Profile cover photo
Profile photo
Redi's Printing
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Teknologji UV? Cutter i Integruar?

Per te gjithe te interesuarit Mimaki vjen me lajme te reja :)...

Sapo eshte lancuar teknologjia e fundit Print & CUT UV LED Mimaki UCJV150/ 300 1.6 m
me shume info se shpejti...;)
Photo
Photo
9/8/17
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
FSHF sapo shenoi golin e pare drejt nje suksesi te sigurte :)!

Federata Shqiptare e Futbollit zgjedh teknologjine e printimit Mimaki CJV150-75 (Print & Cut) dhe materialet gjermane Politape per stampimin e bluzave te ekipit te kombetares.

Te lumtur qe ata besuan te ne, shpresojme te vijojme bashkepunimin se bashku dhe i urojme suksese FSHF!

Me Politape, bluzat e kombetares do te duken edhe me bukur :D
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
9/5/17
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Just launched by Mimaki...
World’s first 3D printer with over 10 million colors - Mimaki 3DUJ-553 UV LED :D :D
I sapolancuar...
Printeri i pare 3D ne bote me me shume se 10 milion ngjyra - Mimaki 3DUJ-553 UV LED ;) :)!
me shume informacione se shpejti...
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
8/31/17
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded