Profile cover photo
Profile photo
Toos Mashhad
About
Posts

Post has attachment
در راستاي تأمين نيازمندي هاي مشتريان و جلب اعتماد آنها از كيفيت محصولات توليدي، مديريت شرکت فرش توس مشهد مبادرت به استقرار نظام مديريت كيفيت مبتني بر استاندارد ISO 9001:2008 نموده و ضمن تعهد به اجراي آن جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرارداده است.

برای فرآیندهای موثر و کلیدی سازمان شاخصهای اندازه گیری تعریف شده و با توجه به آنها سیستم مدیریت کیفیت مورد پایش قرار میگیرد.

محور اصلي سياست هاي مديريت و اهداف بلندمدت كيفيتي شركت در جهت حفظ و بهبود مستمر كيفيت محصولات به عنوان خط‌ ‌مشي كيفيت تعريف شده و به شرح ذيل مي‌باشد:

1- مشتري بعنوان عزيزترين و مهمترين عضو تكميلي سازمان محسوب مي‌گردد، لذا شناخت نيازمندي هاي مشتريان و تأمين رضايت كامل آنها از اصلي‌ترين و ظايف شركت مي‌باشد.

2- كيفيت و استانداردهاي تعريف شده در هر قراردادي نشان دهنده حداقل سطح كيفيت خواهد بود و ما همواره سعي در ارتقاء و بهبود مستمر آن خواهيم داشت.

3- رسیدن به حداقل ضايعات در تولید از اهداف پرسنل شرکت است .

4- آموزش مستمر كاركنان و ايجاد بستر تبادل اطلاعات و تجربيات ضامن خلاقيت و نوآوري محسوب و اجراي آن در تمامي فرآيندها از اهم وظايف به شمار مي‌آيند.

5- پیشنهادات کارکنان بعنوان فرصت برای بهبود در سازمان بررسی و اجرا میشود.

نماینده مدیریت مسئولیت حسن اجرا و اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت شرکت را عهده دار میباشد و به منظور دستيابي به كيفيتي فراگير، بهبود مستمر و توليد محصول قابل قبول و سودآور براي شركت،تمامي پرسنل شاغل در اين شركت به اصول ذكر شده فوق اعتماد و آگاهي كامل داشته و فعاليتهاي خود را براساس نظام مديريت كيفيت، مهارت و خلاقيت انجام مي‌دهند.
http://tooscarpet.ir


Photo
Add a comment...

Post has attachment
این مجموعه بر اساس پیشرفت زمان و نیاز اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی در طی بیش از نیم قرن ایجاد شده است، درقدیم الایام با نبودن سیستم مکانیکی، فرش با سنت دیرینه با دستگاه های دست ساز و با به کار رفتن هنر دست بافته میشد و بنیان گزار این مجموعه از سال 1329شمسی فعالیت اقتصادی خود را شروع نمود و با ورود به سرزمین پر برکت خراسان در شهر نیشابور و کاشمر و روستاهای اطراف ، کوه سرخ و مخصوصا دررود، فرش را طبق سلیقه مشتریان آماده وبه بازارعرضه می نمود تا اینکه رفته رفته فرهنگ مصرفی تغییر پیدا نمود و فرش ماشینی جایگزین فرش دستبافت شد و با انتقال تجربیات بزرگان به نسل بعدی و تلاش مدیران و پرسنل شرکت هنر دست و ماشین به هم آمیخته گردید و تولید فرش پر آوازه ایرانی بطور مکانیکی آغاز شد ، تجربه ارزشمندی که مدیران این شرکت درطی چندین سال در فرش دستبافت بدست آورده بودند بهمراه ورود ماشین الات بافندگی با تکنولوژی روز دنیا واستفاده از مرغوبترین الیاف ، باعث تولید با کیفیت ترین فرش ماشینی گردید ،و ما توانستیم بهترین ها را تولید و روانه بازار نماییم. مدیران این شرکت افتخار می نماید که به کیفیت می اندیشند و این پندار را دارد که از ابتدا تا انتها همراه مشتریان باشند.
http://tooscarpet.ir
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded