Profile cover photo
Profile photo
Kucharewicz Halina. Sklep wędkarski
About
Kucharewicz Halina. Sklep wędkarski's posts

Post has attachment
W czasie lata najlepszymi metodami wędkarskimi jest metoda spławikowa, fedder oraz metoda karpiowa.  Aby jednak mieć szansę na złowienie okazałego karpia lub leszcza, należy używać solidnych akcesoriów wędkarskich, jakie bez wątpienia znajdziecie w sklepie http://wedkarstwokatowice.pl/.
Photo

Post has attachment
Dla wielu z nas pobyt nad wodą nie może się obyć bez wędkowania. Często lipiec i sierpień pomimo dużej liczby wczasowiczów jest miesiącem rekordowych ryb. Warto więc zabezpieczyć się na ten czas w dobre akcesoria wędkarskie. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu w Katowicach oraz na stronę internetową http://wedkarstwokatowice.pl/.
Photo

Post has attachment
Wielkimi krokami zbliża się lato. Warto więc zastanowić się nad wymianą starego sprzętu wędkarskiego. W asortymencie sklepu posiadamy szerokie spectrum wyboru wędek, chwytaków, ciężarków kotwicznych, kołowrotków  oraz podbieraków. Oczywiście to nie wszystko! Pełną ofertę możecie znaleźć na http://wedkarstwokatowice.pl/.
Photo

Post has attachment
Jeśli poszukujesz wysokiej jakości ekwipunku wędkarskiego, koniecznie musisz sprawdzić naszą ofertę! Posiadamy wszelki sprzęt potrzebny do uprawiania wspaniałego hobby jakim jest wędkarstwo. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej http://wedkarstwokatowice.pl/.
Photo

Post has attachment
Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnego sprzętu wędkarskiego. W asortymencie posiadamy m.in. wędki, chwytaki, kołowrotki, przynęty, ciężarki kotwiczne, podbieraki oraz wiele innych niezbędnych akcesoriów. Pełną ofertę możecie znaleźć pod adresem: http://wedkarstwokatowice.pl/.
Photo

Post has attachment
Wiosna to doskonały okres na wędkowanie.   Nasze przynęty oraz sprzęt wędkarski gwarantują Wam udane połowy za każdym razem! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej http://wedkarstwokatowice.pl/ oraz sklepu stacjonarnego w Katowicach.
Photo

Post has attachment
Prowadzimy sklep dla miłośników wędkarstwa od wielu lat. Na tle konkurencji wyróżnia nas profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz renomowane produkty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://wedkarstwokatowice.pl/, na której znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty.
Photo

Post has attachment
Podczas przeglądania naszej oferty pojawiły się jakieś pytania? Macie wątpliwości dotyczące wyboru odpowiedniego sprzętu? Zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie odpowiemy Wam na wszystkie nurtujące Was pytania. Pełne dane teleadresowe naszej firmy znajdziecie na stronie internetowej http://wedkarstwokatowice.pl/ w zakładce „Kontakt”.
Photo

Post has attachment
Spławik służący do sygnalizowania pochwycenia przynęty przez rybę. Istnieją różne rodzaje spławików m.in. spławik przelotowy, spławik bez antenki, spławik do gruntowania łowiska, waggler oraz spławik wyczynowy. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wachlarz urządzeń służących do wędkarstwa rekreacyjnego i wyczynowego. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Wiosną ryby lubią penetrować okolice brzegów w celu poszukiwaniu żeru. Należy przy tym jednak pamiętać, że większość ryb stara się przebywać w pobliżu samego nurtu. Każdy zaprawiony wędkarz powinien posiadać zarówno wiedzę, jak i odpowiedni sprzęt wędkarski. Jeśli szukacie wysokiej jakości akcesoriów, zapraszamy do http://wedkarstwokatowice.pl/!
Photo
Wait while more posts are being loaded