Profile cover photo
Profile photo
VETRIVER Całodobowa Klinika Weterynaryjna
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Dlaczego warto wybrać metodę leczenia TTA Rapid! Polega ona na przemieszczeniu fragmentu kości piszczelowej ku przodowi poprzez założenie specjalnej tytanowej klatki. Wpływa to na rozkład sił w stawie!
http://www.vetriver.pl/uslugi-weterynaryjne/operacje-stawow-metoda-tta-rapid/

Post has attachment
W naszej klinice weterynaryjnej Vetriver istnieje także Bank Krwi. Wasze pupile mogą oddawać krew dla innych zwierząt. Szczegóły na ten temat znajdziecie na http://www.vetriver.pl/uslugi-weterynaryjne/bank-krwi
Zapraszamy!

Post has attachment
Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze! Dbamy, by Wasze zwierzęta poczuły się lepiej. Zajmujemy się także chirurgią. Szczegóły znajdziecie na http://www.vetriver.pl/uslugi-weterynaryjne/. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Chcielibyśmy poinformować, że w marcu we wszystkich naszych placówkach będziemy prowadzili akcję kastracji i sterylizacji zwierząt towarzyszących. Mamy promocję dla pacjentów, którzy jako pierwsi zdecydują się na zabiegi (dotyczy kotek). Przewidzieliśmy dla nich bezpłatne porcje karmy dla kotek sterylizowanych. Szczegóły akcji pod numerem telefonu Laski 22 721 00 75, Łomianki 22 732 06 46; Latchorzew 22 796 02 00
Zachęcamy do udziału w akcji.
http://vetriver.pl

Post has attachment
Pragniemy poinformować, że od początku marca 2017 roku nasza przychodnia weterynaryjna Vetriver w Latchorzewie będzie też czynna w niedzielę. Czekamy na naszych pacjentów między godziną 10, a 14 przy ulicy Warszawskiej 236. Zapraszamy serdecznie!
http://vetriver.pl

Post has attachment
Wykonujemy operacje stawów metodą TTA Rapid. Wiecie na czym polega? Zabieg polega na przemieszczeniu ku przodowi fragmentu kości piszczelowej. To najbardziej skuteczna metoda leczenia stawów, a tak rzadko stosowana. Zapraszamy http://www.vetriver.pl/uslugi-weterynaryjne/operacje-stawow-metoda-tta-rapid

Post has attachment
Czym jest osocze bogatopłytkowe? To stężony roztwór płytek krwi i krwinek białych. Uzyskuje się go z przetworzonej w laboratorium krwi. Niejednokrotnie ratuje zdrowie zwierząt.
Więcej na http://www.vetriver.pl/uslugi-weterynaryjne/terapia-osoczem-bogatoplytkowym-zwierzat
Photo

Post has attachment
Czy wiesz, że w naszej klinice weterynaryjnej przeprowadzamy operacje metodą TTA Rapid? Jest to nowoczesna metoda operacji stawów psów i kotów - zabieg osteotomii kości piszczelowej. Metoda ta pozwala Waszym pupilom na całkowity powrót do zdrowia. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.vetriver.pl/uslugi-weterynaryjne/metoda-tta-rapid/.
Photo

Post has attachment
Pragniemy poinformować, że dzięki szybkiemu przepływowi informacji nasi podopieczni szybko odnajdują swoich właścicieli! Odnaleźliśmy już kilku z nich, a szczęśliwe zwierzęta wróciły do swoich domów całe i zdrowe!
Więcej informacji na http://www.vetriver.pl.
Photo

Post has attachment
W okolicach Rynku w Starych Babicach został znaleziony pies (podobny do rasy husky). Pies aktualnie przebywa u osób, które go znalazły. Jeżeli jesteś jego właścicielem lub wiesz coś więcej na ten temat, prosimy o kontakt z numerem telefonu: 665 017 522.
http://www.vetriver.pl
Photo
Wait while more posts are being loaded