Profile cover photo
Profile photo
Joorchin جورچین‎
3 followers -
Content marketing ,socialmedia marketing ,digital marketing, دیجیتال مارکتینگ , مارکتینگ , برندینگ
Content marketing ,socialmedia marketing ,digital marketing, دیجیتال مارکتینگ , مارکتینگ , برندینگ

3 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
تحقیقات موسسه Forrester از ۵۸۰۰۰ مصرف کننده‌ی مختلف نشان می‌دهد۷۰ درصد از اعتمادی که مصرف کنندگان به یک برند دارد از طریق توصیه های دوستانشان است و فقط ۱۰ درصد این اعتماد از طریق تبلیغات می‌باشد. همچنین این تحقیق نشان می‌دهد که ۴۶٪ از اعتماد مصرف کنندگان از review ها یا بررسی‌های دیگر کاربران بدست آمده و میزان اعتماد بدست آمده از طریق اس ام اس تنها ۹٪ است.

http://joorchin.co/%D9%86%D9%82%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86/
Add a comment...

چگونه از GIF ها در استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود بهره ببریم؟
http://joorchin.co/gif-digital-marketing/
Add a comment...

Post has attachment
رویکرد فروش سنتی، که در نهایت ختم به خرید می‌شد، در حال تغییر به روش‌های اولویت و نگهداری مشتری شده و با استفاده از بازاریابی محتوا، تمرکز بر روی توسعه منافع مشترک متقابل شده است.در این مطلب با قیف بازاریابی محتوا آشنا می‌شویم و 6 گام لازم برای جذب مشتری با محتوا را شرح می‌دهیم.
در عصر دیجیتال و با عمیق شدن دیجیتال مارکتینگ احتمال حرکت مشتریان در قیف سنتی فروش زیادتر شده. مشتریان در مراحل مختلف قیف وارد یا خارج می شوند. بیشتر از همه، رفتار خرید آنها بسیار غیرقابل پیش بینی شده، اینکه برای روزها یا ماه‌ها بی‌صدا باشند و بعد دوباره برگردند و خرید کنند تبدیل به یک رفتار عادی در بین مصرف کنندگان و مشتریان شده است.
اگرچه مراحل کلی قیف فروش سنتی مشابه هم هستند، اما چیزی که پر رنگ شده، افزایش نفوذ و قدرت محتوا در هدایت مشتریان سرنخ در داخل قیف فروش تا زمان شفاف شدن نیت خرید است. حتی بعد از اینکه خرید انجام شد، محتوا هنوز هم می‌تواند مشتریان جدید که از خرید خوشحال هستند را علاقه‌مند به تبدیل شدن به یک مدافع و طرفدار از برند کند.
در این مطلب جورچین به شما خواهد گفت که چگونه با استفاده از بازاریابی محتوا در هر مرحله از قیف می‌توانید بازدیدکننده‌ی بیشتری به وب سایت خود جذب کرده و آنها را تبدیل به مشتریان پرداخت کرده کنید.
http://joorchin.co/content-marketing-funnel/
Add a comment...

Post has attachment
تلگرام برای هر کسب و کاری از کوچک و خیلی محلی گرفته تا سازمان‌های بزرگ و Enterprise تبدیل به یک ابزار مهم در زمینه دیجیتال مارکتینگ، برندینگ، انعکاس حس برند و آگاهی برند شده است، قبلا راجع به سیر تکامل تلگرام صحبت کردیم. مغازه‌های کوچک، سایت‌های پربازدید و انواع بیزنس‌ها در کانال تلگرام خودشان مشتریان را اضافه کرده‌اند و خیلی از اینها برنامه‌هایی بازاریابی دیجیتال خود را بروی شانه‌های تلگرام جلو می‌برند و حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده‌اند. جورچین قصد دارد در این مطلب به زبان ساده به صاحبان کسب و کارها بگوید که تلگرام همه چیز نیست، کانال‌های دیگر بازاریابی را جدی بگیرید، استراتژی داشته باشید و پیوسته با تحلیل و رصدِ رقبا برنامه‌های بازاریابی دیجیتال خود را وسعت بخشید. در ادامه خواهیم گفت که چرا نباید فقط بر روی تلگرام تمرکز کرد و کانال تلگرام شما باید در خدمت وبلاگ و وب‌سایت شما باشد.
http://joorchin.co/telegram-for-digital-marketing/
Add a comment...

Post has attachment
در این مطلب آنالیز و تحلیلی بر فعالیت‌ برندهای مطرح داخلی در حوزه بازاریابی دیجیتال خواهیم داشت. باهم بررسی می‌کنیم کدام یک از برندها با استفاده ازابزارها و کانال‌های آنلاین در جهت افزایش فروش و ترویج نام برند قدم خوب برداشته و کدام یک قدم ضعیف یا گران. حوزه بررسی ما منعطف به بازاریابی محتوا است و معتقدیم محتوا ارتباط می‌سازد، ارتباط منجر به اعتماد می‌شود و اعتماد باعث افزایش فروش خواهد شد.
#دیجیتال_مارکتینگ #بازاریابی_دیجیتال
http://joorchin.co/digital-marketing-1394
Add a comment...

Post has attachment
اگر شما مدیر مارکتینگ یک کسب و کار باشید نیاز است که راجع به اصطلاح omni-channel بدانید و یا حتی اگر قبلا با آن برخورد داشته‌اید در این مطلب سعی می‌کنیم بصورت کامل این مفهوم را توضیح دهیم.
http://joorchin.co/what-is-omnichannel/
Add a comment...

Post has attachment
اموجی مارکتینگ: اموجی و استفاده درست از آنها برای کانتنت مارکتینگ و در کل دیجیتال مارکتینگه برندها تبدیل به یک مزیت رقابتی و استراتژیک شده است. چه چیز بهتر از اینکه با استفاده از یک یا چند اموجی ساده که در تمام پلتفرم‌ها نمایش یکسان دارند، پیام خود را به مخاطب با نفوذ و تاثیرپذیری بیشتر انتقال دهید و در این انتقال حس‌ها هم حضور داشته باشند. در زیر چند نمونه موفق داخلی و خارجی از اموجی مارکتینگ را بررسی می‌کنیم :
#دیجیتال_مارکتینگ #مارکتینگ #دیجیتال‌مارکتینگ
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded