Profile cover photo
Profile photo
Kolber Witold, lek. med. Spec. chirurg. Gabinet lekarski. Diagnostyka USG
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Wygląd to istotna sfera życia dla wielu osób, zwłaszcza kobiet. Nasi specjaliści z zakresu chirurgii estetycznej, zajmują się przeprowadzaniem zabiegu polegającym na wypełnianiu zmarszczek lub modelowaniu owalu twarzy przy pomocy preparatu Radiesse. Zapewniamy bardzo wysoki komfort w trakcie wykonywania usługi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://www.lekarze-kolber.pl/radiesse
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obecnie powszechnym zjawiskiem, które nęka ludzkość, są często występujące choroby różnych narządów. Niezbędna w tym zakresie jest profesjonalna pomoc chirurgiczna lub onkologiczna. W naszych gabinetach zajmujemy się m.in. leczeniem i zabiegami przepukliny pachwinowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://www.lekarze-kolber.pl/chirurg
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W sytuacji, kiedy zmagacie się Państwo z problemem niepłodności, nasze usługi okażą się dla Was bardzo pomocnym rozwiązaniem. Przeprowadzimy fachową diagnozę lekarską oraz zastosujemy optymalną metodę leczenia. Oprócz tego zajmujemy się m.in. prowadzeniem ciąży i leczeniem schorzeń narządu rodnego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://www.lekarze-kolber.pl/ginekolog
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszych specjalistycznych gabinetach lekarskich uzyskacie Państwo niezbędną pomoc w zakresie ginekologii oraz chirurgii estetycznej i ogólnej. W gabinecie ginekologicznym pomożemy Wam zwalczyć wszelkie schorzenia związane m.in. z narządami rozrodczymi, a w gabinecie chirurgii estetycznej i ogólnej usuniemy rozmaite zmiany skórne, powodujące Wasz dyskomfort. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo. Zapraszamy do kontaktu z nami. http://www.lekarze-kolber.pl/kontakt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji świąt Bożego Narodzenia cały zespół www.lekarze-kolber.pl składa najserdeczniejsze życzenia. Niech nie opuszcza was zdrowie i pogoda ducha. A nowy nadchodzący rok będzie pełen sukcesów i spełnienia marzeń.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badania kontrolne czy profilaktyczne są szansą na zadbanie o swoje zdrowie. Regularne wykonywanie badań może uchronić przed wieloma chorobami. W naszych gabinetach wykonujemy specjalistyczne badania USG. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.lekarze-kolber.pl/chirurg . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zmarszczki, które są oznaką starzenia, dla wielu osób są wielkim problem. Chcąc pozbyć się ich, korzystają one z wielu kosmetyków, zabiegów kosmetycznych czy chirurgicznych. W naszej ofercie http://www.lekarze-kolber.pl/ znajdziecie nowoczesne zabiegi, które skutecznie pomogą w walce ze zmarszczkami.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przed świętami czy sylwestrem wiele kobiet chce skorzystać z usług chirurga plastycznego, aby wyglądać pięknie i wyjątkowo. W naszej ofercie znajdziecie szereg zabiegów. Jeśli macie pytania, zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.lekarze-kolber.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bezinwazyjny lifting powiek i nie tylko z wykorzystaniem nowoczesnej technologii plazmy jest już dostępny w naszej ofercie. Jest to zabieg precyzyjny i całkowicie bezpieczny. Więcej o nim przeczytacie na stronie http://www.lekarze-kolber.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej jest nieinwazyjna i całkowicie bezpieczna dla pacjentów. Nadawanie skórze elastyczności, jędrności i blasku może być wykonane za pomocą kosmetyków czy przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.lekarze-kolber.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded