Profile cover photo
Profile photo
Doran. Rolety, Żaluzje, Moskitiery, Markizy, Refleksole, Żaluzje fasadowe
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Żaluzje panelowe nazywane są storami japońskim lub też po angielsku – panel track. Żaluzje tego typu świetnie nadają się do zakrywania dużych okien. Żaluzje najczęściej wykonywane są z tkanin, jednakże oferujemy także ich wykonanie z mat bambusowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://www.rolety-doran.pl/zaluzje-panelowe-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz w skuteczny sposób zaciemnić pomieszczenie? Dobrym rozwiązaniem będą refleksole, które można zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia. Refleksole sprawdzą się zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak również obiektach użyteczności publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie - http://www.rolety-doran.pl/refleksole/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w sprzedaży oraz instalacji rolet, moskitier, żaluzji oraz innych osłon okiennych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, przy ul. Bułgarskiej 64. Zapraszamy do osobistych odwiedzin, a także kontaktowania się telefonicznie oraz mailowo - http://www.rolety-doran.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zależy Ci na estetyce, to rolety rzymskie będą dobrym pomysłem. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Można je zamontować na ścianie, suficie lub ramie okiennej. Nie dość że są łatwe w obsłudze, to bez problemu zdemontujesz tkaninę do prania. Polecamy naszą ofertę w tym zakresie - http://www.rolety-doran.pl/rolety-rzymskie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Verticale to niezwykle ważny element wystroju wnętrza sprawdzony w niezliczonej ilości biur i instytucji. Są one praktycznym, komfortowym i estetycznym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rolety-doran.pl/verticale/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żaluzje fasadowe to skuteczny sposób uchronienia się przed zbyt dużym nagrzaniem wnętrza. Chronią też wyposażenie pomieszczenia przed nadmiernym blaknięciem oraz pomagają stworzyć dobre warunki optyczne np. podczas prezentacji multimedialnych. Swobodna regulacja nachylenia listewek pozwala na wybór odpowiedniego stopnia zaciemnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rolety-doran.pl/zaluzje-fasadowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta jest skierowana dla klientów indywidualnych oraz firm, odbiorców hurtowych, a także instytucji. W produkcji wykorzystywane są surowce jedynie najwyższej jakości, dzięki czemu efekt końcowy jest możliwe najlepszy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.rolety-doran.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości osłon okiennych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu nasze usługi osiągnęły bardzo wysoki poziom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.rolety-doran.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żaluzje panelowe to pionowe, szerokie pasy materiałów, suwające się po wielotorowej szynie, mocowanej do ściany lub sufitu. Ze względu na swoją formę imitują japońskie "ruchome ściany". Pasy materiału mogą być suwane do jednego boku lub od środka na boki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.rolety-doran.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żaluzje fasadowe są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku. Lekka i prosta budowa doskonale zafunkcjonuje w nowoczesnych obiektach architektonicznych, charakteryzujących się dużymi przeszkleniami. Żaluzje fasadowe chronią wnętrze budynku przed nadmiernym jego nasłonecznieniem oraz poprawiają zewnętrzny wygląd obiektu. Montowane na dużych elewacjach działają jak izolator, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji – nie obciążając jej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.rolety-doran.pl/zaluzje-fasadowe/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded