Profile cover photo
Profile photo
Inkubatory przedsiębiorczości WPT
45 followers -
Oficjalna strona Dolnośląskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości
Oficjalna strona Dolnośląskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

45 followers
About
Inkubatory przedsiębiorczości WPT's posts

Post has attachment
Myślisz o założeniu lub rozwoju własnej firmy, ale brakuje ci doświadczenia i zaplecza? Opisz swój pomysł i weź udział w kolejnej edycji konkursu „Why Start Up a Business?”. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja. #WhyStartUpaBusiness
Photo

Post has attachment
Dolnośląski Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działa już 11 lat! Powstał by wspierać przedsiębiorców akademickich - studentów, doktorantów, absolwentów oraz pracowników akademickich, którzy rozpoczynają działalność w branży technologicznej. Od początku istnienia z jego pomocy skorzystało ponad 100 młodych firm. Urodziny tradycyjnie świętowaliśmy z naszymi rezydentami :) 
Photo

Post has attachment
Były życzenia, tort, podsumowanie ostatnich 12 miesięcy i plany na przyszłość. Najważniejsze jednak jest to, że pierwszy jubileusz mogliśmy świętować razem z naszymi firmami, których w Inkubatorze Przedsiębiorczości i Technologii +Wrocławski Park Technologiczny  jest blisko 60. #inkubatoryWPT  
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Pierwsze urodziny Inkubatora Przedsiębiorczości i Technologii WPT 12.02.2016
13 Photos - View album

Post has attachment
Podsumowanie ostatnich 12 miesięcy w Inkubatorze Przedsiębiorczości i Technologii +Wrocławski Park Technologiczny. 

Post has attachment
Gdy rok temu powstał Inkubator Przedsiębiorczości i Technologii +Wrocławski Park Technologiczny działało w nim 19 młodych firm. Teraz startupów w tym miejscu jest trzy razy więcej.
+Zeccer +Ikona +GoVideo  #inkubatoryWPT   #startupwro  

Post has attachment
Zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu wrocławskiej branży startupowej. Gośćmi specjalnymi Smart Wrocław: Startup Południe będą +Artur Kurasiński, współtwórca m.in.cyklu spotkań +Aula Polska, oraz Bartłomiej Postek, założyciel i prezes Funmedia.
Termin: czwartek, 21 stycznia, godz. 12:00-13:00
Miejsce: Barbara, ul. Świdnicka 8c, sala Kultura
#startup #startupwro

Post has attachment
Firma, która jako pierwsza w Polsce sprzedaje choinki online z dostawą na terenie całego kraju działa w +Inkubatory przedsiębiorczości WPT +Wrocławski Park Technologiczny. By dokonać zakupu, wystarczy wejść na stronę www.choinkapoddrzwi.pl, wybrać interesujący nas typ świątecznego drzewka, termin dostawy oraz opłacić w sieci zakup. 

Post has attachment
W naszych inkubatorach mocno dbamy o stwarzanie okazji do wymiany doświadczeń i nawiązywanie nowych relacji biznesowych. Co kilka tygodni dla naszych rezydentów organizujemy spotkania networkingowe. Wczoraj odbyło się kolejne. Poprowadził je Bartek Janowicz - założyciel Proinnovate www.proinnovate.pl, który opowiadał o metodzie Lean Startup.
Photo

Post has attachment
W dzisiejszej +Gazeta Wrocławska znajdziecie kilka informacji o firmie +mojszpieg Sklep Detektywistyczny, której siedziba mieści się w naszym inkubatorze przedsiębiorczości przy ul. Fabrycznej. Więcej znajdziecie na www.mojszpieg.pl. 
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded