Profile cover photo
Profile photo
Kolber Witold, lek. med. Spec. chirurg. Gabinet lekarski. Diagnostyka USG
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Każda kobieta, zarówno bardzo młoda, jak i starsza powinna dbać o siebie i pamiętać o regularnych wizytach u ginekologa. W gabinecie ginekologicznym w Andrychowie panie mogą liczyć na porady z zakresu antykoncepcji, zaburzeń miesiączkowania czy menopauzy, mogą również wykonać badanie cytologiczne czy USG. Szczegółowe informacje dostępne są na: https://www.lekarze-kolber.pl/ginekolog.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O niepłodności małżeńskiej mówimy, gdy pomimo regularnego współżycia, które trwa co najmniej rok nie dochodzi do poczęcia. Niestety ów problem dotyka wielu par. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne, dlatego ważne jest podjęcie odpowiedniego leczenia. W przychodni ginekologicznej w Andrychowie zajmujemy się również diagnostyką i leczeniem niepłodności. https://www.lekarze-kolber.pl/ginekolog
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W profilaktyce raka piersi ważne są regularne badania USG. USG piersi to bezbolesne badanie, które umożliwia wykrycie guzków w piersiach, a to pozwala na podjęcie odpowiedniego leczenia. Ważne, aby panie pamiętały o takim badaniu. Szczegółowe informacje znajdziecie na: https://www.lekarze-kolber.pl/ginekolog.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cytologia to bardzo ważne badanie, które każda kobieta powinna wykonywać regularnie. Celem badania jest wykrycie wczesnych zmian nowotworowych – rak szyjki macicy w stadium przedinwazyjnym jest wyleczalny. Regularne badanie może więc uchronić zdrowie i życie kobiety. https://www.lekarze-kolber.pl/ginekolog
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przeprowadzamy zabiegi wypełniania i modelowania ust, jak również modelowania owalu twarzy. W zakresie naszych usług mieści się też wypełnianie zmarszczek z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Każdy z zabiegów poprzedzony jest fachową diagnozą, dokładnie określamy potrzeby naszego pacjenta i proponujemy optymalne rozwiązania. O szczegółach przeczytacie na: http://www.lekarze-kolber.pl/chirurg
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ważną częścią naszych usług jest medycyna estetyczna. W tym zakresie zajmujemy się przeprowadzaniem kuracji przeciwzmarszczkowej z zastosowaniem toksyny botulinowej, znanej pod nazwą botox. Celem kuracji jest między innymi likwidacja zmarszczek na czole oraz w okolicach oczu. Więcej informacji na: http://www.lekarze-kolber.pl/chirurg.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele osób zmaga się ze schorzeniem jakim są żylaki. Częstym zabiegiem przeprowadzanym w procesie leczenie żylaków kończyn dolnych i górnych oraz odbytu jest laserowa obliteracja naczyń. To jeden z licznych zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie chirurgicznym. Więcej informacji na: http://www.lekarze-kolber.pl/chirurg.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lekarz chirurg Witold Kolber prowadzi konsultacje z chirurgii ogólnej i onkologicznej, między innymi z zakresu guzków piersi, znamion barwnikowych – pieprzyków, guzów tkanki miękkiej. Przeprowadza również diagnostykę i kwalifikacje do zabiegów operacyjnych. O szczegółach możecie przeczytać na: http://www.lekarze-kolber.pl/chirurg.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przeprowadzamy również badania USG. Wykonujemy USG jamy brzusznej, USG gruczołów piersiowych, USG tarczycy oraz USG naczyń żylnych i tętniczych kończyn. Wszystkie informacje na temat naszego gabinetu ginekologicznego oraz chirurgicznego znajdziecie na: http://www.lekarze-kolber.pl/chirurg .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Leczymy pajączki naczyniowe, przeprowadzamy laserową obliterację naczyń. Zajmujemy się również usuwaniem zmarszczek – stosujemy preparat Radiesse lub botox. Więcej informacji na: http://www.lekarze-kolber.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded