Profile cover photo
Profile photo
Ariana Greenfields
2,496 followers -
جنبش سبز بعد از پنج سال هنوز زنده است!
جنبش سبز بعد از پنج سال هنوز زنده است!

2,496 followers
About
Posts

نفرین هایی از جنس #وحید

وقت آن رسیده که جناب #وحید با همان سمت معاونت رهبری خود یک #لعنت دیگر نثار کند، این بار به اعوان و انصار و باعث و بانی این ماجرا!

شاید اگر این یکی را از ته اعماق دل نه چندان سفیدش بگوید کارگر بیفتد و این قائله پیش از آن که به #بحران جدی تبدیل شود با عقب نشینی حضرات ختم به خیر شود!
Add a comment...

Post has attachment
جلسه معاون رهبری با اصلاح‌طلبان

منابع موثق خبری ایران بریفینگ به ما اطلاع داده‌اند که روز دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ در مجموعه فرهنگی ورزشی امام خمینی در لواسان از سوی دفتر رهبری و با مدیریت وحید حقانیان معاون امور ویژه دفتر رهبری جلسه ای برگزار گردیده است. شیوه دعوت بدین گونه بوده است که پس از موافقت دعوت‌شدگان محل جلسه به آن‌ها اطلاع داده می شده .

در این جلسه وحید حقانیان از حاضران می‌خواهد که جریان‌های وابسته به جبهه اصلاحات از وزارت کشور درخواست مجوز تجمع و راهپیمایی نموده و مدیریت اعتراض‌ها را بر عهده بگیرند. اسحاق جهانگیری نیز در این جلسه گزارشی از اعتراضات ارائه می‌دهد. مسعود پزشکیان از وحید حقانیان درخواست رفع حصر آقایان موسوی و کروبی را مطرح که وحید حقانیان می‌گوید فعلاً زمان مناسب این آزادی نیست.

برای اطلاعات بیشتر می توانید صفحه تلگرامی ما را عضو شوید  

گفتنی است ظاهراً عبدالله نوری نیز به این جلسه دعوت‌شده و موافقت خود را نیز با حضورش اعلام کرده بود که ظاهراً در ابتدای جلسه تلفنی اطلاع می‌دهند به علت کسالت نمی‌توانند حضور پیدا کنند.

نکته مهم این نشست این است که تمامی مدعوین از چهره‌های فعال و مطرح جناح اصلاح‌طلب بوده‌اند. تعدادی از دعوت‌شدگان به این نشست عبارت‌اند از: آقایان الیاس حضرتی، احمد حکیمی پور،  مصطفی کواکبیان، رسول منتجب نیا، علی جنتی ، محمدرضا عارف، مسعود پزشکیان، اسحاق جهانگیری، علی شکوری راد، محمدرضا ظفر قندی، علی تاجر نیا، سید رضا رئیس کرمی، جواد امام، عبدالواحد موسوی لاری، اسماعیل گرامی مقدم، مجید انصاری، محمدجواد حق‌شناس و …

این برای اولین بار پس از حوادث سال ۱۳۸۸ است که بیت رهبری خواستار دیدار با فعالان اصلاح‌طلب شده است.

خبرنگار ایران بریفینگ در عین حال که مطمئن از حضور آقایان در جلسه مذکور بوده است شب گذشته با آقایان الیاس حضرتی و علی شکوری راد تماس گرفته و خواستار توضیح بیشتر از این نشست بوده که با تکذیب و کتمان آقایان مذکور مواجه شد .

نوشته جلسه معاون رهبری با اصلاح‌طلبان اولین بار در Iran Briefing - Human Rights Violation by IRGC - نقض حقوق بشر توسط سپاه پاسداران پدیدار شد.
Photo
Add a comment...

روزی که آشکار شود در پس پرده چه گفتگویی بوده ...
Add a comment...

Post has attachment
سخنان مهم #رییس_جمهوری در نخستین اجلاس ملی گزارش #حقوق_شهروندی
ایرنا
Photo
Add a comment...

در ضرورت رای دادن به کلیت لیست

به نظر من #انتخابات #شوراها همچنان مهم تر از #ریاست_جمهوری است. یک بار #انتخابات #مجلس را تجربه کردیم و دیدیم نتیجه بخش است. مجلسی معتدل و عاقل با تصمیمی که در انتخاب تهران و بعضی شهرهای بزرگ گرفته شد محقق شد.
امروز برای شهرمان تصمیم می گیریم. نمی خواهیم همچنان تیم #چمران برای شهرمان تصمیم بگیرد.

فقط کافیست گروهی تصمیم بگیرند به افراد غیر لیست رای بدهند تا #چمران به عنوان سرلیست رقیب و شورایی سابقه دار دوبار بر مسند ریاست شورا بنشیند.

اشتباه نکنیم امروز روزی نیست که مطالبات فردی و فرقه ای را بر مطالبات غائی جامعه مان ترجیح دهیم.
Add a comment...

در ضرورت رای دادن به کلیت لیست

می خواهم بار دیگر یاد آوری کنم, در انتخابات شوراها در صورت انحراف از رای دادن به تمام افراد لیست اصلاح طلبان یعنی پذیرفتن ورود و ریاست چمران و هواداران #قالیباف به شورای شهر ...
و این یعنی احتمال حضور. مجدد #قالیبافدر شهرداری.


انتخاب با خودتان.
Add a comment...

Post has shared content
از کتاب: روایتی از زندگی و زمانه آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has shared content
دیوارنوشته ای بر خرابه های حمص
و هر زمان که این جا رو ترک کنم بدونید که همه ی تلاش م رو برای موندن انجام داده ام.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
زهرا رهنورد:
دو هزار روز از حصر گذشته، اما اگر دو هزار سال هم بگذرد جز سربلندی کشور و آزادی و عدالت برای مردم آرزویی نداریم.
#دوهزار_روز #حصر
#رهنورد #موسوی
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded