Profile cover photo
Profile photo
stil depo (stildepo)
13 followers
13 followers
About
Posts

Post has attachment
Anıl Yarım Destekli Sırt Kısmı Taşlı Sütyen Külot Takımı 4672

Sipariş vermek için >> https://www.stildepo.com/k/bayan-ic-giyim/

Yeni Sezon Sütyen Takımı Siparişlerinizde Kargo Bedava - WhatsApp 0551 191 81 08

#içgiyim #hediye #sütyen
Photo
Photo
17.07.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Anıl Yarım Destekli Ön Kısmı Taşlı Sütyen Tanga Takımı 5600

Sipariş vermek için >> https://www.stildepo.com/k/bayan-ic-giyim/

Yeni Sezon Sütyen Takımı Siparişlerinizde Kargo Bedava - WhatsApp 0551 191 81 08

#içgiyim #hediye #sütyen
Photo
Add a comment...

Post has attachment
https://www.stildepo.com/lohusa-pijama-nasil-olmali/

Lohusa Pijama Nasıl Olmalı?

Doğumdan hemen sonraki sürecin tamamına yakını evde geçeceğinden doğum öncesi hazırlıklarda satın alınan lohusa pijama takımları kaliteli ve giyimi kolay olmalıdır. Doğum sonrasında bebeklerin uzun süre emzirileceği için kolay emzirme bölmesi olan lohusa pijamaları tercih edebilirsiniz. Tercihinize göre sadece lohusa pijama takımı ya da sabahlığı ile birlikte satılan 3lü lohusa pijama takımı satın alabilirsiniz.

Lohusa Pijama Takımı Kumaşı Nasıl Olmalı?

Doğum öncesi ve sonrası bedeniniz daha hassas olacağından lohusa pijama modellerini tercih ederken pamuklu kumaşlardan üretilmiş lohusa pijamaları tercih etmelisiniz. Pamuk kumaş giysiler teri emer ve vücut ısısını dışarı taşıdığı için giyimi rahattır. Pamuklu lohusa pijamalarınızı uzun süre küflü veya direk güneş ışığına maruz bıraktığınızda kumaş yapısı bozulabileceğinden saklamasına özen göstermelisiniz.

Lohusa Pijama Takımı Bedeni Nasıl Olmalı?

Ön işlem görmeyen pamuk kumaşlardan üretilmiş lohusa pijama takımları yıkama sonrası hafif çekeceğinden ve doğum sürecinde annelerin kilo alacağından lohusa pijama beden tercihlerinde, normal bedenin bir beden daha büyük lohusa pijamaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
https://www.stildepo.com/k/hamile-giyim/

Hamile Giyim Siparişlerinde Kargo Bedava - WhatsApp 0551 191 81 08

hamile giyim, hamile elbiseleri, hamile kıyafetleri, ucuz hamile giyim, uzun hamile elbiseleri, hamile giyim markaları, hamilelik modelleri

#hamilegiyim #hamileelbiseleri #hamilekıyafetleri #ucuzhamilegiyim #uzunhamileelbiseleri #hamilegiyimmarkaları #hamilelikmodelleri
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
30.03.2018
40 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
https://tinyurl.com/robdosambr

399,90 TL'den Çeyizlik Robdöşambr Modelleri

Kargo Bedava - WhatsApp 0551 191 81 08

röpteşambır, ropdöşambır, robdöşambr

#röpteşambır #ropdöşambır #robdöşambr #robdosambr
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.02.2018
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
http://www.stildepo.com/lohusa-pijama-takimlari-ve-fiyatlari

Lohusa Pijama Takımları ve Fiyatları

Doğum yapan annelerin, doğumdan sonra bebeklerini rahatça emzirebilecekleri lohusa pijama takımı seçimi oldukça önemlidir. Hamile ve lohusa pijama takımları seçiminde özellikle pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir. Emzirme için özel bölmesi olan hamile pijama takımı modelleri annelerin lohusalık döneminde kolaylık sağlamaktadır. Doğuma kadar geçen sürede ve doğumdan sonra da lohusa pijama takımını sabahlığı ile giymek isteyenlere özel renk renk, desen desen olan 3 lü lohusa pijama takımı ve fiyatları her keseye farklı seçenekler sunan ucuz lohusa pijama takımı çeşitlerini bulabilirsiniz.

lohusa pijama takımı, lohusa pijama, hamile pijama, 3 lü lohusa pijama takımı, hamile pijama takımı, ucuz lohusa pijama takımı, lohusa pijama takımları ve fiyatları

#lohusapijamatakımı #lohusapijama #hamilepijama #3lülohusapijamatakımı #hamilepijamatakımı #ucuzlohusapijamatakımı
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.stildepo.com/erkek-sevgiliye-hediye-fikirleri

Doğum günlerinde, sevgililer gününde, yıldönümü günlerinde ya da yılbaşlarında erkek sevgiliye hediye ne alacağım sorusu her zaman kafaları karıştırır. Erkekler genellikle emek verilmiş romantik hediyeleri severler. Bunların yanı sıra romantik hediye kartları, isim yazılı aktivite çubukları, tavla seviyorsa kişiye özel tavla setleri, kişiye özel parfüm, kemer ve cüzdan setleri, isminin ya da resminin baskılı olduğu bardak kupalar, sigara kullanıyorsa isim baskılı zippo çakmaklar, baskılı özel kalemler, isim baskılı kol düğmeleri, kravat ve kravat iğneleri, ismin ya da resminin baskılı olduğu yastık, tuttu futbol takımına ait orjinal ürün gibi hediyeler erkek sevgiliye hediye fikirleri arasında gösterilebilir. Şık ve kaliteli bir saat, güzel bir tesbih, evde giyebileceği pijama veya eşofman takımı hediyeyi vereni devamlı hatırlaması için en güzel hediye fikirlerinden olabilir.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.stildepo.com/ev-giyiminde-eslerin-sevgili-pijama-takimlari-takintisi/

Ev Giyiminde Eşlerin Sevgili Pijama Takımları Takıntısı

Özellikle 14 şubat sevgililer günü, yıldönümleri ve sevgililerin doğum günleri gibi özel günlerde ev giyimi için eşlerin aynı tasarımda olan sevgili pijama takımları giymesi son dönemlerde trend oldu. İlişkinin ya da evliliğin ilk dönemlerinde tercih edilen bu tarz ev giyimi ürünleri, bazen ilişkide kötü giden şeylere tatlı dokunuşlar vermesi ile, bazende özel günü evlerinde birlikte geçirmek isteyen eşlerin birbirine bağlılığını temsil ediyor.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.stildepo.com/hediye-fikirleri/

Sevgiliye Hediye

Aşkı kelimelere dökmenin imkansız olduğu dönemlerde, sevgiliye hediye vermek kalbimizdekileri dışa vurmak adına en güzel yöntemlerden biri olabilir. Bu yüzdendir ki sevgililer sık sık birbirilerine hediye vermektedirler. Bu hediyeler, ev giyimi için en güzel örneklerden bir takım, şık bir takı, çiçek ya da kişiye özel kalbi fetheden ismin yazılı olduğu kullanışlı bir hediye de olabilir.

Anneye Hediye

İlk ve en büyük aşkımız olan hiç şüphesiz ki annelerimiz, hayatımıza ilk olarak giren, bizi koruyup kollayan büyüten anneler günü, her yılın mayıs ayının ikinci haftası olarak kutlanmaktadır. Yılda en azından bir gün için de olsa annemize olan sevgimizi, ona farklı ve güzel hediye ile ifade edebiliriz. Yılda bir kez kutlanan anneler gününde anneye hediye olarak çiçek, göze hoş gelen takı, annenin yaşına göre evde ya da dışarıda giyebileceği şık bir elbise ile annelerimizin gönlünü alabiliriz.

Babaya Hediye

Özel günlerde ya da her yıl babalar günü olarak kabul edilen haziran ayının üçüncü pazar gününde biricik kahramanımız olan babaya hediye konusunda düşündüğümüzden çok daha fazla hediye seçenekleri mevcut. Tuttuğu futbol takımının simgelerinden biri hediye, kullandığı parfüm, şık bir saat, evde giyebileceği eşofman yada pijama takımı, güzel bir tesbih, isminin yazılı olduğu deri kemer cüzdan seti babalar günü hediye fikirleri için bir kaç güzel örnek olabilir.

Erkek Sevgiliye Hediye

14 şubat ya da bize ait özel günlerimizde eşinimiz ya da sevgilimiz olan erkeğin gönlünü fethetmek için en güzel erkek sevgiliye hediye fikirleri; erkeklere özel güzel bir tesbih, evde giyebileceği pijama ya da eşofman takımı, dışarıda giyebileceği kaliteli elbise, kullanıyorsa kaliteli bir parfüm, tarzına uygun şık bir saat ya da klasik olarak kemer ve cüzdandan oluşan set hediye edebiliriz.

