Profile cover photo
Profile photo
Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu RETENDO Piotr Sikora
About
Posts

Post has attachment
Zastanawiasz się, gdzie najlepiej skorzystać ze spływów kajakowych? My polecamy Dunajec na południu Polski. To właśnie tam posiadamy własną bazę raftingu i kajaków górskich, skąd codzienne w okresie sezonowym organizujemy spływy pontonowe i kajakowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.retendo.com.pl/rafting/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coraz więcej znajomych mówi Ci o raftingu? Wcale nas to nie dziwi! Spływy pontonowe wciąż zyskują na popularności. Profesjonalni instruktorzy i specjalistyczny sprzęt sprawiają, że stale przybywa chętnych spróbowania tej przygody. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty raftingu - http://www.retendo.com.pl/rafting/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukasz czegoś między raftingiem a kajakami jednoosobowymi, to polecamy canoe rafting czyli spływy kajakowe po rzekach górskich w pneumatycznych dwuosobowych kanadyjkach lub dwuosobowych pneumatycznych kajakach. Nawet jeżeli jesteś początkujący, na pewno sobie poradzisz. Zapraszamy - http://www.retendo.com.pl/canoe-rafting/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę kierujemy także do szkół. Warto pamiętać, że rafting jest w 100% bezpieczny. Jednocześnie umożliwia świetną zabawę na świeżym powietrzu. Zajęcia dla grupy dzieci lub młodzieży prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową - http://www.retendo.com.pl/oferta-white-water/dla-szkol/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rafting czyli spływy pontonowe lub spływy w kajakach górskich to gwarancja wspaniałej przygody. Zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji. Nasza oferta z pewnością zainteresuje szkoły i firmy. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową - http://www.retendo.com.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Retendo pomagamy w organizacji wolnego czasu i wykorzystywaniu go na aktywny wypoczynek. Zainteresowanych raftingiem zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Czekamy na telefony oraz wiadomości mailowe - http://www.retendo.com.pl/kontakt/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz hobby, które spowoduje u Ciebie przypływ adrenaliny i da Ci niezapomniane chwile spędzone nad wodą? W takim razie proponujemy kajakarstwo górskie. Spływy kajakowe pomogą Ci odkryć prawdziwą pasję i zapewnią radość i satysfakcję nie do zapomnienia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.retendo.com.pl/kajaki-gorskie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szkolenia indywidualne z kajakarstwa obejmują zajęcia teoretyczne oraz zajęcia na wodzie. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin. Uczymy kajakarstwa górskiego początkujących kajakarzy, jak i średniozaawansowanych. Zachęcamy do zapisów - http://www.retendo.com.pl/szkolenia-indywidualne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również szkolenia indywidualne z kajakarstwa. Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. Oferta jest skierowana do osób pełnoletnich umiejących pływać oraz młodzieży powyżej 16 lat pod opieką opiekunów. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na zajęcia - http://www.retendo.com.pl/szkolenia-indywidualne/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesują Cię terminy naszych szkoleń z raftingu i kajakarstwa? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Pod poniższym linkiem znajdziesz wszystkie przydatne informacje - http://www.retendo.com.pl/terminarz-imprez/. Wybierz pasujący Ci termin i skontaktuj się z nami, zapraszamy!

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded