме те чудо, про яке ми всі так мріємо. Хоч у кожного воно своє, але воно обов'язково найнеобхідніше і найважливіше. Бажаємо досягати нових вершин і самореалізовуватися!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Вентиляционные системы с рекуперацией тепла Reventa/Ventoxx возможно монтировать как в строящиеся дома, так и в уже построенные и с завершенным ремонтом. #вентиляция #рекуператор #монтаж
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
27.12.18
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Что такое #рекуператор? В чем разница между теплообменником и регенератором? Отвечаем на частозадаваемые вопросы.
http://reventa.com.ua/recuperator.html
Add a comment...

Post has attachment
Ventoxx виходить на ринок Німеччини!

Reventa/Ventoxx став одним з провідних виробників децентралізованих систем #вентиляції з #рекуперацією тепла в Україні. Починаючи з моменту заснування, компанія незмінно ​дбає про якість продукції, яка випускається у співпраці з надійними постачальниками, які підтримують необхідний нам найвищий рівень якості. Постійне вдосконалення, німецький контроль якості, сучасне виробництво, високий рівень організації компанії, все це дозволило нам вийти на найскладніший і вимогливий до якості ринок Європи – Німеччину.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Відповідно до Наказу № 172 від 11.07.2018 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, будівлі зобов'язані мати енергетичний сертифікат з визначенням класу #енергоефективності (аналогічно з наліпками на побутовій техніці). Також сертифікується нове будівництво та ремонти.

Одним з найважливіших факторів підвищення класу енергоефективності будівлі є система #вентиляції з #рекуперацією тепла, без якої, будівля не може мати високого класу енергоефективності. Цей закон сприятиме розвитку ринку систем вентиляції з рекуперацією в Україні. Але є важливий фактор, #система_вентиляції повинна мати підтвердження класу енергоефективності від європейского органу сертифікації та мати Energy Lable.

Майже єдиний виробник систем вентиляції з рекуперацією тепла в Україні, що має європейські протоколи випробувань та підтвердження класу енергоефективності ErP Prüfung nach DIN EN 13142-8 (Energie Effizienz Label) – це системи #Reventa/Ventoxx.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Компанія #Reventa повідомляє про зміни цін на такі моделі #рекуператорів:
– Reventa RV-2 – 3300 грн.
– Reventa RV-2-1 – 7820 грн.
– Reventa RV-2-2 – 6530 грн.
– Reventa RV-2 M – 3760 грн.
– Reventa RV-2-1 M – 8740 грн.
– Reventa RV-2-2 M – 7445 грн.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Для занять музикою також необхідне свіже повітря! Волога на вікнах, цвіль, задушливе повітря, все це було в школі, де проходили заняття дітей музикою.
Після монтажу #системи_вентиляції з #рекуперацією тепла Reventa, через день роботи, керівництво школи відзначило значне поліпшення якості повітря!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#Reventa вже більше року з IQ energy!

Наша компанія першою в Україні серед виробників та постачальників рекуператорів була внесена до Каталогу Технологій програми IQ Energy.

Сотні проданих приладів та задоволених замовників, які разом з висококласним вентиляційним обладнанням, що на 100% відповідає всім європейським вимогам, отримали ще й компенсацію до 35% від вартості і рекуператорів, і робіт з монтажу!
#вентиляція #рекуператор #iqenergy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#Reventa отримала новий європейський сертифікат відповідності. Успішно пройдені чергові випробування продукції, яку виробляє наша компанія. Новий європейський сертифікат відповідності (Certificate of Compliance) підтверджує якість нашого товару по трьом! директивам:
– 2006/42/ЕС (Machinery);
– 2014/35/EU (Low Voltage);
– 2014/30/EU (Electromagnetic Compatibility).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Важливість вентиляції квартири. Здоровий мікроклімат в квартирі може забезпечити тільки вентиляція. Враховуючи тенденцію підвищення заходів енергоефективності в сучасному будівництві, природна вентиляція не забезпечує необхідну кратність повітрообміну. На зміну природній вентиляції прийшла примусова децентралізована вентиляція з рекуперацією тепла - Reventa/Ventoxx, яка забезпечить вашу квартиру свіжим повітрям з мінімальними втратами тепла. Ефективність рекуператорів підтверджена німецькими протоколами випробувань!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded