Profile cover photo
Profile photo
Euvit, s.r.o.
7 followers -
...a better life
...a better life

7 followers
About
Euvit, s.r.o.'s posts

Post has shared content
Hrajte o roční přístup do online kurzu zdarma!
Všichni, kdo si nyní zažádají o online kurz na zkoušku zdarma a po jeho skončení vyplní anketu včetně kontaktu na jejich osobu, jsou zařazení do slosování o kurz Angličtiny pro každý den s přístupem na 1 rok zcela zdarma.
Pro měsíc září jsou výherci pan David Průša a paní Karla Kolmasová. Gratulujeme!

http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/demo

Post has shared content
Zítra je 31. 10. - co se tento den slaví v USA?
Co vše víte o zítřejším svátku Halloween?

http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/halloween
Photo

Post has shared content
Jedním ze základních pilířů výuky každého jazyka je znalost abecedy. Připravili jsme pro vás celou anglickou abecedu včetně výslovnosti jednotlivých písmen, ukázkových slov i vět. Pro lepší zapamatování jsou uvedeny i obrázky.
Dole na stránce pak najdete rozcestník na stránku s anglickými písničkami / říkankami, které vám s učením abecedy pomohou, a můžete se podívat i na symboly anglické fonetické abecedy a jejich výslovnost. Vše je namluveno rodilým mluvčím.

http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/anglicka-abeceda
Photo

Post has attachment
Kupte si dnes Lidové noviny a podívejte se na jejich přílohu Mobilní & moderní technologie. Najdete tam i rozhovor s naší zaměstnankyní Mgr. Janou Matějkovou na téma vzdělávání se na internetu.

Více naleznete na webu věnovaném přímo této příloze: http://www.mobilni-technologie.cz/online-kurzy-rychle-a-ucinne-vzdelavani
Photo

Post has attachment
Institut pro sociální a ekonomické analýzy (ISEA) vypracoval studii o tom, jak se Češi učí jazyky. Výsledek byl překvapivý až odstrašující - více než polovina lidí se nedokáže dobře domluvit.

>http://zpravy.idnes.cz/cesi-se-neuci-cizi-jazyky-v-zahranici-se-domluvi-jen-polovina-ptc-/domaci.aspx?c=A101215_211054_studium_abr<

Post has attachment
V Euvit, s.r.o. se stále vzděláváme a proto jsme nemohli chybět na pondělní konferenci SEO restart 2014, kterou pořádala agentura Medio Interactive v Praze.
Photo
Photo
2014-06-18
2 Photos - View album

Post has attachment
Chystáte se v létě do zahraničí nebo si jen chcete zaflirtovat s nějakým cizincem? Pak neváhejte a vyzkoušejte kurzy angličtiny založené na metodě Imitum, kterou již odzkoušely miliony lidí po celém světě.
www.imitum.cz
Photo

Post has attachment
Firma Euvit, s.r.o. a její výuková metoda Imitum® je již čtvrtým rokem hrdým sponzorem slovenského RUFA Sport Týmu, který na XXI. Rally Prešov již po třetí v řadě získal první místo. Gratulujeme!
PhotoPhotoPhoto
XXI. Rally Prešov
3 Photos - View album

Post has attachment
Máte rádi angličtinu a chcete se učit od rodilých mluvčích i bez toho, že byste museli cestovat do zahraničí? Pak neváhejte a vyzkoušejte naše kurzy založené na výukové metodě Imitum®, která dokáže naučit anglicky opravdu každého.
Seznam dostupných kurzů naleznete zde:

Post has attachment
Ukázka našeho online kurzu Angličtiny bez biflování - www.anglictina-bez-biflovani.cz
Wait while more posts are being loaded