Ev Hediyesi

Arkadaşlarımız ya da arkabalarımız yeni bir eve taşındığında gelenek olarak ev hediyesi alırız. Bu hediyeler bazen ev için gerekli olan küçük ev aletleri, kullanışlı kahve takımı, otantik bir biblo/tablo, ev giyimi için pijama ya da eşofman takımı, kişiye özel isimlerinin yazdılı olduğu havlu, bardak ya da yastık setleri veya evin eksiği olan kalan eşyalardan oluşabilir. Ev hediyesi seçiminde önemli olan ev için kullanışlı hediyelerden seçilmesidir.

Öğretmene Hediye

Okul öncesi ve ilkokuldan itibaren hayatımıza giren bize okuma ve yazmayı öğreten öğretmenlerimize alınabilecek en güzel öğretmene hediye fikri olarak daha çok klasik hediyeleri düşünebiliriz. Bunlar kemer cüzdan setleri, şık bir saat, parfüm, kaliteli dolma kalem veya ajanda olabilir. Ya da öğretmenin isminin yazılı olduğu kişiye özel hediyeler veya öğretmen teması baskılı farklı hediye seçenekleri de olabilir.

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

Doğum yapan anneler ve yeni doğan bebekler için yeni doğan bebek hediyeleri vermek oldukça kibar bir davranıştır. Bu hediyelerin doğal ham maddelerden üretilmiş, sağlıklı ve kaliteli olması en önemli unsurdur. Bu hediyeler; bebek taşıma çantası, bebek malzeme çantası, bebek kundağı gibi klasik hediyeler olabileceği gibi bebek odası için göze hoş gelen ve bebeğin cinsiyetine göre süsleme hediyeleri de olabilmektedir.

Yılbaşı Hediyeleri

Her yeni yıla girerken seçtiğimiz hediye seçenekleri farklı olabilmektedir. Sevgiliye, ailemizin fertlerine ve arkadaşlarımıza ayrı ayrı hediyeler veririz. Yılbaşı için sevgiliye, sevgililer günü aksine daha çok kullanışlı hediyeler seçebiliriz. Arkadaşlarımız için esprili ve ilginç hediye fikirlerini düşünebiliriz. Aile üyelerimiz için ise daha kullanışlı yılbaşı hediyeleri vermemiz onları daha çok mutlu edebilir.

Yıldönümü Hediyeleri

Hediyeleşmenin en önemli günlerinden olan yıldönümü hediyeleri özenle seçilmelidir. Yıldönümü hediyeleri, birlikteliğin ilk yıllarında özellikle romantik hediye fikirlerinden olmalıdır. Birlikteliğin ilerleyen yıllarında ise kullanışlı ya da gösterişli yıldönümü hediyelerinden uygun olanı tercih edilebilir. Her iki durumda da dikkatlice seçilmiş hediyenin kabul göreceği bir yıldönümü hediye fikri için özen göstermeliyiz.

8 Mart Kadınlar Günü Hediyeleri

Kadınların kendilerini en çok özel hissettikleri günlerden olan 8 mart kadınlar günü hediyeleri için özen göstermeliyiz. Çalışan kadınlar için çiçek ya da ofiste kullanabilecekleri kişiye özel isim baskılı hediyeler seçilebilir. Yeni anneler için daha çok anne temalı hediyeleri verebiliriz. Annemiz için ise evde kullanabileceği küçük ev aleti ya da evde giyebileceği pijama veya eşofman takımı hediye edebiliriz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.stildepo.com/k/hediye/yildonumu-hediyeleri

En Güzel Evlilik ve Sevgili Yıldönümü Hediyeleri Siparişlerinde Kargo Bedava - WhatsApp 0551 191 81 08

evlilik yıldönümü hediyeleri, yıldönümü hediyeleri, evlilik yıldönümü sürprizleri, sevgiliye yıldönümü hediyesi, erkeğe yıldönümü hediyesi

#evlilikyıldönümühediyeleri #yıldönümühediyeleri #evlilikyıldönümüsürprizleri #sevgiliyeyıldönümühediyesi #erkeğeyıldönümühediyesi
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.01.2018
32 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded