Profile cover photo
Profile photo
AR-KOM
About
Posts

Post has attachment
Public
Nasz sklep mieści się przy ul. Wolskiej 91 w Warszawie. W tym miejscu możecie Państwo zakupić nasze projekty oraz obejrzeć ekspozycję gotowych szaf. Zapraszamy Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 18 oraz w soboty między godz. 10 a 13! Jeśli macie Państwo jakieś pytania, to dzwońcie lub piszcie, a dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie http://komandor-wolska.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Public
Kto powiedział, że szafa w przedpokoju musi być masywna i sprawiać wrażenie bardzo ciężkiego mebla? Na pewno nie my! Nasze projekty są zawsze dopasowane do Państwa wnętrz i do Państwa wymagań! Przypominamy, że zapewniamy bezpłatny pomiar – można go zamówić nie tylko przychodząc do naszego salonu, ale też wypełniając formularz on-line. Zapraszamy http://komandor-wolska.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Public
Nasze szafy z przesuwnymi drzwiami nadają się nie tyko do mieszkań i domów. Idealnie sprawdzają się także w biurze. Z łatwością pomieścicie w nich Państwo dokumenty biurowe, teczki, aktówki i wszystkie inne biurowe materiały! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych szaf biurowych http://komandor-wolska.pl/biuro/.
Photo

Post has attachment
Public
AR-KOM oferuje Państwu meble i szafki marki KOMANDOR. Sprzedajemy garderoby i szafy do zabudowy, które produkujemy na wymiar i indywidualne zamówienie. W niejednym domu zobaczycie Państwo takie szafy. Dlaczego? Bowiem przesuwne drzwi, które montujemy, pozwalają zaoszczędzić mnóstwo miejsca, więc są bardzo funkcjonalne! Zapraszamy http://komandor-wolska.pl.
Photo

Post has attachment
Public
Macie Państwo niewielkie mieszkanie w bloku i robicie wszystko, by zaoszczędzić miejsce? By Wasze wnętrze było funkcjonalne i wydawało się większe? Spełnimy Wasze oczekiwania! Najpierw wymierzymy miejsce, w którym miałaby stanąć szafa KOMANDOR, następnie ją zaprojektujemy i zamontujemy. Zapraszamy do współpracy http://komandor-wolska.pl.
Photo

Post has attachment
Public
Czym systemy KOMANDOR różnią się od innych? Są niezwykle bezpieczne! Zawsze mocujemy je do ściany, przez co szafy są stabilne. Mechanizmy w drzwiach przesuwnych oprócz cichej i lekkiej pracy chronią drzwi przez wypadnięciem z toru. Natomiast lustra montowane w szafach są podklejane folią zabezpieczającą przed odpryskiwaniem i zwiększającą odporność na stłuczenia. Zachęcamy Państwa do wyboru systemów KOMANDOR i odwiedzenia nas na http://komandor-wolska.pl.
Photo

Post has attachment
Public
Jeśli poszukują Państwo szaf, które doskonale sprawdzą się w domu, państwa uwadze polecamy systemy szaf przesuwnych Komandor, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz bardzo dużą wygodą użytkowania. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych szafach, zapraszamy na stronę http://www.komandor-wolska.pl/systemy-komandor.
Photo

Post has attachment
Public
Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie komplet mebli? Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo AR-KOM, które specjalizuje się w wykonaniu zabudów dla domu i biura. Mamy również dla Państwa małą niespodziankę w postaci pięcioprocentowej zniżki na nasze produkty. Wystarczy, że podadzą Państwo hasło „internet”. Więcej o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie http://www.komandor-wolska.pl/.
Photo

Post has attachment
Public
W naszej ofercie posiadamy również wysokiej klasy szafy wnękowe, które doskonale sprawdzą się jako element wyposażenia korytarzu lub sypialni. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony http://www.komandor-wolska.pl/galeria-korytarz, gdzie prezentujemy szczegółowe informacje o oferowanych przez nas produktach.
Photo

Post has attachment
Public
Szukasz funkcjonalnych oraz pojemnych szaf do swojego biura? Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez nasze przedsiębiorstwo! Oferujemy Szeroki wybór szaf z drzwiami przesuwnymi, w których bez problemu pomieścisz akta oraz dokumenty. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę http://www.komandor-wolska.pl/galeria-biuro.
Photo
Wait while more posts are being loaded