Profile cover photo
Profile photo
Marek Muzika
46 followers
46 followers
About
Marek's posts

Post has attachment
Pod taktovkou Petra Biča kapela Peter Bič Project nabrala druhý dych a priaznivcom ponúkajú novinku, ktorá rozcítila i samotných Bičovcov!

Post has attachment
Berlínske elektronické trio Moderat a mladá a aj napriek tomu už slávna, britská speváčka Birdy nominovaná na Brit Awards a Grammy – to sú prvé potvrdené hviezdy medzinárodného hudobného festivalu Colours of Ostrava, ktorého šestnásty ročník prebehne od 19. do 22. júla 2017 opäť v unikátnom industriálnom areáli Dolních Vítkovic v Ostrave.

Post has attachment
Exkluzívna premiéra nového singlu Maduar a Ivanna Bagová Offiicial dnes na MUSIC ZONE!

Post has attachment
Fínska diva Tarja Turunen sa začiatkom decembra vráti vďaka agentúre Double Head opäť na Slovensko. So svojimi hosťami sa predstaví v dvoch mestách!

Post has attachment
Multi-inštrumentalista a najvýraznejšia osobnosť elektronickej hudby Jean-Michel Jarre vystúpi v stredu 9. novembra v Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Posledné voľné vstupenky sú ešte v predaji exkluzívne v sieti Ticketportal!


Post has attachment
Nitrianska formácia ZOČI VOČI opäť pobavila svojich fanúšikov štýlom im vlastným. To, že si zo seba vedia spraviť srandu potvrdili už v klipe ku skladbe Čerešne, ktorá patrí k ich najväčším hitom!


Post has attachment
Vyhraj 3×2 lístky na koncert Xindl X v Žiline, ktorý sa bude konať 18.10.2016 v Smer Music Bare o 20:00 hod. 

Post has attachment
Vypočujte si skladbu We Are The Champions, z ktorej sú odstránené všetky hudobné nástroje a zostal tam len Freddieho spev a vokály. Po vypočutí si poviete, že Freddie bol jeden z najlepších spevákov sveta určite zaslúžene!

Post has attachment
Jedna z najpopulárnejších slovenských kapiel Peter Bič Project, ktorá ako jedna z mála dobila svet, oficiálne predstavuje nových členov!

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded