Profile cover photo
Profile photo
VARA-WEB
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Pildimäng: Kus on pilt tehtud, ehk kus on fotograaf olnud? NB! Palun jäta oma vastus meie veebilehe kommentaaridesse (kliki pildile), mitte siia Facebooki lehele. Siia Facebooki lehele jäetud vastused ei lähe vastustena arvesse.

Post has attachment
Public
Pildimäng: Kus asub hoone, mis on pildile jäädvustatud? Ootame vastuseks täpset asukohta. NB! Palun jäta oma vastus meie veebilehe kommentaaridesse (kliki pildile), mitte siia Facebooki lehele. Siia Facebooki lehele jäetud vastused ei lähe vastustena arvesse.

Post has attachment
Public
Pildimäng: Kus asub pildil olev sild? NB! Palun jäta oma vastus meie veebilehe kommentaaridesse (kliki pildile), mitte siia Facebooki lehele. Siia Facebooki lehele jäetud vastused ei lähe vastustena arvesse.

Post has attachment
Public
Pildimäng: Mis hoone on pildil ja kus see hoone asub? NB! Palun jäta oma vastus meie veebilehe kommentaaridesse (kliki pildile), mitte siia Facebooki lehele. Siia Facebooki lehele jäetud vastused ei lähe vastustena arvesse.

Post has attachment
Pildimäng: Mis nime kannab pildil olev jõgi? NB! Palun jäta oma vastus meie veebilehe kommentaaridesse (kliki pildile), mitte siia Facebooki lehele. Siia Facebooki lehele jäetud vastused ei lähe vastustena arvesse.

Post has attachment
Pildimäng: Kus asub pildil olev hoone? Mille poolest on antud hoone eriline? NB! Palun jäta oma vastus meie veebilehe kommentaaridesse (kliki pildile), mitte siia Facebooki lehele. Siia Facebooki lehele jäetud vastused ei lähe vastustena arvesse.

Post has attachment
Pildimäng: Kus on pilt tehtud? Ootame vastuseks asula nime. NB! Palun jäta oma vastus meie veebilehe kommentaaridesse (kliki pildile), mitte siia Facebooki lehele. Siia Facebooki lehele jäetud vastused ei lähe vastustena arvesse.

Post has attachment
Pildimäng: Kus asub pildil olev hauamonument? NB! Palun jäta oma vastus meie veebilehe kommentaaridesse (kliki pildile), mitte siia Facebooki lehele. Siia Facebooki lehele jäetud vastused ei lähe vastustena arvesse.

Post has attachment
Pildimäng: Mis kividega on tegemist ja kus need asuvad? NB! Palun jäta oma vastus meie veebilehe kommentaaridesse (kliki pildile), mitte siia Facebooki lehele. Siia Facebooki lehele jäetud vastused ei lähe vastustena arvesse.

Post has attachment
Pildimäng: Mis hoone on pildil ja kuse see asub? NB! Palun jäta oma vastus meie veebilehe kommentaaridesse (kliki pildile), mitte siia Facebooki lehele. Siia Facebooki lehele jäetud vastused ei lähe vastustena arvesse.
Wait while more posts are being loaded