Profile cover photo
Profile photo
MULTIROLETY Warszawa Rolety Żaluzje Plisy Moskitiery
1 follower
1 follower
About
MULTIROLETY Warszawa Rolety Żaluzje Plisy Moskitiery's posts

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy na nasz kanał YouTube, na którym można obejrzeć nasze produkty w "akcji" :) https://www.youtube.com/channel/UCnOiZVGKdd3dgwd4gU0kUIQ

Post has attachment

Post has attachment
Długo oczekiwana wiosna wreszcie nadeszła, a wraz z nią wyższe temperatury, słońce i... owady, które wielu z nas utrudniają życie.

A co owadom tym doskwiera? Z MULTIROLET moskitiera! :)

#moskitiery #moskitieryWarszawa
Photo

Post has attachment
Kolekcja SLIM BO to tkaniny cienkie, podgumowane, w pełni zaciemniające... i już dostępne w naszej ofercie!

#rolety Warszawa @rolety #żaluzje
Photo

Post has attachment
Z przyjemnością informujemy, że uruchamiamy możliwość płatności kartą w domu lub lokalu klienta (terminale mobilne). Mamy nadzieję, że to rozwiązanie będzie dla Państwa dodatkową wygodą!
Photo

Post has attachment
Szanowni Państwo! Z przyjemnością informujemy, że przychyliliśmy się do licznych próśb naszych Klientów - już od 25 marca bieżącego roku, nasza firma będzie czynna również w soboty (w godzinach od 10:00 do 14:00). Serdecznie zapraszamy Warszawiaków do kontaktu od poniedziałku do soboty! :)

#roletyWarszawa #żaluzje #moskitiery
Photo

Post has attachment
Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy wiosenną promocję na nasze produkty i usługi - aż 10% zniżki! Szczegóły dostępne na http://multirolety.pl/wiosenna-promocja-w-multirolety/

Od pewnego czasu nasza strona internetowa przybrała bardziej nowoczesny i przejrzysty wygląd. Mamy nadzieję, że poszukując #rolet w Warszawie, to właśnie w naszym serwisie znajdą Państwo te, idealne dla siebie. Zapraszamy na www.multirolety.pl!

#rolety #żaluzje #plisy
Wait while more posts are being loaded