Profile cover photo
Profile photo
LEXLIGA Law Firm
240 followers -
LEX LIGA – міжнародна юридична компанія
LEX LIGA – міжнародна юридична компанія

240 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
СЕРІАЛИ ПРО ЮРИСТІВ

Суддя Джон Дід

Суддя Верховного суду Джон Дід принципово педантичний в розборі різних кримінальних і цивільних позовів, багато з яких стосуються скандальних суперечок проти корпорацій, вбивств і складних соціальних дилем. Більшість рішень судді, в минулому відомого адвоката у кримінальних справах, викликають невдоволення в урядових колах - в результаті чого більша частина чиновницького апарату департаменту Лорда-канцлера мріє спровадити Джона у відставку, сподіваючись дістати на нього компромат.

LEXLIGA Law Firm
www.lexliga.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
НЕЗВИЧАЙНІ ПОДАТКИ

LEXLIGA Law Firm
www.lexliga.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
У МВС ЗАПРОВАДЯТЬ НОВИЙ ПРОЕКТ З ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА

У МВС впровадять новий проект з верховенства права «ПРАВО». Про це йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з європейськими партнерами.

У заході взяли участь голова Консультативної місії ЄС в Україні Кястутіс Ланчінскас, голова операційного департаменту Місії Удо Моллер, Голова операційного відділу «Належне врядування і верховенство права» Представництва ЄС в Україні Мартін Клауке, представники проектного офісу ООН.

Проект «ПРАВО», розрахований на три роки. «Перший компонент – підтримка реформи юстиції і правосуддя, другий – підтримка правоохоронних органів», – зазначив Мартін Клауке.

Він додав, що бюджет на підтримку правоохоронних органів з акцентом на МВС та Національну поліцію складає 36 млн. євро.

Своєю чергою Арсен Аваков, розповів європейським партнерам, як функціонує міністерства як координатор підвідомчих органів та окреслив пріоритети розвитку кожного відомства.

«Однією із глобальних задач міністерства є побудова такої системи управління, яка буде працювати в умовах зміни менеджменту», - зазначив очільник МВС.

За результатами зустрічі сторони визначили пріоритетні напрямки подальшого співробітництва з ЄС в рамках нового проекту. Зокрема, підтримка спроможності поліції щодо забезпечення громадського порядку, налагодження взаємодії поліції з громадами, реформа кримінального блоку, а також реалізація концепції інформатизації, яка передбачає тотальну інтеграцію банків даних та забезпечення ефективного функціонування інформаційно-аналітичної системи.

У рамках проекту буде надана матеріально-технічна підтримка упровадження груп реагування патрульної поліції та забезпечено функціонування аналітичного центру управління поліцейськими силами.

«Наша задача – забезпечити ефективну комунікацію з громадами. Однак, Community policing – набагато ширше поняття. Це реальна демонстрація довіри населення», - зауважив Арсен Аваков, підкресливши роль Національної гвардії, яка взаємодії з населенням в особливо складних ситуаціях.

Джерело: www.ukrainepravo.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
БУДІВЛІ СУДУ

Мексиканський Верховний суд (Suprema Corte de Justicia de la Nación) знаходиться в безпосередній близькості від головної площі Мехіко - на розі вулиць Піно Суареса і Карранса - його будівля була закінчена за шість років в 1941 році архітектором Антоніо Муньос Гарсією. До цього на місці майбутньої будівлі влаштовувався воладор - ритуальний танець-гра місцевих індіанців, тут також знаходився ринок з аналогічною назвою

У 2002 році на проспекті Революції було відкрито другий будинок суду

LEXLIGA Law Firm
www.lexliga.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ЩОМІСЯЧНУ ДОПОМОГУ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ ХОЧУТЬ ПІДВИЩИТИ ДО РІВНЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ

Допомогу при народженні дитини пропонують нараховувати та виплачувати щомісяця у розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виплати допомоги при народженні дитини. Про це йдеться у законопроекті № 5709-1, зареєстрованому у Верховній Раді України 9 лютого 2017 року.

У пояснювальній записці до проекту вказується на негативну динаміку приросту населення, що пов'язують зі складною економічною ситуацією у державі і як наслідок відсутністю стабільності у родинах, що народжують дітей.

Проектом пропонується встановити, що виплата допомоги у розмірі 41 280 гривень здійснюється одноразово у сумі, що дорівнює 5 мінімальним заробітним платам, і впродовж наступних 36 місяців – щомісячно у розмірі 1 мінімальної заробітної плати.

Пропонується також передбачити, що право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного чи шестирічного віку за цим Законом має – один з батьків дитини, баба, дід чи інший родич, які фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину, одним із прийомних батьків чи батьків-вихователів.

Нагадаємо, що на сьогодні відповідно до статті 12 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10 320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Варто зазначити, що на розгляд парламенту також подано ініціативу повернути стимуюючі виплати при народженні другої і більше дитини.

Джерело: www.ukrainepravo.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
СЕРІАЛИ ПРО ЮРИСТІВ

Одне вбивство

Головний герой серіалу Теодор Хоффман - власник престижної лос-анджелеської адвокатської контори. Спираючись в роботі на талант своїх молодих і амбітних співробітників, Теодор здобув славу одного з кращих адвокатів у кримінальних справах. На цей раз йому і його команді належить захищати в суді голлівудську зірку Нілу Аведона. Актор довгий час мав серйозні проблеми з наркотиками і алкоголем, а тепер його звинувачують у вбивстві 15-річної прихильниці Джесіки Костелло

LEXLIGA Law Firm
www.lexliga.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
НЕЗВИЧАЙНІ ПОДАТКИ

LEXLIGA Law Firm
www.lexliga.com
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded