Profile cover photo
Profile photo
Marek Muzika
46 followers
46 followers
About
Marek's posts

Post has attachment
Berlínske elektronické trio Moderat a mladá a aj napriek tomu už slávna, britská speváčka Birdy nominovaná na Brit Awards a Grammy – to sú prvé potvrdené hviezdy medzinárodného hudobného festivalu Colours of Ostrava, ktorého šestnásty ročník prebehne od 19. do 22. júla 2017 opäť v unikátnom industriálnom areáli Dolních Vítkovic v Ostrave.

Post has attachment
Exkluzívna premiéra nového singlu Maduar a Ivanna Bagová Offiicial dnes na MUSIC ZONE!

Post has attachment
Fínska diva Tarja Turunen sa začiatkom decembra vráti vďaka agentúre Double Head opäť na Slovensko. So svojimi hosťami sa predstaví v dvoch mestách!

Post has attachment
Multi-inštrumentalista a najvýraznejšia osobnosť elektronickej hudby Jean-Michel Jarre vystúpi v stredu 9. novembra v Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Posledné voľné vstupenky sú ešte v predaji exkluzívne v sieti Ticketportal!


Post has attachment
Nitrianska formácia ZOČI VOČI opäť pobavila svojich fanúšikov štýlom im vlastným. To, že si zo seba vedia spraviť srandu potvrdili už v klipe ku skladbe Čerešne, ktorá patrí k ich najväčším hitom!


Post has attachment
Vyhraj 3×2 lístky na koncert Xindl X v Žiline, ktorý sa bude konať 18.10.2016 v Smer Music Bare o 20:00 hod. 

Post has attachment
Vypočujte si skladbu We Are The Champions, z ktorej sú odstránené všetky hudobné nástroje a zostal tam len Freddieho spev a vokály. Po vypočutí si poviete, že Freddie bol jeden z najlepších spevákov sveta určite zaslúžene!

Post has attachment
Jedna z najpopulárnejších slovenských kapiel Peter Bič Project, ktorá ako jedna z mála dobila svet, oficiálne predstavuje nových členov!

Post has attachment

Post has attachment
Pre fanúšikov kanadského speváka Bryana Adamsa, ktorí radi spomínajú na koncert pred desiatimi rokmina východe Slovenska, ako aj tých, ktorí sa v tom čase márne snažili zohnať lístky, máme dobrú správu.
Wait while more posts are being loaded